... ślub :) ...

szafirowa - ale Ci ściemniały włosy, pamiętam te 7 lat temu jaka byłaś złocista blondyna  😁 foty oczywiście już zapowiadają się pięknie, normalnie trenujesz naszą cierpliwość tym oczekiwaniem na pełną fotorelację  🙂
piękne zdjęcia Szafirowa! Przypominasz mi na nich troszkę Natalię Klimas  💘
szafirowa, genialne to drugie. A Twoje włosy.... boskie po prostu!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2014 20:16
szafirowa
Przyłączam się do zachwytów! 🙂


Mam pytanie do osób z matowymi obrączkami, jak zachowują się po jakimś czasie? Wiem, że mat się "wybłyszcza", ale zastanawia mnie, czy bardzo się to rzuca w oczy i czy przypadkiem nie wygląda nieestetycznie.
Moje wymarzone obrączki są właśnie matowe, ale zostało mi zasiane ziarno niepewności...
My mamy obrączki pół na pół więc mam najlepsze porównanie. Różnica nadal jest, nie zatarła się ale zarówno błysk nie jest już tak gładziutki jak był jak i mat nie jest tak "równy" jak przy zakupie. Co powoduje, że różnica która była tak ładna gdy były nowe nie jest już tak wyrazista. Jednak przyglądając się tak obrączce bardziej piętno użytkowania odbija się na błysku niż macie w moim odczuciu. W każdym razie nie wygląda tutaj nic nieestetycznie. 🙂 Mam zdjęcie jak były nowe, postaram się zrobić fotkę jak wyglądają po 5 miesiącach ale muszę dorwać porządny aparat 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2014 20:29
Pauli, obrączka mojej siostry - pół/pół mat/połysk obecnie są całe gładkie. Trzeba się przyjrzeć, żeby zobaczyć, gdzie było matowe. Obrączki obecnie mają 2 lata, ale starło się już dawno.
Połysk jest o tyle lepszy, że łatwo można go odświeżyć.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2014 20:32
Idrilla
Będę wdzięczna za zdjęcia porównawcze 🙂
Swoją drogą, śliczne obrączki.

Dworcika
Tego właśnie się boję, że po jakimś czasie obrączki stracą swój urok 🙄


Może jednak lepiej zdecydować się na błyszczące?
Szafirowa, bardzo fajne klimatyczne zdjęcia. Czekam na więcej 🙂 Pięknie wyglądałaś, bardzo mi się podoba upięcie włosów, sama chciałabym coś w tym stylu.
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2014 21:05
Pauli, ja mam zwykłe, błyszczące, półokrągłe bez żadnych bajerów. Do tego węższe niż standardowo ludzie zamawiają. I tak, jak na początku trochę na nie kręciłam nosem, marzyła mi się jakaś "inna", wyjątkowa, bla, bla itd. tak teraz ją uwielbiam. Właśnie przez to, że jest taka subtelna, delikatna, bardzo dyskretna 🙂 I w ogóle nie czuję, że jest.
Pauli, ja brałam ślub w sierpniu i zamawiałam obrączki ze szlifem satynowym, teraz po szlifie nie ma śladu jest po prostu błyszcząca. Ale szlif można na nowo nałożyć, chociaż myślę że się nie opłaca na te pare miesięcy.
ash   Sukces jest koloru blond....
11 marca 2014 07:56
szafirowa, no nareszcie!!!! 💃
BOSKO wyglądałaś! 💘
szafirowa, piękne! A Twoje złote pukle naprawdę odbierają mowę!
szafirowa pięknie 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 marca 2014 09:47
Arwena
A masz może jakieś zdjęcia przed i po?

Dworcika
Ja zdecydowanie nie lubię delikatnej, subtelnej biżuterii, jeśli już coś noszę, to jednak wolę czuć to na sobie 😉 (nie mówię o wielkich pierścieniach, ale maleństwa zdecydowanie mnie nie kręcą)
Podobnie myślę o obrączce, to nie może być drobiazg, który zginie na mojej dłoni. 
Pauli chciałam dziś zrobić, ale że mam nocki w pracy i śpię to 15 to zapomniałam...ale to wygląda identycznie jak bez szlifu, ewentualnie można ją jeszcze spolerować.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 marca 2014 09:36
Jest to jakaś opcja...
Dzięki za informację 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 marca 2014 19:37
Costam am, wiec zgodnie z obietnica wrzucam, acz fotograf przygotowal mi tylko kilka sztuk 'do netu' i to niekoniecznie tych, ktore sama bym wybrala. Niemniej wrzucam i uciekam 😉
szafirowa piękne foto! 💘 Skąd masz płaszczyk?
szafirowa, cudowna z Was rodzinka! Szałowa kiecka, szałowa fryzura - piękna jesteś 🙂
szafirowa a gdzież to Ty taka goła chodzisz? jak dobrze pamiętam mieliście ślub w styczniu ?!? nie zmarzłaś Kobito ?!  😲
szafirowa w końcu! Ślicznie 😉
szafirowa, o mamo jakie włosy *_* przepięknie!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 marca 2014 10:18
szafirowa
Piękne i nastrojowe zdjęcia, no i piękna para 😀


My właśnie zarezerwowaliśmy salę i zaczynamy odliczanie do 6.06.2015  🏇


Kto jeszcze się szykuje? żebym nie została sama na placu boju 👀
super Pauli kibicuje jak mało komu 😉!
Pauli teoretycznie ja się szykuję - chociaż zostały mi aż 2 tygodnie🙂 Brakuje mi tylko wierzchniego odzienia - pomysłu brak:/
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 marca 2014 13:26
Pauli, super data - moje urodziny <3
Ja w sobotę idę na spotkanie z facetem z zespołu - uzgodnić repertuar, zakazane piosenki, no i oczepiny :P
Więc, Pauli, ja również odliczam - do 09.08.2014 🙂

Kto jeszcze się szykuje? żebym nie została sama na placu boju 👀



ja się szykuję... ale u mnie to już bliżej niż dalej...
a ja wciąż nie wybrałam butów... ech...
Pauli, gratulacje! świetna data🙂😉)
wasia   Goniąc marzenia!
17 marca 2014 14:46
No i ja- 20.09.2014. W zasadzie został do załatwienia już tylko tort i papierkowe kwestie  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się