rekreacja wrocław

Może być i pociąg, byle żeby dojazd do stajni nie zajmował zbyt długo, bo nie wiem jak to będzie z czasem na uczelni. 🙂
Co do Krzyżanowic to ja słyszałam, że podobno wszystkie konie z rekreacji zostały wydzierżawione i rekreacji nie ma.
Bzdura, strasznie dziwna plota 😉 Nopebow, wysłałam Ci numer na pw🙂
To jestem mocno zdziwiona bo słyszałam to od paru osób, więc myślałam że to prawda, w takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.  :kwiatek:
W dzierżawie są dwa konie, od jakoś 2 lat poza nimi wszystko "działa" 🙂
Gdzie obecnie we Wrocławiu jest prowadzona dobra rekreacja do rozpoczęcia nauki? Dobrze by było jakby nie była to typowa szkółka, gdzie jest pełno dzieci ponieważ  chciałaby zacząć jeździć osoba dorosła. Jest coś godnego polecenia we Wrocławiu,albo okolicach Wrocławia, może być dojazd pociągiem,autobusem lub PKSem i dodatkowy spacer też wchodzi w grę. Nie spodziewam się żeby był dojazd pod same drzwi stajni 🙂
A może jazdy indywidualne na jednym koniu jakaś współdzierżawa...?
Ktoś coś poleci dobrego? 🙂
A może ktoś jeździł albo miał styczność z JKS Hanna? Szukam stajni z porządnymi jazdami/treningami ujeżdżeniowymi i nie wiem, czy dobrze celuję.
W Hannie obecnie instruktorem jest Magda S. - znam ją od lat, uczy fajnie, potrafi dobrze wytłumaczyć co i jak, polecam 😉
Gdzie znajduje się JKS Hanna? W Wilczycach czy innej miejscowości? Na stronie widzę rochę sprzeczne informacje, a nie znam okolicy.
Hanna znajduje się w miejscowości Janików, między Jelczem a Oławą. W Wilczycach jest siedziba firmy, której własnością jest stajnia, nie sama stajnia.
To z dojazdem tam trochę słabo, szkoda...
Tak. Bez samochodu to tylko dojazd do Janikowa lub Jelcza a reszta na piechotę przez las.
Wpadam znowu, bo nadal nie znalazłam żadnej stajni mi odpowiadającej... Byłam w Krzyżanowicach, niestety nie spodobało się, typowa rekreacja.
Kilka osób mówiło mi, że na Partynicach, coś się dzieje i można pojeździć na fajnym poziomie, prawda to?
Ma ktoś jakiś numer kontaktowy do stajni/instruktora żeby móc zapisać się na pierwszą jazdę do Lizawic i jak tam jest z cenami i jazdami, jeśli przyjmują nowe osoby. Strona mi niestety nie działa i nie mogę z niej skorzystać. Poratuje ktoś? 🙂
ovca   Per aspera donikąd
21 października 2014 17:06
Gdzie we Wro i okolicach jest prowadzona nauka jazdy na kucach?
U Igi, przeniosła się ostatnio z Ramiszowa do Kiełczówka.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 października 2014 21:33
A gdzie do Kiełczówka ? 😉
w kiełczówku jest jedna stajnia.
W Hannie obecnie instruktorem jest Magda S. - znam ją od lat, uczy fajnie, potrafi dobrze wytłumaczyć co i jak, polecam 😉

wydaje mi się, że nazwisko instruktora to nie jest jakaś tajemnica, żeby podawać tylko inicjały. zwłaszcza jeśli polecasz. i zwłaszcza, jeśli te informacje są powszechnie dostępne. instruktorzy magda sawicka, a trenuja sylwia syguda i irek gancarz.
katija, Sylwia Syguda już w Hannie nie trenuje 😉. Jakoś tak z początkiem października wyprowadziła się "na swoje" 🙂. Irka też nie ma tam od dawna dość (jak nie pomieszałam 😉)
W Hannie jest Natalia Badura obecnie z ujeżdżeniowców.
a widzisz. przestałam śledzić ruchy personalno- taktyczne, a strona internetowa hanny niezaktualizowana i twierdzi, że z trenerów to tych dwoje. jednak nadal śmieszy mnie posługiwanie się inicjałami.
A to zawsze było śmieszne 😉. Na zasadzie  - powiem w wielkiej tajemnicy 😉
Skoki na Hannie prowadzi chyba Ola Świętochowska.
subaru2009 Kiełczówek Jesionowa 11
ovca   Per aspera donikąd
22 października 2014 18:33
U Igi, przeniosła się ostatnio z Ramiszowa do Kiełczówka.


a czy mogłabym prosić o namiary na Igę?  :kwiatek:
Leci pw
katija Nie pisałam nazwiska, bo nie wiem, czy Magda nie ma nic przeciwko jego podawaniu 😉
Wpadam znowu, bo nadal nie znalazłam żadnej stajni mi odpowiadającej... Byłam w Krzyżanowicach, niestety nie spodobało się, typowa rekreacja.
Kilka osób mówiło mi, że na Partynicach, coś się dzieje i można pojeździć na fajnym poziomie, prawda to?


Nopebow, aktualnie również szukam jakiejś stajni, więc jak chcesz możemy porozglądać się razem - pisz na pv 😉 Jednak ze swojego doświadczenia Partynic nie polecam. Jeździłam tam kilka razy chyba z 2-3 lata temu, pierwsza jazda bardzo mi się podobała, bo coś innego niż wszędzie... Może nie do końca coś innego. Pan, który prowadził jazdę (nie pamiętam nazwiska) bardzo się mną i innymi jeźdźcami interesował, zwracał na wszystko uwagę, fajnie tłumaczył i do tego jeszcze ta "gadka" o jeździectwie w stylu angielskim  😀 Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Jednak, jak się szybko przekonałam na kolejnej jeździe "to coś innego" trwa za każdym razem, kolejne jazdy są jak deja vu pierwszej. Jeśli chodzi o konie, to konie różne, najczęściej jeździłam na takim "miśku", ale bardzo fajnie wspominam z nim współpracę. Całe to moje negatywne nastawienie do tych jazd na Partynicach jest spowodowane małym wypadkiem, który mnie tam spotkał i chyba też tym, że zbyt dużo oczekiwałam od jazd dla ludzi bez konia 😉

Jeździłam też chwilę w Borowej, jazdy bardzo fajne (szczególnie, gdy innym nie chce się rano wstać i ma się samemu jazdę  😀 ), jednak parę rzeczy mnie stamtąd odrzuciło (takie tam uprzedzenia :P ) może gdyby dojazd był trochę lepszy, ale jednak od przystanku jest spory kawałek do przejścia a zimową porą trochę strach :P
Najbardziej podobało mi się w Stajni Jakubus Osadkowski, warunki super, konie też fajne, instruktorka nawet ok (mówię o rekreacji), jednak dojazd z Wrocławia bez auta odpada..

Dawno nie jeździłam, więc wszystko mogło się zmienić przez te 1,5 roku. A jakieś aktualne opinie o Wilczycach? Dojazd + cena są dla mnie jak najbardziej przystępne, więc zaczynam się zastanawiać czy ich nie odwiedzić 🙂 Zastanawiam się również czy w AKU Thomson trzeba mieć własnego konia, czy jest możliwość trenowania na ich koniach po "rozmowie kwalifikacyjnej" 😀  🤣 ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 stycznia 2015 13:55
powstaje nowa rekreacja miedzy Samotworem a Jerzmanowem, w miejscu gdzie byla stajnia Parys. mozna tam zajrzec. stajnia pod topolami
asiuniaa111Na tą chwilę jeżdżę w Warzynie, mam co prawda spory kawałek, ale możliwe, że zostanę tu na dłużej. 🙂
Nopebow możesz powiedzieć coś więcej na temat tego miejsca? Przede wszystkim jak z dojazdem dla niezmotoryzowanych? Jak cenowo i oczywiście jakościowo? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się