NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

darolga Dlaczego nic nie napisałaś?  🤬 Nie zauważyłam  😵

Ja uważam, że sprzedający też ma prawo czegoś nie zauważyć  😵 ja przed sprzedażą, staram się obejrzeć daną rzecz dokładnie ale nie pod lupą  👀 i jak kupuję to też lupy nie używam  😂 Dla mnie idealne to używane (najczęściej 1-10 razy) ale nie zniszczone, bo jeśli nie używane- to po prostu piszę, że  nowe lub bez śladu użytkowania 
darolga, oczywiście że sprzedający ma prawo nie zauważyć, ale też powinien przyjąć zwrot, jeśli kupujący wykrył jakąś wadę. Ja kiedyś przykładowo sprzedałam używane dziecięce sztybletki, które różniły się długością o chyba centymetr! A ja, głupia, przy wystawianiu ogłoszenia zmierzyłam dokładnie wewnątrz tylko jeden 😀 Kupujący zauważył, zadzwonił do mnie, ja grzecznie przeprosiłam i zwróciłam pieniądze i opłatę za przesyłkę.
Tak jak dziewczyny powyżej kieruję się zasadą, że idealne to idealne, nie brudne, nie zmechacone, nie przetarte, nawet w minimalnym stopniu, nawet centymetr kwadratowy. Jeśli jest dziurka, nawet mini, to dałabym już stan "bardzo dobry - niewielkie ślady użytkowania, piasek na stopce".
Czy ktoś robił interesy z Karina7???
Boja wymieniłam się za parę rzeczy-tzn.ja paczkę wysłałam ale ona już od 3 tygodni się nie odzywa...
Proszę dajcie znać
kkatek, wpisz sobie w wyszukiwarkę będąc w tym wątku nick tej użytkowniczki i zobacz, co ona nawyprawiała. możesz mieć problem ze swoją paczką.
darolga   L'amore è cieco
10 maja 2011 21:09
Dramka - Kochana, bo w niczym ten mankamencik nie przeszkadzał, był jakąś małą wadą fabryczną albo co :-) Wiem, że go nie zauważyłaś, ja sama dopiero go dostrzegłam smarując ogłowie i to dosłownie przypadkiem :-) Wiem, że na pewno byś mi wymieniła albo zwróciła kaskę, ale ogłowie prześliczne i za psie pieniądze - to cóż tu narzekać? :-) Robiłam zakupy u Ciebie nie raz i mam 100% zaufanie.  :kwiatek:


kenna - tak, ok, ale Dramka zachowała się moim zdaniem stuprocentowo fair, a reakcja kupującej i określenie stanu strzemion jako dostatecznego to już w ogóle jakaś parodia...
nie wiecie czy ARNY jest uczciwa ??
Nie wiem co z nią jest nie odpisuje mi i nie loguje się na re-volcie od kilku dni
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 maja 2011 16:17
ja robiłam transakcję z forumową ARNY i przeszło bez przeszkód - niestety ARNY nie siedzi non stop na re-volcie mi zawsze odpisywała (jak tylko zalogowała się na forum 😉)
pomyłka

jak to pomylka? w tym miejscu bylo pytanie o uzytkowniczke floo i o to, ze chcesz jej przelac pieniadze, ale masz obawy. to chyba nie byla jednak pomylka???
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
kkatek, ja robiłam i dziewczyna jest NIEUCZCIWA, nie polecam,
i pewnie już się nie odezwie
pisałam o niej tutaj w nieuczciwych
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 maja 2011 04:07
Przepraszam, ze tak długo trzeba było czekac na tą listę, ale mam codziennie treningi, i nie mam na nic czasu...
Wypraszam sobie takie dopinki, a jesli juz to czytac do konca a nie kawalkami, transakcja doszla do skutku. Moze po wielu sporach, ale wszystko ok.
Adrianna32 - 1
Agaleon - 0
agata1990/agata* - 8
AGRESTOWA. - 0
ARONIA222 - 0
Atos - 3
celly - 0
chudapigi - 19
CLAY - 1
cudna_11 - 6
cyntia - 5
Dasia - 0
Dramka - 48
druzalkowa - 1
elen - 6
equi.dream - 25
Faszka - 6
Frania - 8
hektor - 0
Hexa - 1
Incognito - 2
Iskierkaa93 - 1
ISKRZACZEK - 1
jojo - 0
KajO - 0
Karen - 3
Karina7 - 0
Katarzyna0585 - 1
kinia992 - 0
KolorWiatru - 3
koniara108 - 1
konie_3 - 0
konie22 - 0
konik morski - 0
Kosster - 0
lets-go - 2
Likier - 31
lockmittel - 5
Lov - 2
magdaszka - 1
majka - 0
Naciau - 17
naske82 - 0
Naski - 0
nightmare - 1
Nikitaa - 10
Nirv - 14
olcia86 - 4
Patrice różne nicki - nie wiem jakie nicki miała, więc nie mogę sprawdzić.
pejcia1 - 1
PETIT. - 2
reniaa - 0
rewir - 0
sdr - 0
sonia346 - 0
sun - 0
Zairka - 23

i proponuje może, żeby wykluczyć osoby które mają bana, bo nie potrzebnie lista wisi taka długa, jak i tak nie ma szans na użycie tych kont 😉 Oczywiście proszę o to moderatorów, bo ja nie wiem jak to sprawdzić, i nie wiem czy można w ogóle  :kwiatek:
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
17 maja 2011 18:08
mogę prosić kogoś o spisanie od ostatniej aktualizacji tabelki osób które trzeba dopisać oraz ilość minusów do dopisania użytkownikom w tabelce. niestety straciłam wszystkie wcześniej wstawiane tabelki po awarii laptopa.
robił ktoś interesy z użytkowniczką Puma?? ma ktoś do niej nr tel? kasa już dawno u Niej, paczki wciąż nie mam, a od 14 maja nie loguje sie na forum!!!
akzzi  😲 a duża wartość tej paczki?
Puma się odezwała do mnie. Podobno była w szpitalu...
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
01 czerwca 2011 13:55
Musze tutaj dopisać re-voltowiczkę ISKIERECZKA z całym szacunkiem ale nie polecam się z nią wymieniać , na początku wysłałam jej paczke po czym nie dowiedziałam się kiedy moja paczka została wysłana potwierdzenia także nie dostałam , wczoraj się odezwała , że wysłała.. dzisiaj się odezwała , że wysłała nie do mnie  tylko kogoś innego i paczka do nei jwczoraj wróciła ..  na pytanie kiedy paczka do Mnie dotrze nie dostałam odpowiedzi . Liczę na to , że paczka do Mnie jednak  dojdzie  🤦
Dojdzie, o to się nie bój  😉
miesiąc temu pisałam czy nie wiecie czy
ARNY jest uczciwa ale wszystko powiodło się dobrze więc zwracam honor
Uważajcie na użytkowniczkę sophieanne powiedziała że kupuje ode mnie przedmiot, miała zrobić przelew, domagała się szybkiej wysyłki i mówiła że przelew zrobiła, że wyśle potwierdzenie, ani potwierdzenia, ani kasy, zero odzewu 🤔
Dopisuje użytkowniczke Puma. Już tutaj o nią pytałam, ale wtedy bardziej zależało mi na wyjaśnieniu sprawy... Informuję, że do tej pory nie mam zwrotu kasy, a tym bardziej nie mam czapraków!! O kontakcie z tą osobą już nawet nie mówię! Zna ktoś do niej numer telefonu??
Czy ktoś ma może problemy w kontakcie z Andre? . Niestety, umówiłyśmy się na wymianę eskadronów cotton vs na dl i ustaliłyśmy wysyłkę 23 maja. Ja swój czaprak wysłałam 23 maja i mam potwierdzenie odbioru od Andre z dnia 26 maja. Natomiast o 20.28 26 maja, na moje pytanie czy czaprak doszedł, bo do mnie nie, dostałam odpowiedź, że też nie...
Do dnia dzisiejszego nie mam ani czapraka, ani skanu dowodu nadania , o który prosiłam kilka razy( Andre obiecała wysłać skan z pracy w poniedziałek 30 maja), ani podanej chociażby ustnie daty nadania. Andre napisała mi tylko,że jest w Czechach i ma kłopoty z dostępem do internetu. Podała mi nr przesyłki poleconej.Teraz nie odpisuje ani na pw ani maile ani sms. Na moje próby dodzwonienia się ( nie odbiera, włącza się poczta) napisała sms-a, że nie może rozmawiać i oddzwoni wieczorem, czego nie zrobiła.
Niestety,zdecydowałam się z wielką niechęcią to opisać, bo starałam się to załatwić między nami. Po prostu to zbyt długo od rzekomo wysłanego czapraka tj.23 maja do dzisiaj.Liczę , że to się jeszcze wyjaśni i może ten wpis w tym pomoże. Edit. sprawa wyjaśniona.
Dopisuje ciekawska. Ogromny minus!!
Miałam z nią następujący incydent. Wystawiła przedmiot na sprzedaż. Napisałam że biorę na bank. Podała mi nr konta w piątek późno wieczorem i napisała żebym dała znać jak zrobię przelew. Weekend jak to weekend, akurat wróciłam ze studiów do domu i do komputera praktycznie nie zaglądałam.

W poniedziałek (nie upłynęło nawet 48 godzin) dostaję następującą wiadomość:

"Kochanie juz nie musisz robic przelewu, bo sprzedalam koszulke,
pozdrawiam"    😲 😲 😲

Padłam.... Nie wpominam już o dalszej z nią batalii i próbie wyjaśnienia czegokolwiek...
Raz że nieuczciwa, a dwa że bezczelna. Ten tekst to już by sobie mogła podarować tym bardziej że to ona zawiniła....
po długiej batalii, mimo wielu próśb muszę dopisać Medziiik.
Sprawa wygląda tak że chciałam kupić u niej cottona. Zdecydowałam sie i wpłaciłam pieniadze na konto dnia 26.04  ❗ ❗ ❗
W opisie aukcji było że wszystkie rzeczy w stanie idealnym, ale dla pewności zapytałam czy na pewno tak jest i okazało się że jednak czaprak ma jakieś zmechacenia / kulki. Poprosiłam o zdjęcia i umówiłyśmy sie że po zobaczeniu zdjęć powiem czy biorę czy jednak rezygnuje. Na zdjęcia czekałam długo i po ok 2 tygodniach jako że nie mogłam się ich doczekać poprosiłam o zwrot moich pieniędzy, w odpowiedzi Medziiik wysłała mi takie zdjęcia na których nie było widać dokładnie tych zmechaceń. Więc kolejny raz poprosiłam o zwrot pieniędzy. I tak prosiłam się i prosiłam aż w końcu 30.05  ❗ ❗ ❗  dostałam zwrot 100zł, zamiast 115zł które wpłaciłam.
Napisałam o tym po czym dostałam wiadomość że pieniądze wpłacała mama i dlatego tylko 100zł i że przeleje reszte. W piatek 04.06 napisałam że nadal nie mam swojego zwrotu i że wydaje mi się to już na prawdę nie fair. Po czym dostałam odpowiedź że nie miała jak dojechac do wpłatomatu, potem że jest koniec miesiaca i wypłaty jeszcze ludzie nie mają na koncie i takie tam.
Chyba po tym powinnam jeszcze się zawstydzić że oczekuje zwrotu MOICH pieniędzy.
Po raz ostatni poprosiłam o zwrot żeby do poniedziałku kwota była u mnie, bo nie chciałam tego pisać tutaj, ale wydaje mi sie że i tak wystarczająco długo czekałam.
Poza tym tekst o wypłatach już mnie totalnie dobił, bo skoro moje pieniądze wpłynęły na konto to powinny tam teoretycznie być, aby mogła mi je zwrócić.
A na zakończenie dostałam jeszcze tekst że "mam ochłonąć"
tak więc ochłonęłam pisząc to.
Koniec wywodu🙂
Andre nadal nie odbiera telefonu ; nie odpowiada ,mimo nagrywania się na pocztę głosową; nie odpisuje na maile, pw i sms. Nie mam skanu dowodu nadania czapraka, ani samego czapraka, ani wiadomości od Andre.Przed wymianą sprawdzałam Andre i nie miała negatywnych opinii.Może ktoś wie czy coś się stało z Andre? coś, co jest powodem braku kontaktu. Dziwne dla mnie jest to , że przed wymianą kontakt był i to normalny.
edit. przed chwilą czaprak od Andre do mnie dotarł. Sprawa zakończona, aczkolwiek nadal bez kontaktu z Andre.Data nadania 3 czerwca, a nie jak się umawiałyśmy 23 maja. Może Andre miała ważne powody spóźnienia, ale mogła mi o tym napisać...
A to nie jest jakaś podopieczna polonez czy coś?
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 czerwca 2011 18:19
chilli2 - 15zł wysłałam wiec sprawdź konto 😉 mówiłam, że zwrot zrobię to zrobiłam niestety wpłatomatu nie mam pod domem tylko na drugim końcu Warszawy ..  🙄
nieadekwatny opis przedmiotu, miesiąc nie oddać pieniędzy i jeszcze oczami wywracać  🤔
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 czerwca 2011 19:47
No nie wiem czy nie adekwatny dla mnie stan idealny co nie oznacza nowy. Zwrot wysłany dla mnie sprawa zamknięta.
Medziiik, dla ciebie tak, ale 15 zł to nie majątek - powinnaś tu dziewczynę publicznie przeprosić za te akcje, a nie jeszcze urażoną udajesz :/
Po wielkich groźbach i powiedzeniu, że sprawę oddaję na policję, oraz że powiadomię szkołę, Karina7 mi wreszcie wysłała paczkę(po 1,5 miesiąca).
Jednak kamizelka ochronna która miała być NOWA okazała się mocno zużytą... Nie adekwatną do opisu i do wymienionych rzeczy.
Uważajcie na nią!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się