Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Często jest tak, że towar jest dokładany nastepnego dnia i kolejnego
Nie ma co się bić 😉
ja się bić nie zamierzam 😁 ale już często się z tym spotkałam, że w niektórych lidlach i biedronkach mają towar później niż napisali na stronie, a nie chce mi się dwa razy chodzić. u mnie większe kolejki są o 16 niż o 8, więc tym bardziej wolałabym rano. a scen, jakie potem lądują na youtube też raczej nie ma 😁
u nas niestety nigdy nie dołożyli, a mieszkam w Łodzi. więc u mnie jak nie złapiesz - to nie ma. 🙁 a Lidlów kilka w okolicy. już tak kiedyś miałam chyba z jakimiś fajnymi kapciami.

a i ostatnie kurtki przeciwdeszczowe udało nam się z Mężem cudem zdobyć tylko dzięki jego pracy tuż przy Lidlu i możliwości "wyskoczenia na chwilę".
także obawiam się takiej samej sytuacji przy tych sofshellach, bo cena dobra. ale może się uda. 🙂

a no i zawsze trzeba liczyć na jakieś zwroty. 🙂
Dramka oo nie przepadłam! Jakie cudne dresy!  😍 i w dodatku wszystko mi się podoba łącznie z koszulką  😵
W Biedronce sa fajne plastikowe wiaderka 9 lub 10 litrowe,w sam raz sie przydadza do stajni...🙂
U mnie też towaru nie dokładają i raz byłam świadkiem scen dantejskich o 8 rano. Ludzie już przed otwarciem przy drzwiach sie przepychali, a potem biegiem (nawet osoby starsze) ścigali się do towaru. Co się działo przy samym koszu z kurtkami to szkoda słów. W 15 min wszystkie kurtki się rozeszły.
Zawsze jak słyszę o takich sytuacjach, przypomina mi się ten skecz  😎
A ja chciałam w czwartek rano iść upolować kurtkę ale chyba zaczynam obawiać się o własne życie haha 😀 swoją drogą ktoś z was mierzył kiedys dziecięcą? Bo w sumie na mnie 164 powinno pasować
Cariotka   płomienna pasja
26 sierpnia 2014 11:41
w lidlu będą skarpetki w romby🙂
swoją drogą ktoś z was mierzył kiedys dziecięcą? Bo w sumie na mnie 164 powinno pasować


Ooo właśnie? Jeśli numeracja jest trochę zawyżona to może się zmieszczę, bo w decatchlonowe 14 lat wchodzę bez problemu  😁
Bo właśnie jak na złość podoba mi się ta szara z pomarańczem ( nie dość, że dziecięca to chyba jeszcze chłopięca 😁 )
Haha widzę ja nie jedyna będę polować na kurtkę 😀 liczę na to, że się zmieszczę w 164 przy moim niecalym 160 akurat taki rozmiar noszę. Z drugiej strony mam dylemat, bo w Biedronce też się całkiem fajne te kurteczki zapowiadają ale one dopiero od poniedziałku będą i jeśli się nie zdecyduję na biedronkową to w Lidlu nic się już nie ostanie 😉
Chciałam iść do Lidla, ale już wiem, że nie mam po co... 🙄
Macie może gazetkę Biedronki z kurtkami?  :kwiatek:
haha, u mnie to samo, wózków nie było widać zza ludzi. dobrze, że się nie wybrałam w końcu 😁 zobaczę po południu. liczę, że wszyscy rzucą się na kurtki, a polówki przeoczą.
U nas pod jednym cały parking aut, ścisk, wyścigi do koszy, wyrywanie sobie kurtek z dłoni, ludzie wychodzący ze sklepu obładowani... Pocieszam się tym, że podobno rzucili się bardziej na dziecięce, może jakiś mały rozmiar z damskich jednak zostanie 😀 Przejdę się po pracy, a jak nic nie będzie, to zapoluję na biedronkową 😉
Gazetka biedronkowa http://www.biedronka.pl/pl/press,id,139,title,jesien-w-sportowym-stylu
ja się jeszcze nie wybrałam do Lidla, trochę się boję żeby mnie nie staranowali, poczekam jeszcze aż większość ludzi w pracy będzie siedzieć 🤣
fruity_jelly, dzięki  :kwiatek: Kurtka i bluza do mnie przemówiły, pytanie tylko, czy w Biedronce będą takie sceny jak w Lidlu 😀
ja tam przejeżdżałam o 7:50, więc nie wiem, jak było w środku, ale pewnie też ciekawie.
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,139,title,jesien-w-sportowym-stylu
tego szukasz? na stronie 8-9 są kurtki. ale te z lidla wyglądają lepiej moim zdaniem.
haha, dzisiaj przejeżdżałam rano obok Lidla jadąc do pracy. Sklep był jeszcze zamknięty ale pierwsze co zobaczyłam to TŁUMY przed nim, wszyscy ściśnięci elegancko przy samiutkim wejściu 🤣
calore, właśnie tej gazetki szukałam, bo mi pracowy komputer otworzyć z wyszukiwarki nie chciał. Ale już fruity podesłała 😉
Nie odważyłam się iść do Lidla przed pracą, ale nieświadomy współpracownik poszedł rano po drożdżówkę i wyszedł 'lekko' oszołomiony  😁 Stwierdził, że teraz będzie sprawdzał lidlową gazetkę zawsze wtedy, gdy zamarzy mu się drożdżówka stamtąd 😀
Ciekawe czy te kurtki mają kaptur chowany w kołnierz, czy jedne są z kapturem a drugie bez.
W Biedronce podejrzewam, że aż takich scen nie będzie, w każdym razie w moim mieście jest taka 'centralna' Biedronka, gdzie zawsze jest spęd ludzi, bo to centrum miasta i każdy ma blisko, i dwie takie osiedlowe, spokojne Biedronki, gdzie zdecydowanie wolę się przejść, bo wiem, że mi nikt moich łupów z rąk nie wydrze 😂
Mój TŻ nie dopchał się po kurtkę dla mnie. Jest szansa w aldi, w sobotę http://www.aldi.pl/aldi_od_soboty_3008_5_1470.html, podobne do tych lidlowych.
U mnie jest trochę S,M z tych softshell: ceglaste, niebieska i fioletowa. Lidl przy Macu na Grunwaldzkiej - Poznań. Ludzi mało 😉
Thymos, trzeba było brać - szybko byś przehandlowała je na revolcie 😀 Może coś upoluję po pracy, ale w razie czego uruchomiłam kontakty w innych miastach 😁
Jeśli w ciągu 30 minut ktoś się odezwie, to mogę się przejść, póki mogę... 

Dobra, wzięłam S ceglastą i turkusową dodatkowo, także jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na pw.Jak nikt si9ę nie zgłosi to jutro oddaję, bo ja sama się na kolor zdecydować nie mogę 😉
koszulki są super! 😍
Thymos, dobra duszyczko :kwiatek: Nie mogę się doczekać, aż do mnie kurteczka doleci 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 sierpnia 2014 12:00
w Biedronce takich scen jak spod Lidla raczej nie będzie  😉 Mam softshelle z Lidla i z Biedry i ta z Lidla jest lepsza, ale ta Biedronkowa też niczego sobie. Trzeba pamietać (przynajmniej ja tak mam  😉 ) że z Lidla powinno się wziąć rozmiar mniejszą, a z Biedronki rozmiar większy
Thymos, dobra duszyczko :kwiatek: Nie mogę się doczekać, aż do mnie kurteczka doleci 😀


Spoko 🙂
Chyba sobie zostawię ceglastą i turkusową.
Czy branie kurtki pod kolor kompletu to już przesada dla kobiety w moim wieku?  😁
Branie kurtki pod kolor kompletu NIGDY nie jest przesadą! 😀
a na polówki był szał, czy się uchowały? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się