Stajnie w Warszawie i okolicach

[quote author=emptyline link=topic=46.msg1148069#msg1148069 date=1317675532]
Koniec końców lądujemy w Encanto 🙂 Daleko niby jak cholera, ale z uczelni jadę tam 40 minut, a nie ponad godzinę!  😅 No i strasznie mi się podoba klimat stajni.


o... jednak się coś zwolniło - 2 tygodnie temu było podobno full. Napisz po kilku tygodniach jak Wam tam 😉
[/quote]

[b]ga [b] ja stoję od niedzieli w Encanto i pewnie było full bo ja miałam przyjechać ale teraz i tak koniec końców jeden wolny boks został🙂 w sumie to jest tam naprawdę fajnie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2011 21:42
No właśnie ten wolny boks to tak przypadkiem trochę. Jak dobrze pójdzie, do 15-ego lądujemy w nowym domku 🙂
Green Grass   Beczkowy Trójkąt Bermudzki
08 października 2011 08:35
szafirowa, weźmie weźmie - chyba, że ten wyjazd do Bydgoszczy będzie incydentalny.

Jak nie będzie miał chętnych na 80zł a trzeba będzie rachunki zapłacić to weźmie i 25zł.

Jak nie będzie chętnych za 60-80 zł to tam nie pojedzie i tyle. Co z tego, że wiele ludzi trenuje za 25 zł jak nie koniecznie mają taką samą wiedzę. Jest spora różnica między instruktorem a trenerem. Jak wiemy papiery instruktora wyrobić w Polsce to nie problem.
W Warszawie 80 zł biorą osoby już naprawdę znające się na rzeczy (pewnie i znajdą się wyjątki). Takich co biorą 25 zł w okół Warszawy też znajdziesz.
PILNE

Ktory z warszawskich wetow posiada cyfrowy rtg  ❓
Kojarze Gebke, Turka i Hecolda.
Ktos jeszcze  ❓ ❓
Samsel , Kalisiak
Dr Gębka posługuje się Medigrafem, który podobno jest przestarzałym, nie dającym w pełni realnego obrazu programem. Bodajże 16 pikseli na mm kwadratowy, a dziś stosuje się 32, a nawet 64. I ma tendencję do dość drastycznych diagnoz. Przynajmniej takie są moje doświadczenia.
Witam Re voltowiczów🙂
jak myslicie znajde coś w  warszwie ponizej 500zł albo 500zł przy domową stajnie?
odrazu mowie ze moge sama koło konia chodzic🙂
mam co szukac czy nie?
[quote author=baba_jaga link=topic=46.msg1153004#msg1153004 date=1318184034]
PILNE

Ktory z warszawskich wetow posiada cyfrowy rtg  ❓
Kojarze Gebke, Turka i Hecolda.
Ktos jeszcze  ❓ ❓
[/quote]

Kaczorowski - on chyba też z Wawy.
Witam Re voltowiczów🙂
jak myslicie znajde coś w  warszwie ponizej 500zł albo 500zł przy domową stajnie?
odrazu mowie ze moge sama koło konia chodzic🙂
mam co szukac czy nie?


hmm.. wydaje mi się, że za 500zł to będzie ciężko coś znaleźć, w okolicy warszawy ceny zaczynają się głównie od 600zł  wzwyż..  no ale możliwe że się myle  ❓
Stanislawow Pierwszy, ostatni sie oglaszali za 500 zl chyba ?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 października 2011 12:01
karina wejdź tutaj i popatrz, możesz przefiltrować wynik po cenie i zobaczysz, że są stajnie za 500 zł - ale to raczej nie w Warszawie a w jej okolicy ..
[url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.22779941887071,%2021.005859375)/odleglosc:30/sort:cena]http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.22779941887071,%2021.005859375)/odleglosc:30/sort:cena[/url]
napewno znajdzie sie pensjonat za mniejsze pieniadze niż 500 zł ale..dalej od Warszawy, bez hali.
[quote author=baba_jaga link=topic=46.msg1153517#msg1153517 date=1318244393]
Stanislawow Pierwszy, ostatni sie oglaszali za 500 zl chyba ?
[/quote]
Za 550 zł
Przeszukałam trochę wątku i poszukałam w wyszukiwarce, ale nic dokładnego na temat Stajni Wyręba nie znalazłam. Może jakis re-voltowicz tam stoi i może mi powiedzieć jak z warunkami, czy jest jakiś trener(bardziej skokowy), jak z padokami, czy są i czy konie sa codziennie wypuszczane oraz czy warte swojej ceny? Z góry dziękuje  🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 października 2011 12:50
ja od sierpnia trzymam swojego ogra w Wyrębie i jestem zadowolona. Z padokowaniem nie ma problemu , mój chłopak od rana do 14 siedzi na padoku, po obiedzie chodzi do karuzeli. Jeżeli Twoje konisko respektuje pastucha i nie jest koniem "uciekającym" to raczej nie powinno być problemu.  Na miejscu jest trener a nawet dwóch - do wyboru do koloru, można skakać i klepać tyłek w formie Dresiarstwa.  😀 Po więcej info zapraszam na PW 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 października 2011 16:51
Za 550 zł jest jeszcze stajnia Green Grass (no chyba, że była podwyżka  👀 )
Nie była 😀 A ja niezmiennie jestem zadowolona, wypowiadałam się wcześniej o stajni i nic niemiłego nie zaskoczyło mnie od tamtej pory.
A co sądzicie o stajni Talarek? Może jakiś re-voltowicz korzystał tam z pensjonatu?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 października 2011 11:46
A co sądzicie o stajni Talarek? Może jakiś re-voltowicz korzystał tam z pensjonatu?

oprócz tego, że stajnia wygląda strasznie, mikro padoki i po terenie kręcący się robotnicy to wszystko spoko  😉
[quote author=zduśka link=topic=46.msg1154440#msg1154440 date=1318329985]
A co sądzicie o stajni Talarek? Może jakiś re-voltowicz korzystał tam z pensjonatu?

oprócz tego, że stajnia wygląda strasznie, mikro padoki i po terenie kręcący się robotnicy to wszystko spoko  😉
[/quote]

Jest tam ogólny bałagan, siano liczone prawie co do słomki czy źdźbła (jak kto woli).
Atmosfera dość dziwna, zaplecze socjalne kiepskie.
Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
PS.

Możecie polecić jakąś alternatywę w tej okolicy (poza Szarżą i Pa-ta-tajem)?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 października 2011 21:16
olejka a czego dokładnie potrzebujesz ? i do jakiej kwoty ? czy dojazd komunikacją czy autem ?
tutaj masz spis stajni w okolicy Pruszkowa do 10 km :
[url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.17056279155013,%2020.806732177734375)/odleglosc:10]http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.17056279155013,%2020.806732177734375)/odleglosc:10[/url]
Dokładnie to boksu dla jednego konia w jakiejś stajni (może być nawet przydomowa) z dojazdem kolejką WKD. W tygodniu niestety nie dysponuję samochodem. Kwota max. 800zł. Dzięki za link, ale widzę, że wyboru w tej okolicy dużego nie ma.
olejka jest jeszcze TKKF Podkowa Leśna, mają swoja stronę i chyba wolne boksy. Nic rewelacyjnego ale dojazd WKD, ring oświetlony do jazdy, ujeżdżalnia a co do reszty to chyba można się dogadać. Po prostu przejedz się i zobacz, ja tam tylko jako pilny uczeń bywałam🙂😉 w zamierzchłych czasach🙂😉 Wiem tylko że nie mają pastwisk i konie są góra godzina dziennie na padokach🙁( zresztą może się zmieniło, popytaj.
Poszukuję stajni w Wawie lub bliskich okolicach, gdzie konie są dobrze traktowane i NIE SĄ wywożone na rzeź, to BARDZO ważne. Oprócz tego taka stajenka musiałaby być chętna do wynajęcia boksu, ale nie dla konia   👀  czy ktoś zna właścicieli takiej stajni którzy byliby chętni nawiązać współpracę ze stowarzyszeniem zajmującym się niesieniem pomocy małym, uszatym stworkom?   :kwiatek: więcej info na priv
Milu- male uszate stworki zyjace w boksach kojarza mi sie z myszami....

bardzo zagmatwany Twoj post
A ja myślę, że Milu opiekuje się Zgredkiem z HP
Milu, w Warszawie takich nie znajdziesz, tam wszędzie wywożą na rzeź.
A ja myślę, że Milu opiekuje się Zgredkiem z HP

A może chodzi o Jerzego Urbana?


Milu, w Warszawie takich nie znajdziesz, tam wszędzie wywożą na rzeź.

Nie tylko w Warszawie. W końcu przedsionek raju jest w Krakowie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się