Nadpobudliwość- jak pomóc koniowi z tym 'żyć' i trenować?

To gdzie ta gwarancja?
...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 marca 2015 17:35
Nie ma to jak nie umieć odpowiedzieć na pytanie... Dlaczego jak napisałam komentarz w innym wątku to nikt się do niego nie przyczepił a jak napisałam tu to od razu???
beziullo, czy te zioła są w 100% wolne od dopingu?
Czy producent daje gwarancję, że testy nie wykażą żadnych substancji zabronionych z listy FEI? Bo wiele ziół traktuje się jak doping...
Nie ma to jak nie umieć odpowiedzieć na pytanie... Dlaczego jak napisałam komentarz w innym wątku to nikt się do niego nie przyczepił a jak napisałam tu to od razu???

bo po co zaśmiecać kilka wątków wpisami, które i tak za chwilę będą usunięte
Dlaczego mają być usunięte?
beziullo, odpowiesz na moje pytanie?

drabcio, również nie rozumiem dlaczego mają być usunięte... to nie pierwsza i nie ostatnia krypto reklama na forum... a może dowiemy się czegoś hm - nowego? 🙂
NA jakie twoje pytanie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 marca 2015 17:45
Ja się dowiedziałam, że zioła mają 100% skuteczność... korci mnie, żeby zapytać o to skąd wiadomo, że akurat 100% 😀
Bo ludzie ich stosują i zawsze działają i jakby nie miały to by nie dostali medalu MTP
Strzyga dlaczego? ->  🤣

NA jakie twoje pytanie?


Ponowię zatem:
beziullo, czy te zioła są w 100% wolne od dopingu?
Czy producent daje gwarancję, że testy nie wykażą żadnych substancji zabronionych z listy FEI? Bo wiele ziół traktuje się jak doping...
Tak
Skoro stosują je zawodnicy nacodzień startujący...
Czyli jeśli będę podawać koniowi zioła uspokajające , wygram MP WKKW i na 100% wezmą mi konia na doping i próba okaże się dodatnia, to producent zwróci mi koszt treningu, startu i zastosowanej kary? 🙂

Edit:
Po pierwsze edytuj posty
Po drugie przeczytaj regulamin
Po trzecie niestety marketing słaby, bo walerianz jest dopingiem... czyli poległabym na testach , zabranoby medal i nagrody...
Nie wiem też czy imbiru (i pochodnych) nie wpisano na listę preparatów zabronionych...
Oba te zioła występują w mieszankach... Proponuję się douczyć i dopiero reklamować produkty
To co napisałaś faktycznie jest w jednej z mieszanek ale nie chciałam być taka szczegółowa. A po drugie po prostu poproszono mnie abym gdzies na portalach promowała te zioła i tyle. Ludzie nie można wyrazic nawet w tym kraju własnej opini?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 marca 2015 18:02
Drogie dzieci w serii "Zło na niedzielę":
Dlatego właśnie warto zatrudnić kogoś do robienia marketingu.
Konieeec.
A tak swoją drogą widzisz jednak weszłaś na ich stronę aby sprawdzić czy nie ma dopingu... Tak czy siak weszłaś
beziullo, czekaj czekaj, pytanie tylko: czy to Twoja opinia, czy też opinia producenta?
O ile nie mam kompletnie nic przeciwko promowaniu dobrych polskich marek o tyle marketing szeptany to trudny temat i nie każdy go ogarnia... na razie wyszła Ci co najwyżej anty - promocja , ponieważ po pierwsze nie ma na całym świecie produktu który byłby równie skuteczny dla każdego konia (noo może poza morbitalem, ale i tu istotna jest dawka :hihi🙂 po drugie pytanie o doping jest akurat bardzo poważnym pytaniem... jeśli rzeczywiście zdarzyłaby się sytuacja przeze mnie opisana firma przegrałaby każdą sprawę sądową i upadłaby przez konieczność spłaty zawodnika... warto o tym pomyśleć zanim się cokolwiek napisze.

beziullo weszłam. Dzięki Twoim postom po raz pierwszy. Dzięki kolejnym - również po raz ostatni...
Opinia jest moja i każdy ma własną. A opisy produktów są po to żeby się dowiedziec czy jest doping czy go nie ma 😉
beziullo, zaczęłaś pisać w tym temacie jako osoba przekonana o swoich poglądach i znająca produkty
Produktów nie znasz kompletnie. Na ilu koniach sama je stosowałaś? Jak żywionych i trenowanych? Powiesz cokolwiek na ten temat, bo szczerze wątpię...
Uwierz - nie warto wypowiadać się na tematy o których nie ma się pojęcia, bo się komuś (tu producentowi) krzywdę tylko robi...
Ja np. nie piszę o skuteczności leków weterynaryjnych w przypadkach chorób skóry szynszyli, bo się na tym kompletnie nie znam 😉
Piszę w zasadzie na prośbę producentów. 😉
beziullo, czyli ewidentnie jako osoba kompletnie nie znana na forum i nie znająca się na tym o czym piszesz robisz komuś antyreklamę. Pozostaje pogratulować i życzyć miłego wieczoru 😉
Zlecanie reklamy komuś kto by prawdopodobnie nawet wody na pustyni nie sprzedał  👍
Mam nadzieję, że ziółka robią lepiej niż się promują (ze względu na zdrowie konia), a powiedzcie mi co to w ogóle za osiągnięcie ten złoty medal? Oni go licytują czy jak?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 marca 2015 18:16
To odpisz im, że za takie rzeczy warto zapłacić, bo inaczej będzie to wyglądało właśnie tak 😀
Ludzie ale to wy wszczeliście dyskusję. Ja napisałam zwykły komentarz. I poza tym nikt mi tego nie zlecił! A o medalu MTP poczytaj sobię...
Ej, laski, to jest gimnazjalistka. Nie oczekujcie zbyt wiele po dziecku :P
beziullo, sama napisałaś, że piszesz na prośbę producenta, zatem nie odwracaj teraz kota ogonem, tudzież zioła korzeniem 😉 To forum DYSKUSYJNE czyli prowadzimy tu dyskusje. Komentarze wstawia się na FB... proponuję rozróżniać 😉
Gillian   four letter word
08 marca 2015 18:21
beziullo, nie pogrążaj się 🙂 zwykły komentarz na zlecenie nazywa się reklama i nie wolno tego robić na tym forum.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się