Wpływ odżywiania na wygląd. ZDJĘCIA :)

zaznaczam że siwy stał tylko w analopie przez chyba 3tygodnie, a konia kupiłam z innego miejsca. siwy tak wyglądał bo jest koniem łykawym który był trzymany luzem na biegalni, na której miały tylko siano, a że Colt nie był akceptowany przez stado to nie jadł tylko łykał z nudów. na dzień dzisiejszy koń ma zrobiony tak boks że nie ma możliwości łykania, dostaje regularnie 3razy dziennie jeść, wychodzi na łąkę i jest codziennie w treningu.
nie do końca rozumiem co Pani Analop chciała zyskać wstawiając te zdjęcia, opisując troszkę bez sensu to wszystko, nie przedstawiając prawdziwych faktów...no ale koń jest zabrany, wygląda dobrze, i wydaje mi się że zapewniłam mu najlepsze warunki na rekonwalescencję.
analop, analop.... czy to nie tam byly te zaglodzone ogiery?  🤔wirek: moze jakas próba "naprawy" opini ktorą tu ma....
Cyśka   Załoga G :D
22 lipca 2013 11:57
Tak, to ta stajnia. Ciekawe, co się traz dzieje z Czuwajem  🤔

Czyli te pierwsze zdjęcia tego siwka, wstawione w pierwszym poście, który go dotyczy, są jeszcze z analopu, tak?
tak, te pierwsze zdjęcia pokazują siwego jak stał w analopie...był faktycznie chudy, ale kastracja też swoje zrobiła. zdjęcia zostały wstawione i zrobione BEZ MOJEJ WIEDZY a ten post znalazłam przez przypadek...tylko nie rozumiem po co były wstawione te zdjęcia i po co ten opis...? chyba tylko po to żeby się "wybielić" a ze mnie zrobić potwora...ale  się nie udało bo koń ma dobrze, a kupując go wiedziałam w czym leży problem że koń tak wygląda...
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 lipca 2013 12:42
Magda_2909 : nie wiem może jeszcze nie wstałam do końca ale nagmatwane jest to wszystko... Zdjęcia które wstawił/a siwywalaszek na poprzedniej stronie to twój koń od razu po zabraniu z Analopu? A te co wstawiłaś teraz są aktualne ? Bo podpisałaś zdjęcia tak jakby było odwrotnie ...
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 lipca 2013 12:59
Magda kupila chudego siwego, wstawila na chwile do analopa, analop nie wiedziec po co wstawil tu posta pod nickiem siwywalaszek-gmatwajac "nieco" , teraz magda siwka wziela z analopa i doprowadzila do stanu jak z foty na uwiazie.

kupiłam konia, który stał ok 3tyg w analopie po czym został zabrany. nie było mnie w stajni ok tygodnia, i w tym czasie zostały zrobione i wstawione zdjęcia przez siwywalaszek. zdjęcie które wstawiłam, pokazuje jak wygląda koń w chwili obecnej po zabraniu z analopu. siwy w ciągu tych trzech  tygodni pobytu u nich został wykastrowany, więc nie był w stanie przytyć. wstawiłam te zdjęcie żeby nikt na mnie nie wieszał psów, bo zostałam przedstawiona w taki sposób jak bym zagłodziła konia co jest bzdurą.
Nie chce mi się w to wierzyć...kolejna sprawa w którą wplątany jest Analop 🤔
Rok temu był wątek o zagłodzonych ogierach a teraz to... 😲
mnie tylko zastanawia po co to wszystko... bo analop sam pod sobą kopie dołki....
czy to że kupiłam chudego konia jest jednoznaczne z tym że trzeba publikować takie zdjęcia w internecie i pisać bzdury które nie są prawdą....??
gdyby analop nie znała historii siwego- ok rozumiem... ale skoro ją znała to po jaką cholerę kłamie?? dużo ludzi zna tego konia i jego historię... a "takie" wpisy wstawione przez analop baaaardzo szybko się roznoszą wiedząc że jest to bzdura. szkoda tylko że zabrakło jej odwagi żeby się podpisać prawdziwym nickiem.

ps. dodam jeszcze że analop jechała ze mną po tego konia, więc tym bardziej niech nie kłamie że nie wie o co chodzi  🙂
Ciekawi mnie jedynie po co ten wpis. Przecież to oczywiste, że prędzej czy później wyszłoby, że koń stał w Analop... Czyżby próba oczyszczenia siebie 'w razie w'?
Dlaczego znowu ktoś pierze brudne majty na publicznym forum? -.-
dodzilla, a nie widać? bo tłum się tym jara...
Ekhem, kolejny raz jesteś moim partnerem do rozmowy 😁 To jest na prawdę fajny wątek, a tu się pewno rozpęta kilkustronicowe wylewanie pomyj, gdzie każda kolejna wypowiedź będzie bardziej kolorowa.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 lipca 2013 20:41
Kinia16322 super odpasienie! Hucek wygląda cudnie 🙂 Czym go karmiłaś?
ja tylko przedstawiłam faktyczny stan "zagłodzonego" siwego wałaszka 🙂
Pierwsza fotka maj, druga wrzesień, odstęp coś koło 5 mies
co powiecie?
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2013 21:38
Super!
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
11 października 2013 08:20
Kolosalna różnica!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 października 2013 21:05
20 października 😀



Mogę i ja się pochwalić  🙂. Jeszcze trochę kg przed nami ale różnica jest spora  😀
Pierwsze zdjęcie maj, drugie lipiec/sierpień, trzecie wrzesień  🙂

edit: dodałam 2 aktualne zdjęcia
Dupka mu się powoli zaokrągla 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 października 2013 21:57
Dupcia pomału pomału coraz okrąglejsza ale co mnie bardziej cieszy kręgosłup się chowa 😀
NatHuragana   serce skoczka <3
03 marca 2014 21:33
Odgrzebuję 😀
Myślę, że warto się pokazać:
folblut, pierwsze zdjęcie marzec 2012 (niespełna 4 lata):


obecnie, marzec 2014 (6 lat):


Wstawiam tylko te dwa, bo myślę, że najlepiej widać różnicę. Co myślicie? :kwiatek:
Fajnie teraz wygląda. 🙂 Pytanie tylko, na ile to wpływ odżywiania, a na ile treningu - bo on na pierwszym zdjęciu nie tyle był chudy, co mało na nim było mięśni. Teraz mu się ładnie szyja wypełniła, podniosły się plecy, no i zad się zaokrąglił (przedtem prawie go nie było 😉).
Napisałabyś, po czym on? :kwiatek: Przypomina mi z pyska innego folbluta.
sumire,w zasadzie nie można tutaj pisać o wpływie treningu na wygląd konia, ponieważ od niedawna dopiero (drugi tydzień zaledwie) jest na rozruchu 🙂 miał dłuższą przerwę od pracy, głównie spowodowaną moim brakiem czasu... (ale myślę, że nie narzekał 😉 dobre jedzenie i fajni koledzy na padoku cały dzień). Jest bardzo pojętny i szybko sobie wszystko przypomina 🙂
Dziękuję za miłe słowa, wysyłam PM żeby nie zaśmiecać wątku  :kwiatek:
Dżastka super  🙂 Folblut to jednak musi i zjeść i pochodzic, przynajmniej mój  🙂 Zdradzisz na PW jak karmisz??
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 marca 2014 21:55
Klacz Be My Lioness- kłusaczka amerykańska
Stoi u nas od 20 stycznia, a więc niespełna 2 miesiące. Przyjechała w stanie nazwijmy to kiepskim  🙄 Początkowo lekka praca na lonży, zajeżdżanie, lekkie jazdy. Teraz z racji iż przybrała już nieco masy trening jest nieco mocniejszy(szykujemy się do pierwszych zawodów 😉 ). Aktualna właścicielka kupiła ją w stanie opłakanym(została odstawiona od źrebaka, zasuszona i sprzedana). Po 2 tygodniach klacz trafiła do nas. Różnica między zdjęciami to dokładnie 1,5 miesiąca 😉

EDIT: Dodam iż praca była dawkowana oszczędnie, za to bardzo zmieniło się jej menu  😀
Mam takie pytanko.. co podawać/ robić w jakich ilościach aby podnieść koniom kręgosłup? 🙂? Jeśli to pytanie bardziej do działu laika to przepraszam 😉.
Wzmocnić mięśnie brzucha pracą
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 marca 2014 14:42
Mozii, o jakim wpływie treningu możemy mówić w wypadku kiedy koń stoi u Ciebie w stajni 2 miesiące, a jak sama mówisz na początku był odpasany i lonżowany? Myślę, że ten koń w faktycznym treningu jest pewnie ze 2 tygodnie, bo nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek sensownej pracy wcześniej i z tak wyglądającym koniem. Zmiana piękna, gratulacje, ale zupełnie nie do tego wątku. Mamy też temat pt. "Wpływ żywienia na wygląd konia" i wstawienie tam zdjęć byłoby zasadne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się