Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

A czy ktoś planuje być w Niekłonicach 29.06? ja wreszcie ruszam... pierwszy start po 3 latach przerwy  😲

Mnie wpisali w propozycje, to się pewnikiem pojawię  😉

kamila25 w okolicy Wałcza masz OJ Kołacz
Może tam potrzebują pomocy? Warto zapytać bezpośrednio
http://www.kolatnik.pl/
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
24 czerwca 2013 19:59
Mam zdjęcia z Białego Boru, jak ktoś startował w Małej Rundzie, to mam zdjęcia.


A z Rundy Otwartej nic nie masz? 🙂
A nie wiem nawet, jak byłaś ubrana i jakiego konia miałaś, zerknę i odp.
Gaga, z tego co wiem to w tym ośrodku mają aż za dużo rąk do pomocy 😉 od "brudnej" roboty mają stajennych a od czyszczenia, siodłania, lonżowania itp. dzieciaków które notabene są tam prawie cały czas a teraz nie długo zaczną się wakacje to ich będzie jeszcze więcej 🙂
kamila25 czasami warto osobiście dopytać... Warto też wsiąść w autko i pojeździć po okolicznych stajniach z zapytaniem o możliwość pomocy
Co więcej widziałam w ogłoszeniach re-voltowych coś takiego na przykład:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/14534?q=&kategoria=&lokalizacja=16&widok=0&strona=2

warto poszukać podobnych ogłoszeń na innych portalach, bo na wakacje zawsze ktoś się przydaje do pomocy
[quote author=_Gaga link=topic=63065.msg1811088#msg1811088 date=1372149465]
kamila25 czasami warto osobiście dopytać... Warto też wsiąść w autko i pojeździć po okolicznych stajniach z zapytaniem o możliwość pomocy
Co więcej widziałam w ogłoszeniach re-voltowych coś takiego na przykład:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/14534?q=&kategoria=&lokalizacja=16&widok=0&strona=2

warto poszukać podobnych ogłoszeń na innych portalach, bo na wakacje zawsze ktoś się przydaje do pomocy
[/quote]

i chyba tak zrobię 🙂 przy okazji popytam się jeszcze znajomych koniarzy, może oni kogoś znają kto szuka pomocy do stajni 😉
Bischa   TAFC Polska :)
27 czerwca 2013 23:19
Czy ktoś z was zna Klub Fregata w Koszalinie? Jak tam jest z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych? Czy faktycznie są tylko schody przy wejściu? Ma może ktoś zdjęcia wnętrz, ale nie z imprez?
Bischa nie wiem czy Ci to cokolwiek pomoże, ale w tej restauracji była M.Gessler. Więc może w jej programie, będzie pokazane wejście.  😉
Dzień dobry  🙂

Jestem kompletnie nie w temacie, bo nie pamiętam kiedy byłam na re-volcie...
ale się zgłaszam, że istnieję  🤣 zachodniopomorskie - Dobrkowo (k. Dobrej Nowogardzkiej) z uporem próbuję uczyć dzieciaki jeździć konno  🙄
"Dobrkowski Zwierzyniec"

a przy okazji poszukuję nie za dużego wierzchowca do rekreacji i w okolicach mam problemy 🙄
szaraduszko polecam hodowlę koni w Drawsku Pomorskim (R. Gilewicz). Przyjazne konie w rozsądnych cenach a przede wszystkim nie oszukują klientów...
Że ja tu wcześniej nie weszłam... wczoraj byłam w Drawsku... oglądałam konika, który z tej hodowli pochodzi... ale jakoś choć nazwisko kiedyś słyszałam nie mam żadnych namiarów, nie kojarzyłam, że też może być z Drawska (internet w tym przypadku nie pomaga  🙁 ) Jak znaleźć miejsce/człowieka? Gaga masz jakieś konkretne namiary?
Podałam na PW
strony nie mają - są jeszcze miejsca na ziemi, gdzie Internet nie dociera  🤣 🤣 🤣 🤣
Konie z tejże hodowli (przykładowe):




http://qnwortal.com/forum,zalaczniki,25413
Bischa   TAFC Polska :)
14 lipca 2013 19:40
Bischa nie wiem czy Ci to cokolwiek pomoże, ale w tej restauracji była M.Gessler. Więc może w jej programie, będzie pokazane wejście.  😉


Czyli co, nie warto tam się nawet pchać? 🤣
Ja tak czy siak zrezygnowałam, koleżanka z niepełnosprawną córką też.
W mojej kochanej wsi internet płynie sobie bardzo wolnym strumieniem... a fachowcy od neostrady uparcie chcą go zwiększać... i wtedy wysycha i zostają kałuże 😉

Niestety po pw nie mam śladu  😕 i przyrzekam, że w swoich ustawieniach nic nie narozrabiałam

Ps. koniki fajne... szukam zwykłego rekreanta, na lepsze mnie nie stać  😤
Bischa   TAFC Polska :)
19 lipca 2013 08:02
[s]Czy jest szansa na znalezienie noclegu w Mielnie z noclegiem z soboty na niedzielę? Znajomy chce nocleg przełożyć z Koszalina do Mielna. Coś polecacie? Dla 3 osób. W Nadmorskim Zaciszu nie ma już miejsc, bo kolega już dzwonił. [/s]
E: już nieaktualne, znalezione.
Chciałam się was zapytac czy może kojarzycie kowala z okolic Kamienia Pomorskiego. Ma na imię Jacek i ma około 30 lat. niestety więcej informacji nie mam. Muszę podkuć konia i znajoma ze stajni go polecała ale zapomniała nazwiska. Kojarzy ktoś może?
czy ktoś ze szczecina robił książeczkę sanepidowską i wie w jakich dniach i do której można zanosić kał do badania  :kwiatek:? na stronie WSSE nie znalazłam takich informacji
Jakbyście cos wiedzieli, slyszeli dajcie znać. Udostępnijcie tez proszę na fb. Może jest jeszcze gdzieś w zachodniopomorskim.
klik
Sonkowa a jaki sposób koń zaginął "na trasie" ??  😲
Ktoś go sobie wziął i nie oddał, czy jak?

Przy okazji osoba pisząca na FB mogłaby się pokusić o sprawdzenie ortografii  😵
Próbuje się caly czas dowiedzieć czegoś więcej. Kucka mogla być skradziona a mogla po prostu uciec.





mogłaby, mogla..
Konie uciekły w nocy z zagrody w Dźwirzynie kierując się w strone Mrzeżyna do swojej starej stajni. Nad ranem zostały znalezione w Rogowie przy drodze na trawie i odprowadzone do Mrzeżyna przez pracującą tam obecnie Anię. Tylko był problem bo już wtedy brakowało kucki... Ktoś musiał zrobić to w nocy jak konie uciekły, każdy spał i nikt nic nie widział.


casines, czynne bylo pon-piątek. musisz przynieść 3 dni pod rząd. wiec najpóźniej w srodę zacząć.
ale 2-gim podejściu jak mieliśmy jałowe próbki (zamarzły chyba - zima była) to i 2 dwóch (czw-piąt.) nam zrobili. jak i grupie poborowych 😉
kurde wszyscy inaczej mowia, jedni ze pn-sr inni ze pn-czw 😀 no coz zadzwonie jutro i sie dowiem😉
czy ktoś jest w temacie najbliższych zawodów towarzyskich w naszym jałowym regionie bądź zawodów z takowymi konkursami, które miałyby się odbywać w miejscowościach jak najbliższej Szczecina ?

tak - pusty kalendarz na stronie zzj'tu już przejrzałam, szukałam w google jakiś informacji o zawodach i nawet kontaktowałam się bezpośrednio z wyjątkowo 'kompetentną' panią z zzj'tu i żadnych informacji konkretnych nie znalazłam.. więc może ktoś z Was coś wie na ten temat bo np. stoi w stajni w której takowe zawody mają się odbywać ?
Miala byc na dniach jakos ponderosa - skoki, i brzozki - skoki i chyba ujezdzenie, 7.09 barzkowice.
o, o Ponderosie nie słyszałam, Brzózki mają być pod koniec września albo w październiku ale nie ma jeszcze propozycji a Barzkowice powinny być 8.09 ale też nie ma propozycji. dzięki za odp  :kwiatek:
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2013 21:40
szkoda, że Łobez w tym roku nic nie robi...
margaryna przeglądałaś TEN kalendarz??. Nie wiem po co kontaktowałaś się z Panią Jolą, skoro kalendarz zawodów ustala organizator z Kolegium Sędziów, administratorka danych z ZZJ nie ma z tym nic wspólnego...
Faith o Panderosie i Brzózkach nie wiem póki co - jeśli chcą sędziów PZJ muszą zawody zgłosić... podobnie, jak Barzkowice... Chyba, że piszesz o "zabawie w WKKW" którą chcemy zrobić dla kilku znajomych przed końcem wakacji, ale to nie będą zawody, tylko zabawa...
Kolejne zawody skokowe blisko Szczecina to Benice... w najbliższy weekend są zawody w Budzistowie
Podobnie jak w temacie o zawodach towarzyskich - tu również napiszę, że praktycznie na wszystkich zawodach regionalnych w zach-pom odbywają się konkursy towarzyskie... samych zawodów towarzyskich raczej nikt nie robi...
nic nie wiem o zadnym wkkw, pisalam o skokach😉 jedne zawody w przesocinie juz byly i cieszyly sie powodzeniem, dlategoz mialy byc kolejne 😉 barzkowice tez mysle ze sie odbeda, wystawa bedzie na 100%, a co roku przy wystawie mozna sobie wystartowac, moze i zrobia to w formie zabawy, bog jeden raczy wiedziec.
a brzozki obiecaly juz przed wakacjami ze beda skoki, bo poprzednie zawody musieli odwolac ze wzgledu na pogode.
faith to, ze co roku w Barzkowicach są zawody - wiem... Z tym, że od bieżącego sezonu zmieniły się przepisy. Jeśli wystartuje się w nie zatwierdzonych przez WZJ zawodach towarzyskich, lub się takie zawody sędziuje - można się pożegnać z licencją... Zawody towarzyskie w skokach mogą odbywać się do klasy L1, w ujeżdżeniu bodaj do P...
Brzózki z pewnością coś zrobią, ale po wakacjach dopiero... teraz mają obozy jeździckie "na głowie"...
Przęsocin nic nie wspominał o kolejnych zawodach - przynajmniej nie oficjalnie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się