Końska rewia mody cz.VI (2012)

ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 kwietnia 2012 12:29
Gabb. też tak myślę 😀 i jeszcze ten wyszczuplający krój 😁.
wątek zamknięty
aniaaa, teoretycznie granatowy 😉 a według mnie to taki ciemny niebieski wpadający w szary.. Ciężko dokładny kolor uchwycić, mam nadzieję, że jak będzie słoneczko to na koniu da radę złapać realny kolor.
A te premium są jeszcze gdzieś dostępne czy znalezienie go pozostanie w sferze marzeń?
Edit: znalazłam  🏇

poprawiam: pad caball to kolor jeansowy (według producentki)
wątek zamknięty
można gdzieś dorwać jeszcze cottona violet ?  😵
wątek zamknięty
Wydaje mi się, że violeta widziałam w koniku 🙂
wątek zamknięty
Nigna polopady są w koniku  😉
wątek zamknięty
a ja czekam na wielkanocne dofinansowanie od zajączków, czy tam innych kurczaczków i składam zamówienie na pad od ivett  😍
tylko nie mogę się zdecydować między ankowym butterem, a
takim:
lub takim:
który wziąć? 👀
wątek zamknięty
Na rudego brałabym buttera 😉
wątek zamknięty
Ententa weź buterra, sama "czaję sie" żeby coś sprzedać, i zamówić pod skokówkę dla malowanego rudego właśnie ten kolor  😅
wątek zamknięty
ok, to będzie butter, dzięki Dziewczyny  :kwiatek:
dochodzę do wniosku, że rozpaczliwie potrzebuje męża milionera, który będzie kupował mi szmatki we wszystkich kolorach tęczy 😍  😁
wątek zamknięty
ententa przydałby się taki, żeby się jeszcze radością kupowania dzielił!  😁
coby nie było  🚫 ostatecznie na skarogniadkę: beige czy violet ? bardziej jestem za violetem, ale muszę się poradzić  🤔wirek: btw. do violeta jakie owijki nie z kompletu ?  🙇
wątek zamknięty
borkowa.   jumptec w miarę pasowały,z tego co pamiętam.  😀
wątek zamknięty
borkowa.   jumptec w miarę pasowały,z tego co pamiętam.   😀

:kwiatek:
w takim bądź razie jutro może zamówię  🏇 😵
wątek zamknięty
borkowa. violet będzie super🙂 Też mam skarogniadego i ciekawie w nim wygląda😉



Kolory nie co przekłamane,ale do violeta też mam właśnie owijki jumpteca😉
wątek zamknięty
coś na rudziszona mojego, takiego bardziej stonowanego, moze bardziej eleganckiego niż te moje wieczne róże i fiolety



który?

z tego co pamiętam to to było B5 (choc tak bardziej w B 6 wpada)


przyznać się czyje to zdjęcie i co to za owijki 🙂

dobierzcie mi proszę cos do rudziastej i owijki do tego (nie muszą byc mega firmowe, chetniej z tych tanszych) czekolada ta co wyzej? czy inny odcien?

pomocy🙂

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 kwietnia 2012 18:55
gabb., bo mam tak mało, że się da. 🙂 Jakbyś ją zobaczyła jak mieszkało tam jeszcze i siodło, ogłowie, palcaty, lonże i cała reszta. Syf!
zalcia97, a dziękuję, dziękuję, też mi się podoba, tylko tego beige'a się muszę pozbyć. W zamian przybędzie cotton coffee. Jeszcze kilka rzeczy z chęcią bym przygarnęła, ale teraźniejszy zestaw jest optymalny - nie za dużo, nie za mało, nawet mama jakoś to przeżyła.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 kwietnia 2012 19:02
borkowa.: wiem widziałam ; ) Ale kurcze na razie to nie na moją kieszeń ; /  Będe musiała ubierać  ; D
wątek zamknięty
Isabelle, zdecydowanie ten brąz który leży na siwku!
wątek zamknięty
Isabelle zdjęcie akurat chyba kogoś nie re-voltowego, a owijki to z całą pewnością Eskadron Choco z Choco/Petrol/Creme 🙂
wątek zamknięty
Isabelle, zdecydowanie ten brąz który leży na siwku!


no własnie ten brąz mnie kusi, ale jest jeszcze taki piaskowy, beżowo-złoty, i mam mętlik🙂

Demonowa,  własnie owijki to wiem, ale wolalabym tanszy zamiennik szczerze mówiac 🙂
wątek zamknięty
Isabelle ja właśnie zamówiłam taki beżowo złoty chyba(czy coś w ten deseń), myślę, że będzie super, jak chcesz to pokażę Ci na zdjęciu jak masz wątpliwości. Chociaż w sumie, jeden czy dwa pady więcej....co za różnica :P
wątek zamknięty
pokaz koniecznie jak bedziesz miec na koniu!

no a macie propozycję na tanszy zamiennik owijek choco?
wątek zamknięty
ja czekam na brilancika Chilli i Limegreen  😍

edit. i jeszcze Anky Sangria przez okropną Burzę !  😵
4 przelewy dzisiaj poszły i moje konto czuje się wyczerpane  😵
wątek zamknięty
zalcia gdzie dorwałas chilli ? 🙂
wątek zamknięty
azazu93   ebay  😎
wątek zamknięty
Gracja   Piękna i Dobra Księżniczka
02 kwietnia 2012 22:03
Nie dam sobie głowy uciąć, że to dobry wątek  🤬

ale czy ktoś może wie, czy jest JAKAKOLWIEK szansa dostania padu euro star cross-in w kolorze black-fuchsia-white? Na szmato jest tylko jedno zdjęcie i to jest chyba vs, ja potrzebuję DL🙂 z którego roku w ogóle to jest kolekcja?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Isabelle B-4
wątek zamknięty
zalcia97, wstaw proszę zdjęcia brillanta chilli 🙂

Ha! Muszę się pochwalić. Do mnie leci Anka Navvy, ciekawa jestem czy faktycznie są takie fajne jak mówicie (stare  anki) bo w życiu żadnej jeszcze nie mialam 🙂

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 kwietnia 2012 06:58
MoniaaA ze starej Anki będziesz bardzo zadowolona  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 kwietnia 2012 07:26
MoniaA, dokładnie, po prostu poczujesz tą różnicę 🙂

Isabelle, w obu kolorach - czekoladzie i beżu - będzie rudej super, ale ja ostatnio wolę beże, więc radzę ci beż 🙂

zalcia, co kupiłaś jako czwarte? 😉
wątek zamknięty
jak wam się podoba eskadron z kolekcji Coffe/berry/apricot + owijki jork ( najtańsze bo szybko niszczymy 😉)  zdjęcia z telefonu więc przepraszam za jakość
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.