Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

Ponia   Szefowa forever.
28 marca 2011 23:07
Dramka, ale mają tam piękne rzeczy!

ten frak jest śliczny...
tylko czemu kosztuje 250 euro... ;( 

Chyba nie znajde takiego fraka jakbym chciała, w rozsądnej cenie 🙁
Ponia, wiesz - jeszcze chyba nigdy nie namawiałam nikogo do kupna ciucha - ale wyobraziłam sobie Ciebie w tym "żakiecie" i  😜
oj tam oj tam 1000 PLN  😀iabeł: inflacja rośnie  😀iabeł:
Horse-art: Sprawdz dobrze przepisy na stronie PZJ, bo w P masz jeszcze dodania anglezowane, bedzie widac
Ponia   Szefowa forever.
29 marca 2011 00:05
Ponia, wiesz - jeszcze chyba nigdy nie namawiałam nikogo do kupna ciucha - ale wyobraziłam sobie Ciebie w tym "żakiecie" i  😜
oj tam oj tam 1000 PLN  😀iabeł: inflacja rośnie  😀iabeł:


oj tam oj tam , i wtedy razem z frakiem tata wystawi mi walizkę za drzwi  😂

no gdyby kosztował 500, to jeszcze bym przezyła ale 1000.. kurcze gdyby mozna na raty było kupować 😁

i nawet ma kolor granatu jaki mi odpowiada, nooooooooooo  👿
Tata powinien zrozumieć, przecież zupełnie przeciętny garnitur męski kosztuje więcej 🙂
A cóż może być ważniejszego do prześlicznie wyglądającej córki?  😜
przecież to dla Ciebie, a nie znowu dla jakiegoś- tam konia  😀iabeł:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 marca 2011 07:10
Ponia, też mi wpadł w oko...

halo, dla taty to ona jest najśliczniejsza nawet w worku po...owsie 😉
Ponia Ten frak jest cieniutki i elastyczny jak animo i equiline, nie kosztuje 1500zł na pocieszenie  😉

Ja osobiście wolę cie w bardziej dostojnym i eleganckim  :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
29 marca 2011 20:14
Dramka, :kwiatek: 

ale nie ma w takim odcieniu granatu jakbym chciała innych ;(  a powiedz wiesz ile ten kosztował na Torwarze?
1000zł  😎

A Kingslanda?
Ponia   Szefowa forever.
29 marca 2011 21:04
1000zł  😎

A Kingslanda?


Troche za ciemny ;P
wiesz, bo generalnie problem  polega na tym,że to ma być taki inny granat ;P jak np. moja kurtka MH albo Kamizelka MH
tu widać kurtke

tu w ręku trzymam  kamizelkę :
Taki jak mój czy ciemniejszy?
Ponia   Szefowa forever.
29 marca 2011 21:54
Powiedziałabym,że nawet troszeczke jasniejszy, niestety  z tym kolorem to jest problem. Bo ja mam na to jakąś wizje, i ciężko ją spełnić.
Powiem ci szczerze że nie spotkałam jaśniejszego granatu, mój jest bardzo jasny.

Ten spooks jest dużo ciemniejszy od mojego. Moze wstawie inna fotke ktora lepiej oddaje odcien mojego granatu.

Ponia   Szefowa forever.
29 marca 2011 22:20
tutaj lepiej widać, noo całkiem interesująco tutaj wygląda.

Wiesz,bo to tak własnie jest,że ja sobie jakiś tam kolor w głowie ubzdurałam i koniec ;P hihih no kiedyś się wkońcu pewnie na jakiś zdecyduje.
"Wiesz,bo to tak własnie jest,że ja sobie jakiś tam kolor w głowie ubzdurałam i koniec"

Wiem doskonale jak to jest  😁
Czy na zawodach uj siateczka na włosy jest obowiązkowa, czy tylko jeśli ktoś ma cieniowane i rozłażą mu się kłaki na wszystkie strony?
Nie jest obowiązkowa 😉
no właśnie, a jak to jest z nadrukami czy herbami na koszulach konkursowych? mogą być? chodzi mi o przypadek, kiedy sędziowie pozwalają jechać bez fraku z powodu gorąca.


przyłączam się do pytania. Bo całkiem niedawno zamówiłam taką koszulkę :  http://www.okser.pl/horze-koszulka-turniejowa-p-4051.html    chyba nic nie będą mówić?

+ przeczytałam cały temat  😵 i nadal nie wyciągnęłam wniosków, można mieć te brązowe fraki czy nie?
Bo oglądając zawody, to widziałam tylko jedną dziewczynę w brązowym fraku.
Kowusiasta, możesz mieć nawet różowy w kwiatki, jeśli nie zależy ci na ocenie 😁
A na skokach każdy kolor jest dozwolony.
Można mieć frak brązowy, do tego np bryczesy ecri  😎
Dziękuję.  :kwiatek:
To w takim razie ja fajną bzdurę usłyszałam.
A co do tego fraku, to mama koleżanki gdzieś niby dzwoniła i jej powiedziano, że za kolor, którego nie ma w przepisach (tak jak np. szary, czerwony, czarny, granatowy) to trzeba wykupić sobie to za tysiąc złotych...
I pytałam z ciekawości, ja sobie spokojnie z moim nowym granatowym żyję i jest si.
horka   black horse <3
21 kwietnia 2011 13:16
Są regulaminowe kolory i tylko takie można mieć, proponuje przeczytać przepisy pzj 😉
Potrzebuję porady - czy to duży nietakt jechać bez fraczka? (jedziemy całe wielkie LL, ale nie chce wypaść na wieśniaka)
Czy do kremowych bryczesów powinna być kremowa koszula? Dodam że fraczek szary, ale wolałabym jechać bez niego (upał jak smok będzie)
Do tego ma być niciak navy czaprak + białe ochraniacze - wydaje mi się że ta mieszanina będzie wyglądać klaunowato.

Generalnie stawiam na:
koszula kremowa ES albo Pikeur biały w kratke brązową delikatną (ale tutaj też wątpliwości co do tej kratki)
kremowe bryczesy
czaprak granat
ochraniacze białe

Doradźcie prosze
emuu, ale wiesz,że frak jest obowiązkowy i to nie jest kwestia nietaktu? Na zawodach skokowych sędzia może zezwolić na start bez fraka, ale może a nie musi. No chyba, że ty towarzyskie zamierzasz jechać...
emuu Jeżeli bedzie upał sędzie pewnie zezwoli start bez fraka.

horka   black horse <3
12 maja 2011 16:03
Ja i tak zawsze mam frak na wszelki wypadek  😀 kiedyś na zaowdach było z ponad 30 stopni i sędzia nie chcial się zgodzic na start bez fraków, więc poszłyśmy z dziewczynami do niego i dopiero się zgodził 😎
Nawet jak sedzia da zgode na start bez fraków to potrzebny do dekoracji..
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
12 maja 2011 17:48
i o tym co napisala Dramka nalezy pamietac i miec kogos w pogotowiu kto frak poda, bo potem sa jaja typu dziewczynka niecale 160cm wzrostu we fraku slusznej postury trenera, a konkurs pozniej jakby nie bylo trener zrobil to samo i wyjechal we fraku teamowego kolegi z tym, ze frak byl zdjety z patyczaka a trener juz troche brzuszka ma  😉 😉
Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2011 21:31
jeszcze nawiązując do fraków,  widziałam ten Spooks'a na żywo ale czarny i szczerze powiem,że nie zapłaciłabym tych 250 euro.
Ja też  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się