Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

http://bitly.pl/owmor..  najpierw myśle - ihihi ale poleciała, ale potem 😲
Bo do konia trzeba spokojnie podchodzić.
Dziewczyna się wkurzyła to i oberwała
Pozostaje mieć nadzieję, że skończy się to tylko nauczką
O matko ale wredne bydlę. Mam nadzieje że obyło sie bez poważnych obrażeń.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 czerwca 2015 10:59
Łaaa 😍 No, ale Secretariat to wygrał ładnie! 😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 czerwca 2015 21:41
lusia, rozczulający filmik, aż uroniłam  😕
lusia722, ja również miałam mokre oczy oglądając. aż mnie coś ukłuło by zrobić kurs hipo bo póki co tylko pomagałam przy jednej dziewczynce z tą samą chorobą i takie spotkania z koniem bardzo dużo jej dawały.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 czerwca 2015 20:25
Bardzo się cieszę, że się moje maluszki podobają :
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się to ogarnąć na tyle, żeby inne dzieci też mogły z Księcia korzystać.
lusia722
ja się rzadko udzielam, w tym wątku jeszcze w ogóle, ale po obejrzeniu Twojego filmiku też "spociły mi się oczy". Uważam że, ten filmik jest idealną reklamą dla tego typu rechabilitacji. Naprawdę jestem poruszona :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 czerwca 2015 18:26
Skubaniutki!
  😁
Każdy pamięta swój pierwszy własny teren 😉
moja siostra naapewnooo

Jaki spokojny koniś, skupiony na tym co robi, zero fukania. Ja to mam jakąś schizę, bo moja mimo wieku, trzepnięta równo.
kowbojkagd, filmik sympatyczny, i na pewno super emocje. Ale hipodrom to nie teren 🙂 Dobra - teren. Hipodromu.
Gillian   four letter word
28 czerwca 2015 00:12
o, koniki balerony znowu w akcji 🙂
Gillian, nie czepiaj się. Konie mogą pod dziećmi chodzić w wypinaczach. To na pewno bezpieczniej na torze wyścigowym niż bez. To jest działalność usługowa - przejażdżki, a nie rozwijanie potencjału koni.
Tak, różnimy się - lubię dzieci. Ty chyba wolisz konie.
Tak, trochę skręca od sznurków, ale...
Lepszy kuc baleron i uśmiechnięte dziecko niż dziecko lecące przez łeb, bo kuc się schylił do trawy.
Ale ze o co chodzi?  👀 Widzialam na niemieckiej stronie taki fajny patent dla kucy, przyczepia sie cos ala puslisko od siodla do ogłowia za uszami 🙂 kucyk wtedy ma ograniczone schylanie się🙂 baleronik to obraźliwe stwierdzenie?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 czerwca 2015 19:57
Wygrany finał RS (N1) w Jaszkowie 🙂
Gillian   four letter word
28 czerwca 2015 20:15
naovika, o to chodzi, że filmy tego użytkownika zabłysnęły już w wątku o filmach bodajże (nie chce mi się teraz szukać) - szły takie powiązane jak balerony. Wygląda to obrzydliwie, więc będę się czepiać.
eterowa, powiem ci tak. Kiedyś bardzo mi się podobała Ewa Mazurowska. Ty... podobasz mi się bardziej. Tak, jak (jeszcze dawniej) Ola Słuszniak. Chociaż prawdziwym sprawdzianem będą konkursy pow. 130. Trzymam kciuki, żebyś, w optymalnym czasie, miała okazję zdać ten sprawdzian!
naovika, o to chodzi, że filmy tego użytkownika zabłysnęły już w wątku o filmach bodajże (nie chce mi się teraz szukać) - szły takie powiązane jak balerony. Wygląda to obrzydliwie, więc będę się czepiać.


Co zrobić, takie czasy, że na pierwsze jeździe leci się w teren 🙂 Nie ma czasu na szkolenie  😁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
29 czerwca 2015 18:06
halo, o rety, bardzo mi miło! :kwiatek: Niemniej popełniam jeszcze mnóstwo błędów, ale staram się 😉
[[a]]http://pzj.pl/node/je%C5%BAdzieckie-lato-w-tvp1-%E2%80%9C-czas-dla-ciebie-pasje%E2%80%9D[[a]]

dla niepracujących i wcześnie wstających🙂
z cyklu chciałam się wytarzać....co przeszkadzasz i mnie filmujesz  😂
Kasia Cygler i teledysk Smolika


jak ja lubie oglądać 😍 takie teledyski , szkoda że jest ich tak mało.
Gillian   four letter word
01 lipca 2015 12:21
halo, i strzyga - widzę, że nawet w innym wątku przeżywacie te moje balerony, więc żebyście mogły spać spokojnie to dwa słowa wyjaśnienia. Baleron to nazwa skrócona dla konia obwiązanego sznurkiem jak wiejska szynka. Nie wygląd konia. Wyglądają spoko, koń jak koń.
Ten film wstawiony niedawno nie jest taki najgorszy, ale przy okazji przypomniał mi się inny -

Jak dla mnie tam nie jest wszystko w porządku. Zobaczcie jak krótko wypięty jak kary. Rozumiem, że kuce się schylają, że dzieci spadają. Na filmie dzieci są już całkiem spore i nie wyglądają na takie, które spadną jak koń szarpnie za wodze. A jak spadnie - to co robi w terenie? e?
Gillian, doskonale wiem o co ci chodziło. Też trochę boli. Widoczek.
Widzisz, wierzę w wolność wyborów, ale nie wierzę w wybory bezstratne. Jeśli chce mieć się spore zyski z przejażdżek - trudno uniknąć "baleronów".
Gillian, tylko zwrócę uwagę, że ten film, który wtawiłąś to pierwsza jazda po wyjściu z hali. Różnie wtedy się dzieje 😉 Tak swoją drogą, na hipo są szkółki gdzie standardem jest dawanie szkółkowiczom czarnej wodzy do ręki, a jak ujeżdżeniowcy swojego czasu jechali na tor (raz na rok) zakładali kamizelki ochronne, kaski (w czasach, gdy się ich nie nosiło) i obowiązkowo czarną wodzę, bo na torze to hoho się dzieje 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się