Stajnie: kujawsko-pomorskie

A ja chciałam dodać, że 24 odbędą się zawody w Cavallino  😉  Ja napewno pojawie się z aparatem  😍
A ktoś z was też tam bedzie?  👀
Ja trochę nie w temacie, ale ta wiadomość pewnie zginęłaby w wątku weterynaryjnym.
Znacie jakiś gabinet wet, który zajmuje się fizjoterapią zwierząt w Bydgoszczy? Oprócz lek.wet.Słodkiego (!)
Oprócz niego to chyba tylko fizjoterapeuci. Tacy bez gabinetu.
Zależy z czym problem jest.
Na praktyki chcę iść 🙂 Do Słodkiego ciężko się wbić.
A znasz jakiś bezgabinetowych?
Spróbuję jeszcze w Toruniu
Poszukaj na facebooku strony fizjopunkt 🙂
Libeerte, ale to tylko konie a ja potrzebuję małe zwierzęta póki co 🙂 Ale dzięki!
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Daję 3 dni uciszenia. Proszę spędzić ten czas na przeczytaniu regulaminu
Potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego weta od nóg. Niezdiagnozowane kulawizny, stare kontuzje. Możecie kogoś polecić? Najlepiej z kujawsko-pomorskiego właśnie. Z góry dziękuję  :kwiatek:
posiada ktoś zdjęcia z zawodów i czempionatu w Jarużynie i zawodów w Kobylarni?
vissenna   Turecki niewolnik
28 kwietnia 2015 10:53
Zwlmutek zdecydowanie Stachowiak!
Zelmutek, możesz spróbować u Anny Nowakowskiej 😉 Ma bardzo dobry sprzęt i w razie wątpliwości konsultuje się z wetami ze Służewca 😉 https://www.facebook.com/hippicaannanowakowska?fref=ts

smartini   fb & insta: dokłaczone
28 kwietnia 2015 15:19
Potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego weta od nóg. Niezdiagnozowane kulawizny, stare kontuzje. Możecie kogoś polecić? Najlepiej z kujawsko-pomorskiego właśnie. Z góry dziękuję  :kwiatek:


trochę dalej niż kuj-pom ale bywa w naszych okolicach - dr Przewoźny (Poznań). Z nogami czyni cuda, my nadal w pełnej formie i w pełnym treningu sportowym (reining) po operacji więzadła 🙂
Zelmutek, dr Stachowiaka ciężko dorwać żeby Ci przyjechał do jednego konia, ew jesli miałby parę koni po drodze. Podobnie jest z dr. M.Borowińskim, ale tego doktora łatwiej ściągnąć bo zdarza mu się mieć parę koni w naszym regionie. Zostaje ci pani dr Anna Nowakowska i dr Jagoda Kalinowska, mają sprzęt i są łatwiejsze do ściągnięcia. Numery tel mogę podać na priv. Powodzenia!
Dziękuję Wam bardzo  :kwiatek:
Kto planuje być w Balczewie 2.05 na ujeżdżeniu? 😀
Będzie ktoś w Turzynie 09.05 🙂?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
29 kwietnia 2015 16:50
Kto planuje być w Balczewie 2.05 na ujeżdżeniu? 😀


dołączam do pytania 😉
vissenna   Turecki niewolnik
29 kwietnia 2015 16:58
Oddis ja nigdy nie miałam problemów ze ściągnięciem dr Stachowiaka do jednego konia...  🤔
Oddis ja nigdy nie miałam problemów ze ściągnięciem dr Stachowiaka do jednego konia...  🤔


Ja też nie, dlatego czytam ze zdumieniem. Fakt, że w nagłych przypadkach, jak trafi się np kolka do operacji, to potrafi odmówić np.  przegląd zębów.
Dziewczyny! Czy ma, któraś z Was na sprzedaż spray dla koni typu Fatroximin lub Animedazon? Potrzebne na wczoraj!  🤔


edit: Czytając powyższe posty. Doktor Stachowiak był u mnie niecałe 2 tygodnie temu i robił jednej mojej klaczy TUV i zęby, drugiej tylko zęby. Zapłaciłam nie powiem, że mało, ale mam czarno na białym wszystko załatwione za jedną wizytą. A udało się troszkę uciąć koszty przyjazdu ponieważ dr. Stachowiak jechał do Koronowa do rodziny więc do mnie to rzut beretem. W każdym razie polecam tego weta jedna wizyta, ale same konkrety.
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
03 maja 2015 11:48
[s]witam, nie chce tutaj dawac ogloszenia ale szukam i potrzebuje instruktorow / trenerow z Bydgoszczy i okolic o kontakt , pilna sprawa prosze o priv  👀  😀[/s]

juz znalazlam dziekuje
princess.malpka, ujeżdżenie czy skoki?
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
04 maja 2015 00:20
To i to 🙂  💃  :kwiatek:
princess.malpka, skoki Piotr Maslowski, ujezdzenie Olga Pasaprigorova-Maslowska 😉 są z Grudziądza, ale jezdza w rozne strony, wiec trzeba sie spytac
Z okolic Bydgoszczy jest też Zbyszek Szrejder (skoki).
Powiedzcie mi gdzie w Bydgoszczy zrobię badania sportowe?
A ja mam pytanie czy był ktoś w Balczewie 2 maja na towarzyskich i ma może zdjęcia fiorda z przejazdu? Niestety tata zawodniczki się zagapił i prawie wcale nie mamy zdjęć z jej przejazdu  :kwiatek:
orientuje się ktoś ile kosztuje godzina jazdy z instruktorem w Cavallino?
Inuravenne, ja byłam i fociłam, ale niestety nie na towarzyskich...
vissenna   Turecki niewolnik
06 maja 2015 11:25
xxagaxx
Badania sportowe robią w przychodni na Wałach Jagiellońskich, koło sądów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się