NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Medziiik no i właśnie przez takie podejście nie wytrzymałam, bo gdybyś mi napisała jak sprawa wygląda i że oddasz w jakimś terminie i się tego TRZYMAŁA to może bym przymknęła ok - na prawdę jestem w stanie duzo znieść.
Ale po pierwsze cały czas nie dotrzymywałaś słowa i mówiłaś że jutro wpłacisz po czym znowu musiałam się upominać.
Po drugie próbowałaś jeszcze mi grać na sumieniu że ludzie na wypłaty czekają. Co teoretycznie nie powinno mnie obchodzić, bo moje pieniadze miałaś na koncie i logicznie gdybyś ich nie wydała to by nadal na tym koncie były i wpłatomat nie byłby potrzebny. Tak na logike.
Po trzecie jak już było pisane kiedyś stan idealny - to praktycznie nówka bez metek, tak że nie widać śladów uzywania, a czaprak który jest skulkowany, raczej do takiego stanu się nie zalicza. To tak na przyszłość w ramach pisania prawdy przy aukcjach.
Przykro mi że tak wyszło bo poprzednia transakcja przebiegła b.dobrze i myślałam że można Cię poważnie traktować.


edit: potwierdzam reszta zwrotu doszła
hmn, jak już tutaj piszemy o nieuczciwych ..
To ja ostrzegam przed użytkowniczką : Iskierkaa93.
Dokonałam z nią wymiany , prosiła mnie , zebym na następny dzień jej wysłała , to ona też wyśle. I specjalnie spinałam dupę i w sobotę leciałam na pocztę wysłać. Na swoją paczkę czekałam tydzień, drugi i nic. Mówiła , że wysłała,ale coś tam coś tam. Paczka doszła po ponad 3 tygodniach a tam co ? Pisała mi wcześniej , że stan bdb Eskadrona , zadnych przetarć itp. na zdjęciu nie były widoczne wady. A dostałam czaprak który powinien być biały, a wygląda jak totalna szmata ! Jakieś kuleczki się pojawiły, bardzo nieprzyjemny w dotyku i ciemne odbarwienia od popręgu : / Ja go wyceniam na 55 zł,a ona go wyceniała na 85zł. Ale to mnie tylko upewniło, że nie będę z nią już nigdy robić transakcji !
noen   A story of a fighter of our human race
12 czerwca 2011 17:14
niestety musze wpisać tu użytkowniczkę paulut...

Umawiałyśmy się na wymianę, wszystko było umówione i nagle widzę w ogłoszeniach rzecz, którą miałam od niej dostać. Więc piszę, o co chodzi, i dostaję odpowiedź, że nie dałam znać, bo się umawiałyśmy, ze dam. Ja się bardzo zdziwiłam, bo byłam na 100% pewna, że było wsyztsko umówione. Po chwili konwersacji, przypomniałam sobie, ze ja mam paczkę spakowaną i adres oraz numer tel do forumowej paulut. A paczki pakowałam osobom tylko 100% pewnym a adresy również wymieniałam tylko z takimi osobami. No i napisałam to również na gadu, i dostałam odpowiedź, że ona potrzebuje jednak kasy. Zobaczyłam archiwum na gadu, no i oczywiście wsyztsko było ustalone, i paczki miały być wysłane 21-22 czerwca. Co gorsze, zrozumiałabym to, gdyby napisała, ze się rozmyśla, bo logiczne, że można potrzebowac kasy, ale gdyby nie to, ze przeglądam ogłoszenia, paczka do niej by poszła tego 21-22 czerwca, i uważam, ze moze nie tyle chciała mnie przekręcić, co było to chamskie, dziecinne i nieodpowiedzialne, bo jeżeli z kimś się na coś umawiamy to jeżeli zmieniamy zdanie, to wypadałoby zawiadomić o tym... 🙄 Paulut tutaj by się nie znalazła, gdyby nie to, ze nie zawiadomiła mnie o tym, ze jednak ma inne plany co do padu... Miałam dużo razy osoby które się rozmyślały z kupna/wyymiany, ale wtedy byłam o tym informowana. 😵

m.indira   508... kucyków
13 czerwca 2011 09:37
może mi sie nie oberwie za całkowita Edycję, ale przesyłka dotarła, z opóźnieniem masakrycznym, dopiero wpis tutaj pewnie pomógł, bo odpowiedzi, słowa wyjaśnienia od Kjed nie dostałam do teraz...
szkoda że musiałam się posunąć do napisania danych osobowych by dostać paczkę
jesteśmy tylko ludźmi, i na pewno bym zrozumiała gdyby padło słowo wyjaśnienia



ochrona danych osobowych jednak obowiazuje. okroilam dane, dla zainteresowanych wystarczy, a osoba niepowolana raczej danymi sie nie posluzy.
dodaję Cyntię
ma sporą nadpłate  moich pieniedzy na swoim koncie i sama mi napisała ze tak jest ale nie ma zamiaru mi ich zwrócić.
Może ma ktoś do niej numer tel ?

Sylwia Majkowska
ul. WOJSKA POLSKIEGO
KOŚCIERZYNA

to samo co wyzej.
Do cyntii nk pokazuje taki numer 607831320.

edit: i tutaj tez http://www.hipoterapia-umieszcz.stadniny.pl/oferty/1198682343
dzięki , zadzwonię 😉
ale co się stało? zapłaciłaś i nie dostałaś rzeczy?
Dla osób które chcą sprawdzic
czy paczka przez nich wysłana została odebrana i kiedy
czy paczka wysłana do nich została tak naprawdę wysłana i co sie z nią dzieje.
Na stronie poczty polskiej można wpisać numer przesyłki i zobaczyc co się z paczką dzieje.
Wpisuje się numer podany pod kodem kreskowym
Wyląda on np tak (00)35900773 3 14118581 9
Na stonie poczty wpisuje sie go bez nawiasów i spacji czyli tak 00359007733141185819
Strona na której można sprawdzać przesyłki
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Może ta informacja się komuś przyda
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 czerwca 2011 00:07
[quote author=_kate link=topic=5367.msg1040796#msg1040796 date=1307997196]
ale co się stało? zapłaciłaś i nie dostałaś rzeczy?
[/quote]

odpowiem za Ciske
Cyntia bawiła sie z nami w prezenty, z tego co wiem sama chciala sobie cos kupić a Ciska przez przypadek przelala jej pieniadze 2 * czyli 400zł.
Cyntia twierdzila ze dostala 1 przelew a zd rugiego tylko 60 pare złotych, ale i tak nie odda 😵 przestala sie odzywac 🤬
Wina niby leży po mojej stronie ale każdy normalny człowiek od razu zwróciłby pieniądze , skoro sama mi napisała że dostała za dużo 🤔
Gagulec   Mistrz lokalny
14 czerwca 2011 21:34
A Cyntia powiedziała tak w prost, że dostała tą kasę i nie odda? Czy kręci coś?
Ręcę opadają...
W prost mi powiedziała ze dostała za dużo ale juz nie raczyła oddać  😲  dla mnie to nie pojęte

Czy mgołąbym prosić którąś z Was uczestniczacych w zabawie urodzinowej zeby tez sie do niej odezwała?
OK, ja się odezwę. Co za idiotyzm, jak ja takich ludzi nie lubię...
jakby by wielki problem to nastraszcie że się mogę do niej wybrać. Do Kościerzyny daleko nie mam.
Niestety ja też mam mały problem i też chodzi o wątek urodzinowy.
Umówiłam się z Kodusiowatą, że kupie od niej rzecz, ale zapłaci Ciska w ramach prezentu urodzinowego.
Bez problemu się zgodziła i podała nr konta.
Ciska wpłaciła pieniądze od razu (na początku czerwca).
19.06 były moje urodziny, jednak byłam nad morzem i nie wiedziałam, że prezent nie dotarł.
Jak wróciłam (25.06,) zobaczyłam, że nie mam awizo w skrzynce.
Napisałam do Kodusiowatej czy wysłała mój prezent. Odpisała, że nie, bo nie ma pieniędzy.
Ciska na 100% jej przelała, ma dowód wpłaty.
Kiedy napisałam Kodusiowatej by sprawdziła jeszcze raz konto, pobyła na r-v kilka godzi i przestała na nią wchodzić (ostatni raz była 25.06)
ma ktoś do niej jakieś dane, nr gg, nr kom,



już prawie 2 tyg od moich urodzin, a prezentu nie mam i nie wiadomo kiedy będę miała
Cierp1enie, Kodusiowata wyjechała gdzieś na wakacje, dlatego się pewnie nie loguje na r-v. Wiem, bo bywa w stajni, w której mam konia. Nie wiem kiedy wraca niestety, więc więcej nie pomogę...
Dzionka - dzięki za tą wiadomość  :kwiatek: to mnie uspokoiłaś trochę
To nie zmienia faktu że przelałam jej pieniadze 6 czerwca a do 25 czerwca logowała się  na re-volcie i nie przesłała prezentu.
sprawa z kodusiowatą wyjaśniona
jutro prezent zostanie wysłany 🙂  🏇
Niestety muszę dodać tu forumową bellę.Zamówiłam u niej bryczesy,rzekomo nowe,nie używane,nie do zdarcia.A co dziś odebrałam na poczcie?Bryczesy o spranym kolorze i kompletnie zmechaconych lejach.Ciekawa jestem tylko,czy mam co liczyć na dobrowolny zwrot kasy 😉.
Mam do Was pytanie. Jest wiele zastrzeżeń do Madziiik (nie jestem pewna czy na pewno dobrze napisany nick, ale na pewno ją skojarzycie), więc właśnie się waham co do zakupu z jej asortymentu. Ma ona piękne czapraki i owijki, ale drogie, zdecydowałam się na kupno dwóch zestawów, ale wyniesie to ok. 500zł., dlatego chciałabym mieć pewność. Czy polecacie kupowanie od niej?
Anetkis, na górze strony o niej pisano. Przejrzyj sobie może wątek, nikt Ci nie będzie po raz drugi pisał o doświadczeniach z użytkownikiem, bo Ty nie masz chęci czy ochoty przejrzeć wątku.
Z przykrością piszę ten post i od razu link podsyłam do zainteresowanej, może to nam przyspieszy sprawę.

Z miesiąc temu wysłałam paczkę do forumowej Siss, miała mi zaraz zapłacić, a że kupowała u mnie już kilka razy, osobiście też miałyśmy okazję się poznać, to wysłałam jej paczkę zanim wpłynęła wpłata. Pieniążków nie otrzymałam.. Po pierwszych monitach Siss stwierdziła, że nie ma kodów do przelewów i na nie czeka stąd przedłużenie, szkoda, że nie raczyła mnie poinformować o przedłużeniu. Poprosiłam o przelew przez bank/pocztę jeśli sprawa kodów ma się przedłużyć, podobno przelew 23 lub 24.06.. minęły 2 tyg i pieniędzy nie ma. Prosiłam kilka razy Siss o potwierdzenie nadania. W odpowiedzi słyszę iż na poczcie Pani na nia nakrzyczała, że przelew dojdzie jak dojdzie, że Siss jest zabiegana, że nie ma czasu na nic itp itd.
Cały czas ja piszę, dzwonię, proszę. Ze strony Siss nie widzę najmniejszej inicjatywy. Obiecała mi po kolejnym tel wysłac potw przelewu, nadal go nie mam. Ja rozumiem brak czasu, że na poczcie moga być opóźnienia itd, ale jeśli pieniądze idą już 2 tyg to coś jest nie tak, jeśli Siss nie raczy mi wysłać potwierdzenia po kilku prośbach, to tez coś jest dla mnie nie tak. To Klaudii powinno zależec na wyjaśnieniu sprawy, bo na niej skupione są teraz podejrzenia, ale Siss chyba ma to gdzieś.

Siss, przepraszam za ten post, ale moja cierpliwość się wyczerpała. Teraz nie odbierasz tel, na wiadomości na re-volcie i gadu też nie odpisujesz. Odpowiesz na ten post? Wytłumaczysz się, podeślesz w końcu skan potwierdzenia przelewu?
Anetkis, ja kupiłam od Medziiik żel pod siodło, miał zostać wysłany w poniedziałek (z Warszawy do Warszawy 🙂 ). Na razie go nie dostałam, mam nadzieję, że do piątku dojdzie, bo się umówiłyśmy, że sprawa pilna. Poczytaj wątek, już coś o tej użytkowniczce tutaj było.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2011 14:00
Mnie zastanawia czemu jesteście takie naiwne i wysyłacie paczki zanim kasa dojdzie?
m.indira   508... kucyków
06 lipca 2011 14:28
Jara, ja zrobiłam odwrotnie, wysłałam do Siss kasę i do tej pory towaru nie mam a było to hmm chyba końcem zeszłego roku, co prawda powiedziała że jej paczka sie wróciła, dziwne bo 24/na dobę zawsze ktoś w domu jest, awiza nie było wcale więc? chciała mi kasę odesłać, potem niby już miała wysłać to co kupiłam po czym cisza do tej pory...
m.indira, i co, i nic z tym nie robisz? Tak po prostu dałaś się okraść?
m.indira   508... kucyków
06 lipca 2011 14:45
a co mam  zrobić?  nalot na dom?
moja wpłata to pikuś przy niektórych oszustwach tutaj
wymawianie się że rzeczy nie można znaleźć bo gdzieś się zapodziała choć tydzień wcześniej nawet gratisy mi były wciskane do paczki to lekka przesada...
mogę wymaścić adres tutaj tak jak zrobiłam to w przypadku Kjed(paczka od niej dotarła po moim wpisie) ale nie rozumiem jak można być tak obłudnym i nieuczciwym by w żywe oczy kłamać...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2011 14:49
Mam do Was pytanie. Jest wiele zastrzeżeń do Madziiik (nie jestem pewna czy na pewno dobrze napisany nick, ale na pewno ją skojarzycie), więc właśnie się waham co do zakupu z jej asortymentu. Ma ona piękne czapraki i owijki, ale drogie, zdecydowałam się na kupno dwóch zestawów, ale wyniesie to ok. 500zł., dlatego chciałabym mieć pewność. Czy polecacie kupowanie od niej?


wystarczy poczytać sobie wpisy tej Meedzik by nabrac pewności, że jest to osoba sprawiająca wrażenie niepoczytalnej delikatnie mówiąc, o wybujałej wyobraźni i absolutnie nie wzbudzającej zaufania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się