Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

w Lidl fajne bluzy męskie będą, ciekawe czy zdążę kupić
o mamo... rozumiem, że żeby nabyć taką skrzynkę, to trzeba mieć zaprzyjaźnioną piekarnię?
ja z pytaniem: gdzie znajdę takie elastyczne/gumowe wiaderka z uchwytami?  kiedyś  były w tesco, wie ktoś gdzie takie dostanę ?
w leroy merlin są/były na ogrodniczym. całkiem fajne jakościowo (nie aż jak te końskie, ale lepsze niż biedronek itp)
sumire, w DIY jeździeckim kilka osób linkowało fajne schodki do wsiadania 😉
Czy orientujecie się może czy w Waszych Lidlach nie ma zestawu do grillowania z Homerem Simpsonem??  👀
Ozłocę!  🙇 🙇 🙇
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
30 kwietnia 2014 04:56
Thymos , u mnie w weekend był tego cały kosz 🙂
[quote author=Budlejowe_love link=topic=485.msg2081453#msg2081453 date=1398830172]
Thymos , u mnie w weekend był tego cały kosz 🙂
[/quote]

Jejku, a byłabyś w stanie mi kupić jeden taki komplet?
Oczywiście pokrywam wszystkie koszty i dorzucam na czekoladkę 🙇
Ja chcę tą kamizelkę  😍!!!
http://www.tchibo.pl/damska-kamizelka-softshell-p400008665.html
Kto mi kupi  🙇 ? Rozmiar M . U nas nie ma Tchibo  😕...
w yusk sa wiadra te "końskie" gumowe. jakośc wyglada nieźle, nawet przecena była w moim
Dramka Dziękuje  🙇  :kwiatek:
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 maja 2014 18:54
jest mi ktoś w stanie zorganizować tą brązową lub granatowo zieloną ? pokrywam wszystkie koszta  😀
[quote author=Budlejowe_love link=topic=485.msg2100975#msg2100975 date=1400781246]
jest mi ktoś w stanie zorganizować tą brązową lub granatowo zieloną ? pokrywam wszystkie koszta  😀
[/quote]

Luz, jeśli jutro u mnie będą to się może zrewanżuję  😎
A bardziej brąz czy zieleń?
Jaka fajna!!
Ja chcę tą kamizelkę  😍!!!
http://www.tchibo.pl/damska-kamizelka-softshell-p400008665.html
Kto mi kupi  🙇 ? Rozmiar M . U nas nie ma Tchibo  😕...


figaro, jeżeli aktualne to ja mogę 😉 Mam po drugiej stronie ulicy 🙂
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 maja 2014 04:51
[quote author=Budlejowe_love link=topic=485.msg2100975#msg2100975 date=1400781246]
jest mi ktoś w stanie zorganizować tą brązową lub granatowo zieloną ? pokrywam wszystkie koszta  😀


Luz, jeśli jutro u mnie będą to się może zrewanżuję  😎
A bardziej brąz czy zieleń?
[/quote]

O jejku jejku , wielkie dzięki  🙇 bardziej brąz ten granatowy to tak awaryjnie :P
Ale ze granat w paski z tymi dwiema zebrami? Bo tylko taka jest, ostatnia😉
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 maja 2014 10:09
Ale ze granat w paski z tymi dwiema zebrami? Bo tylko taka jest, ostatnia😉

Tak , o to własne chodzi. Wolała bym brąz , może ktoś inny ma może dostęp do.brązu ??
[quote author=Budlejowe_love link=topic=485.msg2101299#msg2101299 date=1400836168]
Ale ze granat w paski z tymi dwiema zebrami? Bo tylko taka jest, ostatnia😉

Tak , o to własne chodzi. Wolała bym brąz , może ktoś inny ma może dostęp do.brązu ??

[/quote]

Dobra mam tą w paski, chcesz czy mam ją oddać?  😉
Czy ktoś z Was nabył może lampę owadobójczą w Biedronce bądź ma coś w tym stylu? Działa to to czy nie?  👀
w biedronce promocja na taczki ogrodowe , o takie - http://fanbiedronki.pl/gazetka/2014.04.14.oferta/6036,Taczka,ogrodowa,Gardenic , teraz w cenie 32 zł , fajna sprawa do paszarni .
DJka, W zamkniętym pomieszczeniu zadziałała. Po 20 minutach od włączenia wszystkie owady zniknęły (muchy i komary). Ale wiem czy będzie działać tak samo dobrze na otwartej przestrzeni.
unawen, dzięki  :kwiatek: Dzisiaj pojadę i kupię jedną, o ile jeszcze są  😀
W naszej stajni ta lampa w ogóle nie działa, roje much jak były tak są 🙄
larabarson, mozę trzeba ją właczyć do prądu, to zadziała 😉
A całkiem serio - lampa działa przede wszystkim w półcieniu i nocą, czyli w czasie gdy ma szansę zwabić owady
W dzień jest dużo mniej skuteczna
a na roje much w stajni wystarczy dobry repellent do stajni (pisałam wielokrotnie o k-othrine)
A to to działa dopiero po podłączeniu do prądu? (żart) 🤣
U nas nie działa ani w dzień ani w nocy.
Gaga właśnie dzisiaj przeczytałam Twój wpis o k-othrine, gdzie to można kupić?
Gaga gdzie pisałaś o tym k-othrine? Bo bym się chętnie w to zaopatrzyła, wokół stajni mam same lasy, pola, rzeczki i jeziorka, mam tu roje wszystkiego co lata, bzyka i działa mi na nerwy 😵
Intryga, zobacz w wyszukiwarce, bo chyba wszędzie już pisałam
larabarson,  wpisz w google...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się