telefony komórkowe

risotto   Życie końmi prowadzone
04 grudnia 2011 15:26
Mam SE Xperia X8 i nie mogę wysyłać przez bluetooth, wie ktoś co to może być ???
Wybieram właśnie nową komórkę i wstępnie zdecydowałam się na Nokię x3-02, taką o:
[img]http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/89/96/25/1989962535[/img]

Dla mnie ważne, że jest:
-trochę dotykowa, trochę nie
- ma wifi
- ma dobrą baterię
- jest telefonem muzycznym - słucham non stop
- nie jest na symbianie

Przeczytałam tylko opinię noen - pozytywną 🙂 Może ktoś jeszcze używał, coś wie?
Stałam się posiadaczką cacka HTC Wildfire S  😀
i teraz się uczę obsługiwać.... ktoś wie, czy da się w tym ustawić raporty doręczania smsów?
Gillian   four letter word
24 grudnia 2011 14:29
Nokia C5-03, odebrana z salonu miesiąc temu. W rękach właściciela - może z tydzień łącznie. Psuje się wszytko po kolei, a dotyk skitrał się już pierwszego dnia. Co za gówno!


dalsza historia telefonu. Nokia po 2 tygodniach w serwisie o 12 oddana właścicielowi. O 17 ekran już nie działał. W tym czasie telefon nie był nawet używany, leżał sobie w pokrowcu. I tak już drugi raz.
Ja mam obecnie od września Samsunga Galaxy 551
Jest spoko ale mam mieszane uczucia chwilami.
a ja od wczoraj jestem póki co szczęśliwą posiadczką HTC Cha Cha, czyli taki:

ma dotykowy ekran, ale też mój ulubiony typ klawiatury-QWERTY na wierzchu. wifi, Android i inne bajery. nie wiem od kogo są nagonki na baterię tego i ogólnie HTC, mam go od wczoraj rana i myślę, że to wieczora poniedziałku/wtorku mi potrzyma spokojnie. a 3-4 dni jak na smartfona to dla mnie bardzo przyzwoicie  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
25 grudnia 2011 12:47
Mam i ja Wildfire S (białego  :kocham🙂, już od jakiegoś miesiąca i faktycznie, bateria kiepskawo krótko trzyma, zwłaszcza jak się dużo "bawi telefonem". Z drugiej strony ciągłe klikanie, surfowanie po necie w telefonie każdą baterię w końcu wykończy. ;-)

Szepcik poradziłaś sobie z raportami? Mnie bardzo wkurzał słownik t9 w pisaniu sms  🤔 bo czasem nie zauważyłam nawet, że słowo mi się zmieniło kompletnie i odbiorca nie wiedział o co kaman :P Namęczyłam się, ale wyłączyłam szajs ;-) I teraz bardzo, bardzo leży mi telefonik. :-)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 grudnia 2011 12:53
Ja dostałam pod choinkę Nokię 500, na razie prezentuje się bardzo fajnie.
Ja sama sobie kupiłam na gwiazdkę Samsunga Galaxy Ace i jest po prostu boski 🙂 Najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałam. Super prosty w obsłudze, ma dużo fajnych opcji, jest bardzo intuicyjny i ma genialny system pisanie wiadomości Swype - jeździ się palcem po klawiaturze zamiast stukać pojedyncze literki, nie trzeba nawet dokładnie w nie trafiać, przez co pisze się bardzo szybko i bez błędów.
Polecam, jest naprawdę świetny 🙂
czy ktos tu kozysta z SportTracks?

i czy ktos ma samsunga GIO?
no wlasnie, ma ktos samsunga gio? bo tez sobie go upolowalam, zamierzam po nowym roku kupic.
siostra i kolega Tzta maja, chwala sobie, opinie czytam b.dobre, moze ktos cos od siebie dorzuci?🙂
Mam wrażenie, że galaxy mini  dość ostro reaguje na zimno. System pracuje dużo wolniej, czasem się zacina. Dwa razy wyłączył się znienacka.
Moon no własnie nie poradziłam sobie z raportami.... ale w pisaniu smsów nic mi nie przeszkadza, zawsze piszę ze słownikiem 😉

Bateria w tego typu telefonach nigdy nie trzyma jakoś mega długo 😉
Ja sama sobie kupiłam na gwiazdkę Samsunga Galaxy Ace i jest po prostu boski 🙂


Ja go dostałam na Gwiazdkę. Tylko trułam Mikołajom i miałam go już przed gwiazdką. I już nie mam. Ale potwierdzam - cudowny! Przymierzam się do następnego. Z miłości nie wolno rezygnować po pierwszym niepowodzeniu 😁
Kupiłam sobie pod choinke białą nokie C2-02  😎

Tylko w orange nie ma sterowników  🤔
Dworcika, o niee, to tego Samsunga ci ukradli 🙁? Ale kicha, chyba bym się zapłakałam 🙁 Walcz o następnego 🙂

Dramka, moja mama ją ma, super jest 🙂
No tego, tego... ja sie zapłakiwałam jakąś godzinę. Na drugi dzień zaparłam się, że MUSZĘ mieć następny egzemplarz. Niestety to jeszcze trochę potrwa...

Dzionka, niech Ci dobrze służy, bo jest cudny! 😉
ja też mam htc wildfire s od jakichs 3 dni, na razie nie mam neta, dopiero od początku nowej umowy, tak to jest super, choć faktycznie nie ma zbyt dobrej baterii.
raporty gdzieś w ustawieniach sms, musisz poszukać 😉
gdzie można dorwać jakieś gry free na niego? 😉
Ja też mam Galaxy Ace i bardzo sobie chwalę, choć brakuje mi w nim jednej pierdoły: funkcji rozpoznawania muzyki (często używałam w samochodzie, gdy strasznie chciałam wiedzieć, co to za piosenka w radio leci  :hihi🙂.
Próbowałam znaleźć na adroid markecie, ale jakoś mi nie idzie. Wie ktoś, jak to sie fachowo nazywa i skąd to wziąć? 😉
Znalazłam już raporty 😉
I też nie korzystam jeszcze z neta za bardzo, ale od następnej umowy może będę miała za free 😉
Ja też mam Galaxy Ace i bardzo sobie chwalę, choć brakuje mi w nim jednej pierdoły: funkcji rozpoznawania muzyki (często używałam w samochodzie, gdy strasznie chciałam wiedzieć, co to za piosenka w radio leci  :hihi🙂.
Próbowałam znaleźć na adroid markecie, ale jakoś mi nie idzie. Wie ktoś, jak to sie fachowo nazywa i skąd to wziąć? 😉


Ja mam na htc i iPhone program SoundHound 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
26 grudnia 2011 20:39
JSBach , w androidowym markecie jest tego na pęczki...
Jsbach, moon, na pęczki to mało powiedziane 😉 wszystko się znajdzie tak naprawdę. z gier polecam Cut the rope, Ninjump, Fruit ninja 😀 no i klasyk- Angry birds. póki co nadal polecam mojego HTC, i... nadal jest na sobotnim ładowaniu. 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 grudnia 2011 21:43
Oj tak, darmowych gier i aplikacji na android markecie jest mnóstwo tylko trzeba pamiętać że za transfer się płaci 😉
Jak ktoś ma pakiet danych to polecam ściągnąć program Traffic Counter który liczy nie tylko ile mb "zużyliśmy" ale tez ile sms wysłaliśmy/ odebraliśmy i ile minut wydzwoniliśmy, pokazuje wykresy na 30 dni lub na 7 dni i ma opcję ostrzegania gdy zbliżamy się do wyczerpania limitu ściąganych danych (sami ustalamy limit, opcji ostrzegania jeszcze nie miałam okazji testować).
Dla studentów/ uczniów fajny jest program "plan lekcji dla studentów i uczniów". Jak sama nazwa wskazuje jest to plan zajęć, wpisujemy sobie godziny zajęć, wykładowców, sale. Program funkcjonuje także jako widget- widzimy plan na "pulpicie" telefonu, sam zmienia zajęcia zgodnie z zegarem i kalendarzem więc nie musimy sami przerzucać na następny dzień 🏇
Mam jeszcze aplikację "prawo jazdy"- fajny gadżet dla osób zdających prawko- są to testy egzaminacyjne, można sobie rozwiązywać w pociągu/ autobusie/ szkole czy gdzie tam się jeszcze jest i ma się wolną chwilę. Jest opcja nauki gdzie po prostu lecimy po kolei pytania ze wszystkich działów albo opcja egzamin gdzie sprawdzamy ile pamiętamy. Program sam liczy punkty a na koniec możemy sprawdzić gdzie zrobiliśmy błąd
No i ponieważ mój telefon nie ma lampy błyskowej a czasem potrzeba użyć go jako latarki mam ściągnięty program LED Torch. Program jest baaardzo prosty- po prostu wyświetla na ekranie białe (lub wybranego koloru) pole- światło z podświetlenia ekranu jest jaśniejsze niż przy zwykłym odblokowaniu i wystarczy żeby sobie poświecić pod nogi jak gdzieś idziemy itp
ja po ostatnich niemiłych przygodach z nokiami (wieszanie się KAŻDEGO modelu) zdecydowałam się na se Xperia neo v. mogę polecić, dobre głośniki, wyświetlacz, na razie nie ma nic, co byłoby dla mnie wadą 😉 jedyne- no bateria, ale ja mnóstwo internet używam. normalnie używając trzyma w porządku 😉
Co do Nokii - strasznie im jakość siadła, te dotykowe w ogóle nie dają rady... Mi już C5 się wieszała i wyłączała po roku używania. Niestety po ponad 15 latach musiałam ją po raz pierwszy zdradzić i jak na razie nie żałuję.

Jakie jeszcze aplikacje na smartfony polecacie? Na razie ściągnęłam sobie słownik polsko-angielski i sudoku 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 grudnia 2011 22:09
Ja jak szukałam słowników to wszystkie darmowe łączyły się z netem a ja chciałam słownik działający offline (a nie że mi będzie transfer zżerał po cichu :/ ). Z aplikacji mam jeszcze transportoid z rozkładem jazdy autobusów i poziomicę Bubble działającą na żyroskop (oczywiście pomiary tylko orientacyjne bo sam telefon nie jest na tyle płaski żeby w miarę dokładnie pokazać odchylenie) 😁
Misskiedis, słownik collinsa działa offline i jest całkiem sensowny 🙂
...za transfer się płaci lub sie podłącza do kompa lub wi fi ;>
w każdym badź razie dzięki 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 grudnia 2011 23:17
No mój Szajsung niestety odmawia kontaktu z wi-fi. Nie wiem, brzydzi się czy co? Na chwilę się łączy a później krzyczy że nie ma dostępu do internetu 😵 Zresztą na komputer też się boczy ale to może być wina samego kompa a nie telefonu 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się