Konie czystej krwi arabskiej

faith cudownie jej w tym komplecie, szał ciał  😀

Hihi, a mój ma ogon krótki to sobie nie obsra  😁
Zduska a nie macie tam jakiejs myjki? Ja niedawno wypralam ogon siwego to tak daje po oczach biela, ze az sie zdziwilam. Chyba nigdy w zyciu takiego nie mial  🤣 Przewaznie ma wlasnie obsrany taki  😵
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2015 20:05
Mam i nawet z ciepłą wodą ale jak jest kilka stopni na plusie to tak średnio mi się chce ręce moczyć  😎
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 lutego 2015 20:07
ja jakiś czas temu całą C wykąpałam, było ok 6 na plusie tylko, stajnie się zamknęło i tyle🙂
No jakbym zamknela boks to sredni bylby efekt kapieli podejrzewam po tarzanku w  ciagu 30sekund 😉
Ja kapieli nie robie dopóki temperatura powietrza  nie ma minimum 20 stopni.no chyba ze mam do dyspozycji solarium 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 lutego 2015 20:47
faith, zamknęłam drzwi stajni, a koń w środku🙂 nie puściłabym jej mokrej na padok🙂:
No tak, ale ja mam np do dyspozycji tylko boksy angielskie, nie mam zadnego koryatrza ani nic, o tym mowie 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 lutego 2015 21:06
no tak;/


ale do mycia samego ogona nic to nie szkodzi🙂
No wypiore bez rzepa, tak jak tu wspomniano wczesniej 🙂
Julina ogurek
gra warta świeczki 😉 skoro już w tym wątku znalazłby się jakiś chętny
W mojej okolicy, czyli małopolskie.
Takie zajeżdżanie, ujeżdżanie, przygotowanie pod konkretny cel, czy choćby socjalizacja dzikusów 🙂
Na dzień dzisiejszy też bym mogła wziąć tak konia, ale w pensjonat.

Faith blue śliczny 🙂 Moja gama kolorystyczna

Alicja ja też na podkładki zawijam i nie wychodzi noga jak w gipsie 🙂 Jest elegancko
za daleko 🙁
e tam, wrzucasz konia do przyczepy, 2 kawy po drodze i jesteś u mnie 😉
Ruda już nie kaszle!  😅
Dzisiaj był masaż. Podobało jej się  🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
26 lutego 2015 15:42
my niedługo mamy kurs masażu u nas🙂 Nie mogę się doczekać🙂
Murat

a kto Ci masował? Ja planuję (wrzucałam w wątek krakowski) ściągnąć Agatę Siczek w nasze strony 🙂
I czym leczysz Rudą? antybiotyk, czy obeszło się bez
Epikea u nas Maria Soroko była.
Antybiotyk dostała. Wczoraj miała ostatni zastrzyk, teraz dostaje jeszcze zioła do posiłków, ale właścicielka stajni mówiła, że już od wtorku po południu nie słyszała ani razu, żeby kaszlała. Dzisiaj w robocie też w porządku i widać, że humor jej wrócił.
Epikea - a jakie masz podkładki?jakis link możesz podać?
jak ja zawijałam Erlindo w 3,5m to wygladał jak w gipsie to jakbym dołożyła podkłakę to nie wiem co by to było  😵 
na Fb wrzucałam jakie mamy tereny ,to chwale się i wam  💃 to jest żwirownia-- nie wjezdzamy do niej bo jest czynna 😉 i w sumie nie bardzo jest po co tam wjeżdżać  😎
 
mam dokładnie te:
http://starymlyn.com.pl/sklep/pokazProdukt.php?produkt_id=1093
tylko na przód, kupowane 100 lat temu 😉

3,5m może być za długie na araba i dla mnie ważna jest jeszcze szerokość owijki
Mam z Equiline i b.chwalę, mam z Waldhausena i klnę :/

Kluczem do ładnego zawinięcia są równe odstępy nakładanych na siebie zwojów 😉
I mówi to pingwin z zamiłowania i luzak (momentami) z zawodu.
ja miaąłm eskadrony szerokie i długie no nie nadawały sie🙂 na szczęści posżły w świat  😁
Dziękuje za info 😉
ale Eskadron ma chyba rozmiary?
Ahahahham, to sluchajcie moj ulubiony zestaw do zawijania - Waldhauseny polary 3,5 metra + podkladki HKM na rzepy 😀

Z dragow jeszcze fajne zdjecie dostalam do dorzuce 😀
3,5m szacun! to się na arabie można nazawijać na amen 😉
Te moje Waldhauseny chyba tyle mają, do tego miękki słaby polar. Beznadziejnie się toto zawija

Faith
a Ty nie masz krótkiego tego wytoku? Mam wrażenie, że kółka podciągnięte do góry nie sięgną wysokości guzów biodrowych?
Nieee, dobre sa, tylko wodze mam rurkowe, bez stoperow i czasem sie ten wytok zeslizgnie 🙂 ale wraca na swoje miejsce. musze wodze wymienic bo na tej rurce nie idzie nawet stoperow zalozyc.
rurkowe czy nie
Jakoś nie widzę, że np na tej focie te kółka sięgnęły wysokości guzów
http://re-volta.pl/galeria/img/132825

no ale może się czepiam 😉
Znajoma sprzedaje skarogniadego 2-latka po Eksternie, ogierek, niebieskie oko. Może ktoś poluje na takiego nietypowego stwora ? 😉


Ps: Ja tak grzecznościowo (może mnie moderacja nie pogoni) :kwiatek:

EDIT: obcięłam chłopu jądra w opisie 😁
Epikea- może i ma ale to był prezent dosć nie udany  😀iabeł:
Epikea a dlaczego akurat do guzow? ciekawa jestem, nie slyszalam nigdy takiego wyznacznika, zawsze bylam uczona, ze wytok jest dobry jak nie zalamuje wodzy w dol a szyja moze sie swobodnie ruszac - no to te warunki spelniam 🙂
mnie tez zawsze mówili ze na wysokości guzów  👀
Ale w jakim polozeniu? tzn jak kon jest jak ustawiony? No bo jak jest na dlugiej niskiej szyi np to chyba niewykonalne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się