Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Facella   Dawna re-volto wróć!
27 sierpnia 2012 19:17
pierwsze jest świetne! tylko ucięłabym dołu trochę, żeby nie było ptaków. na ostatnim leci horyzont.
A ja dzisiaj wyjątkowo w temacie końskim
vicke   Marzeniami żyłem jak król
27 sierpnia 2012 20:07
No to ja się pochwale jakimś moim  🙄
wstawiam kilka zdj z dziś, czekam na ocenę 🙂
dorcia piękne! 😍
Time pierwsze! 😜
dorcia, super! 😀

A ja byłam nad morzem (-:













MsCarmen - piękne są!!  😍
Ostatnie jakie przeurocze  😍
MsCarmen, to jest po prostu mistrzowska sesja 😍 😍 😍 😍
Ja też byłam nad morzem, ale takich efektownych zdjęć nie przywiozłam 😉.
Kilka ode mnie:
MsCarmen cudowne 💘 , naprawdę zazdroszczę Karolinie  takich zdjęć, ja mogę jedynie pomarzyć    🙄
MsCarmen - piękna sesja. Mój mąż jak zobaczył ostatnie zdjęcie wczoraj na Facebooku to powiedział że to fotomontaż, że to niemożliwe. Zazdroszczę takich widoków i modeli. Super!!!
Dziękuję wszystkim :kwiatek:

wymodelowana, a z czego masz taki ładny bokeh? 🙂 Z Heliosa?

dorcia, nie jest to fotmontaż 🙂 Usuwałam Karolinę, bo stała tuz obok i asekurowała 😉
MsCarmen obserwuję Twoje fotki i wiem, że to nie jest fotomontaż ale zdjęcia są tak niesamowite że osoba która nie jest w temacie faktycznie może tak pomyśleć.
PS. ile lat ma dziewczynka która siedzi na tym koniu (chodzi o ostatnie zdjęcie)
Całe 6 😀
to ja Was trochę zasłodzę :P
MsCarmen, nie 🙂. To Sigma 70-300mm f/4-5.6 🙂. Ale bokeh to raczej dzięki temu, że wcześniej padało i na gałązkach były krople wody 🙂.
Time, słodkie🙂 szkoda że nigdzi enie widać twarzy dziewczynki!
m.indira   508... kucyków
29 sierpnia 2012 13:32
MsCarmen do morza mi za daleko a zdjęcia bardzo dobre
Time kucor wymiata w każdej postaci nawet cukierkowej

a ja byłam u znajomych w miejscu jak z dawnej epoki, bo sielankowo wiejsko-dworowo z pięknym parkiem na wyciągnięcie ręki więc czego nie skorzystać?
dzięki dziewczyny 🙂

mam jeszcze takie:
ushia   It's a kind o'magic
29 sierpnia 2012 21:20

dorcia, nie jest to fotmontaż 🙂 Usuwałam Karolinę, bo stała tuz obok i asekurowała 😉

fajnie wiedziec, ze jednak ktos nie wierzy ze malej "zaklinanie" wystarczy zeby sie nie zabic

m.indira - fajne zdjecie, tylko mnie straszliwie bija po oczach niebieskie paski od stanika, normalnie tylko je widze
Time drugie jest cudowne 😍
ushia, Marta ma niesamowitą równowagę, bo trenuje woltyżerkę. A nawet gdyby spadła, to piach w tym miejscu nie był udeptany i tak miękki, że raczej by się tam zapadła, aniżeli coś sobie zrobiła 😀 Ale asekuracji nigdy za wiele, oczywiście koń również miał halter i był na uwiązie
m.indira   508... kucyków
29 sierpnia 2012 22:20
Usia mam jeszcze kilka z tej sesji, a ramiączko masakra fakt 😉

m.indira, podoba mi się klimat tych zdjęć, zamknięcie kompozycji, spokój który z nich tchnie. A ramiączka... trzeba przewalczyć z modelką 🙂
ushia   It's a kind o'magic
29 sierpnia 2012 22:49
m.indira - o, tu tak nie widac, ale juz wiem ze tam jest i sie na mnie czai 😉
bardzo fajne swiatlo na lisciach u góry
szkoda ze sie modelka nie wyprostowala troche bo nie podoba mi sie jej zamknieta postawa i wprowadza mi dysonas do harmonijnego obrazu

za to bardzo, bardzo mi sie podoba, ze glowny temat zdjecia czyli jezdziec i kon nie sa nachalnie na pierwszym planie

osobiscie uwazam to za najwieksza bolaczke wiekszosci konskich zdjec (bo do fotografii to im daleko) jakie ogladam - jest ostre zdjecie, kon na froncie, bliski pierwszy plan i to by bylo na tyle - zero tresci
ewentualnie jeszcze rzepak w tle czy inna kwietna laka

i jeszcze w tym pierwszym absolutnie mnie urzeka obnizony na prawo zad, rownowazacy krzywizne drzewa i przechylenie jezdzca, swietny moment

MsCarmen - wiem co trenuje Marta, wiem od kiedy, rownowage zwlaszcza w prawo widzialam, na pewno mozna jej przyznac brak strachu
co nie zmienia mojego zdania na temat kwestii bezpieczenstwa dzieci w jezdzie konnej i koniecznosci ksztaltowania w nich rozsadku i pokory wobec zwierzecia, stad moja aprobata dla faktu, ze dzieciak jednak jest asekurowany, pomimo tworzonego nimbu nietykalnej "zaklinaczki"
ale to dyskusja nie na ten watek, tutaj napisze, ze ladne ujecia, choc mnie meczy konwencja "kon-stajacy-deba, a teraz kon-stajacy-deba-w-druga-strone", duzo bardziej podoba mi sie np to w galopie, a najbardziej step z rozswietlonym, ochlapanym tiulem
chetnie poogladalabym tez jakies bardziej w strone portretowych z morzem w tle
respect za opanowanie ps, nie odwazylabym sie na zaklad ze tam ktos jeszcze stal a kon byl ubrany 🙂
Z portretów mam takie (-:



Z innych kątów coś takiego



A jeżeli chodzi o Martę, to tak to wyglądało przed i po mojej ingerencji (-: (Przepraszam za ten napis na środku, ale mam schizę jeśli chodzi o wrzucanie fotek na serwisy typu Tinypic)

m.indira   508... kucyków
30 sierpnia 2012 13:19
Usia, Abre dzieki dziewczyny za docenienie... rzadko bywam pochwalona lub choćby zauważona ale teraz to taki kop na przyszłość
To ja wrzucę swoją skromną fotkę 🙂

MsCarmen nogę mu przekleiłaś? 👀

edit. na jakiej rozdzielczości robicie? Bo mam wrażenie, że stosuję się tu zasadę: im większa, tym lepsza jakość, ale w sumie przecież nie musi tak być. 👀
MsCarmen - mistrz PS!!!!  🙇 🙇 🙇 🙇
i ta noga 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się