Ogłowia

Nareszcie jest ! Wymarzone  😍
Piękny kolor 😀 I widze że masz normalne podgardle 😀
Potwierdzam, że ogłowia Premiera wypadają dość duże. Moje konie, standardowe fule w Premierze są na przed ostatnich dziurkach. Mam wersję rurkową i rozciągnął się minimalnie skośnik. Reszta bez zmian  🙂
Moje drogie revoltowiczki, czy orientuje się któraś z Was, czy dostanę w Polsce ogłowie Rambo Micklem Multibridle w kolorze KONIAKOWYM?  :kwiatek: W internecie znalazłam tylko czarne i ciemny brąz, a poszukuję koniakowego :/

Załączam zdjęcie poszukiwanego ogłowia.
sklepy internetowe lub na zamówienie bez znaczka micklem  😉
sklepy internetowe lub na zamówienie bez znaczka micklem   😉


Nie wierzę, właśnie tu weszłam po to żeby się spytać czy ktoś próbował kiedyś zrobić na zamówienie Micklem'a  😲 😲 😲
Pomyślność mi sprzyja  💃
A więc? Mogę prosić o więcej info?  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 maja 2015 19:27
Ja sie nie chwaliłam ze dotarło do mnie moje wielu letnie marzenie BR Adlinghton, zawsze sie wzbraniałbym bo miałam ciemne siodła, wiec teraz z nowym siodłem pozwoliłam sobie spełnić marzenie i jestem zakochana w efekcie 😜
Wow Zairka - na bogato  😍 😜 😍
Czy jakaś firma robi ogłowia podobne do Rambo Micklem Multibridle? Czy działanie jest bardzo podobne?
Zairka, przepiękny komplet!

episode, jak się zrobi takie samo, to będzie działać tak samo 😉

jak pozrastają, wygoją mi się palce to pokaże. nawet w różnych kolorach 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 maja 2015 21:50
Zairka przepiękny komplet 😀
Ja w weekend byłam na zawodach i na stoisku zobaczyłam piękne ogłowia Schockemohle z serii Xtreme 😜
Robią wrażenie nie powiem, mimo że nie do końca mój styl.
lusia722, też jestem pod wrażeniem tych ogłowi! Chciałam Młodzianowi kupić, ale cena mnie skutecznie zniechęciła 🤔
Zairka ale cudowny odcień brązu i jak idealnie dobrane ! Nawet strzemiona z naczółkiem się zgadzają ! Zdecydowanie w moim stylu  😍 Też mam taki brązowy komplecik ze złotym naczółkiem i strzemionami, ale chyba odrobinkę ciemniejszy 🙁  Zdjęcia na modelce poproszę ! 🙂
ps. jeszcze do tego oficerki w tym kolorze ze złotymi cyrkoniami  😍
Angeel, bardzo fajne. Który to w końcu model i jaki rozmiar?

Zairka, bardzo ładne. To ogłowie od dawna mi się podoba, ale mi do niczego by mi nie pasowało 😉

lusia722, są niesamowite, to fakt 😀
zairka - na bogato, piękne!
anai - zaszalałam, to BR 37 http://www.siodlaequipe.pl/2/10/br37 Rozmiar full, ale najpierw przymierzałam sam nachrapnik. Co prawda i tak musiałam dorobić dziurki, ale w coba by na bank się nie zmieścił.
xxagaxx - tak, podgardle na szczęście zwykłe :P Jestem w nim zakochana od samego początku  😍
czy znajdę gdzieś ogłowie z kosteczkami w naczółku, nachrapnikiem angielskim i najlepiej zapięciami na kołki w kolorze brązowym? Coś jak kentaur, Passier, tylko tańsze od passiera?



lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 maja 2015 08:50
episode sprawdź Equipe i Solibel
episode - zgadza się, Equipe ma takie 😉
equipe niestety ma też w nachrapniku te kostki 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 maja 2015 07:03
Pomóżcie. Musze kupić ogłowie, chwilowo jeżdże w pożyczonym, ale nie mam kompletnie pomysłu jaki nachrapnik i naczółek do takiej małej główki.




Podoba mi się ogłowie z ogłoszenia naszej Q, ale nie wiem czy nachrapnik nie będzie na szeroki na taką główkę?
Wie ktoś może gdzie można zakupić takie cudo?
Zairka cudooooooooo!  😍 Ogłowie perfekcyjnie dobrane do siodła i... ah, no nic tylko podziwiać 😉 A zdradziłabyś mi proszę, jakie to siodło?  :kwiatek:
JARA, naczółek - wszystko jedno jaki, byle cienki. Paski policzkowe - najlepiej subtelne na haczyki (tę głowę sprzączki będą trochę szpecić). Nachrapnik - chyba szwed lub angielski, niezbyt szeroki - na małych głowach dobrze wygląda taki klasyczny, z wypukłością na środku paska.
jak jakość ogłowii kerbl, horka, kavalkade?
Husaria, to ze zdjecia jest miksem sklepowego westowego oglowia (mam takie -poznaje 😉 ) i części zaprzęgowej uździenicy - chyba krakowskiej? (no tak wygląda przynajmniej ze uździenica).
generalnei łatwe do zrobienia :P

JARA, zgadzam sie z halo - naczolek jesli ozdobny (krysztalki, kostko etc) to dosc cienki,opadający-ale malo (prostych nie lubie 😉 ) boczki delikatne, bez masy sprzączek (np haczyki wlasnie czy jak w west) i pasujące (takie za duzę, gdzie sie tyle nakłada warstw skóry jest fuj :P)
ale nachrapnik (jeśli w ogóle ma być) to raczej płaski, delikatny - jak te tradycyjne angielskie. na bank nie szeroki i gruby (na wysokosc)
albo i całe oglowie takie angielskie.... w nich plaskie, proste naczolki tez wyglądaja fajnie. taka klasyczna elegancja.

no alebo jakieś bajery ozdobne kształty itd....
horse_art, właśnie o taki tradycyjny nachrapnik mi chodziło, taki klasyczny do bólu - z lekką wypukłością na środku.
halo, ja bym nawet taki jeszcze mocniej klasyką bolący... calkiem plaski (z podszyciem albo bez), o taki:
(zakochalam sie w takich ostatnio :P a jakby na wiekszego to może i taki profilowany z kontrastowym duzym podszyciem fot3,4)
naczolki tez mi sie podobają 🙂 no może 3 i 4 mogłyby być ciutke dłuższe mocniej anatomiczne, opadajace....
(*zdjęcia hooks)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 maja 2015 15:28
Dzięki dziewczyny.

Pierwszy nachrapnik i naczółek 😍

Znalazłam jedno ładne i delikatne ogłowie, jakby się czepić to tylko naczółek wymienić na coś bardziej bling. Muszę tylko konia pomierzyć, bo rozmiar rozmiarowi nie równy i w COB nie wlazła, a chodzi obecnie w na maksa zmniejszonym FULLU ( co widać po za dużym podgardlu ).
JARA, mi tez sie podoba :P
robilam takie, w innym kolorze skóry -taki naczółek i nachrapnik, ale szeroki.
tez fajnie. ale takie delikatne to cudne 🙂😉)

oo... nie wiem jaki model, ale mam hooksowe j.brązowe przeszywane. jakie ono jest piekne! i takie wlasnie ciueniutenkie paski ma .no cudo! tez by super na twoim wygladało!  (tylko pewnie czarne chesz 😉 )
tylko zupelnie niepotrzebnie kon urósł, ogłowie wypada małe...no i w efekcie wisi tylko i denerwuje 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 maja 2015 18:52
Nigdy nas tutaj nie było, bo w sumie nie było się czym chwalić  😉
Nie sądziłam też, że kiedykolwiek będę w posiadaniu takiego cuda. Trzeba przyznać  skóra niebo a ziemia  😉

Ogłowie  BR Dartmouth
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się