Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

2.02 koncert Jota, związany z premierą nowej płyty. W Concrecie, wjazd free. 😉
warszawiacy, 14.03 ktoś się może wybiera na Huntera do Palladium?  💃


być może ja  😉

22.03 Palladium - Strachy na Lachy.
ktoś coś?  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 stycznia 2013 16:44
dzisiaj w RMF są (były?) do wygrania bilety na Bon Jovi lub Depeche Mode.

edit:
uwaga, gratka! Biebier w Łodzi! ja oczywiście jadę  💘 normalnie sprzedam bilet na SOAD żeby móc tam być!  😍
(żart...)
Gniadata   my own true love
31 stycznia 2013 22:15
infantil jak kasy starczy to tez sie pojawie 8)
wybiera się ktoś na Rocket Festiwal?  😉
infantil jak kasy starczy to tez sie pojawie 8)



bo ja nie mam z kim iść  👀
http://www.facebook.com/events/308070949296117/?fref=tck  😜 😜
Tylko szkoda, że Słonia nie będzie. 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2013 12:41
Beyonce na OWF.
kto już ma bilety na Justynkę?  💘
Jakim cudem bilety na Lanę del Rey już wyprzedane od miesiąca 🙁
Może ktoś chce się pozbyć dwóch? 😎
Bay, możesz przez lasta coś spróbować kupić http://www.lastfm.pl/event/3435970+Lana+Del+Rey+at+Torwar+on+2+June+2013 widzę parę postów z dzisiaj.
o dzięki :kwiatek:
Halo Wrocław, idzie ktoś jutro na koncert Az'a? 😉
Bay, mam nadzieję że uda Ci się zdobyć bilety 🙂

Asking Alexandria i Paramore na 2 dniu Impact Fest. Rozpieścili mnie 💘 choć śmiesznie wygląda zestawienie pierwszy dzień vs drugi 😁

Czy ktoś z was był może na którejś edycji orange warsaw festival, lub innym podobnym festiwalu?

Chciałabym się dowiedzieć ile najlepiej wcześniej przybyć na miejsce koncertu, że stanąć w kolejce?
hanoverka, a zależy Ci na pierwszym rzędzie? To wszystko zależy od grających artystów + teraz zmienili lokalizację, będą inne wejścia, więc na razie ciężko powiedzieć... Ja ze znajomymi jak nam zależy na barierce to zazwyczaj pojawiamy się koło 6, zakładając wejście koło 16 na festiwal, 18 na koncert (ale nam sprawia przyjemność kolejkowanie i jest to dość fanatyczne 😁 )
No zależy mi na pierwszym rzędzie bardzo, mam bilet early entrance pod sceną. Czyli od 6 rano stałaś, żeby na 16 wejść na festiwal?
ej, tym razem nie podaruje !!
hanoverka, w tamtym roku na OWF nie polowałam na barierki, za to moi znajomi byli po 5 i mieli pierwszy rząd, no i na miejscu byli pierwsi (sprawdziłam, wejście było od 17). Ale wtedy nie było wcześniejszych wejść, więc każdy polował z tej samej pozycji. Dosłownie nie stali, każdy sobie rozbija mini obóz (na ile warunki pozwolą) 😁 zabrać jedzenie i picie, jakąś gazetę której nie szkoda wyrzucić i da się przeżyć te godziny. Choć dla niektórych to szaleństwo, ale jak zależy to wiadomo, nie żal poczekać 😉
mery co to, gdzie to, kiedy?  😀
Zależy mi bardzo! Mogę stać nawet i 3 dni jak zajdzie taka potrzeba  😜 Jeszcze prawie 3 miesiące, a ja już mam przysłowiową ''sraczkę''. Muszę być najpierwsiejsza, a jak znam życie to takich najpierwsiejszych jak ja będzie całe mnóstwo  😁
Babi Koncert Kult akustycznie! widziałam kiedyś koncert w tv, mam dvd ale na żywo to co innego  😜 😜 😜 16 lutego w warszawskiej Stodole.
czemu akurat 16 lutego?  👿  16 też jest rocket festiwal  🙁
niemiłek, ja też mam taka nadzieje 😁 cena w sumie nie gra roli więc pójde tak czy siak, ale zapłacę dwa razy tyle :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lutego 2013 13:42
[quote author=niemiłek link=topic=481.msg1683608#msg1683608 date=1360488085]
Asking Alexandria i Paramore na 2 dniu Impact Fest. Rozpieścili mnie 💘 choć śmiesznie wygląda zestawienie pierwszy dzień vs drugi 😁
[/quote]
śmieszniej by było, jakby do Marsów dorzucili Behemotha i Slayera, a do R+ Paramore i AA  😁 miłej zabawy życzę (-;

jak to jest w Atlas Arenie? wpuszczają przez cały czas, nawet gdy już zacznie grać support czy zamykają bramy? mam trybuny, więc nie zamierzam stać 10 godzin w kolejce (-; i nie wiem jak będzie z transportem, pewnie się zgubimy w Łodzi i szkoda by było, gdyby przez taką durnotę poszła kasa w błoto i po koncercie...
hanoverka, pod koniec maja już ciepło, to nawet nocka pod gołym niebem miła 😁

Bay, ja się cały czas waham czy jechać, no ale jak nie pojadę to pewnie później będę żałować 🙄

Facella, dzięki. Wpuszczają na supporcie, no chyba że to w jakimś stopniu zależy od zespołu, w co wątpię 😉
niemiłek, nie masz jeszcze biletów?
niemiłku dziękuję bardzo za informacje  :kwiatek: A czy ktoś z was może wybiera się na majowy OWF?
hanoverka, a jak masz EE to ile czasu wcześniej możesz wejść? Bo nawet te 30min robi różnicę. Wiadomo ile było biletów EE- bo byłoby głupio przyjść o 15.00 jak wpuszczają o 16.00 tych z EE. a tu 44444 osób 😉
Kto się jeszcze wybiera na 2 dzień na IF? Ja jeszcze nie mam biletu mam nadzieje że do marca coś jeszcze zostanie  🙁
Bay, mam mam, odkąd były dostępne 😁

Presja, ja oczywiście 😀 na powierzchnie Bemowa pewnie nie ma limitu, i tak nie schodzą. Btw plus za avatar i podpis 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się