Stajnie w Lublinie

Gajowa, lubię to! 🙂
Jasnowata - taka prawda... komuś się wydaje, że ja ktoś jest "selekcjonerem kadry" to już jest "sebeściak"... To tak jakby powiedzieć, że Smuda wytrenował Błaszczykowskiego - no listości...

Ale powiedzieć, że Krzysztof Tomaszewski wytrenował Teresę Tomaszewską, czy Anna Piasecka wytrenowała Gabrysię Jaworską, czy Jarosław Wierzchowski Olgę Michalik czy swojego syna - owszem powiedzieć można.

Oczywiście część z wymienionych powyżej zawodników już nie jeździ z tymi trenerami, ale jakieś sukcesy im zawdzięcza - cała 5ka startowała na ME kilkakrotnie.
No i niech ktoś teraz powie, że jest to wiedza tajemna, nikt o tym nie wie, dlatego nie zaprosił nikogo z wymienionych ludzi. Dlaczego? No dlaczego? (Pytania retoryczne 😉)
Staram się myśleć pozytywnie i wierzę, że odbędą się następne szkolenia z kimś innym! 🙂

komuś się wydaje, że ja ktoś jest "selekcjonerem kadry" to już jest "sebeściak"...
Taaa, też znam takiego jednego Pana, który był drugim trenerem kadry. Nie chcę mieć z nim nigdy więcej do czynienia pod względem jeździeckim 😁
.

Ja też doceniam swojego szkoleniowca, szkoda tylko, że mieszka ponad 200km od Famagusty i widzimy się raz na ruski rok 😉
Vanilka, Jasnowata, z kim jeździcie, jeśli można wiedzieć?  :kwiatek:
Ja z Kasia Kliczkowska. A czasami uczy nas skakac dr Bocian.
Które stajnie w Lublinie mają halę, dobry dojazd mpk i wolny boks, tak na tą chwilę?  :kwiatek: Tak, patrzyłam na 1 stronę i się nie dopatrzyłam.
kortina hmmm... Drwal, Wieża, Nowator, LKJ(tam mają coś w stylu hali, dla mnie to większy garaż no ale zawsze to coś🙂 ) ? chyba te mają dobry dojazd i halę... a co do boksów to musisz dzwonić i się pytać🙂 choć myślę , że w tych stajniach teraz z wolnymi boksami to krucho 🙂
ps. a tabelka nie jest zaktualizowana 🙂
.
tajfunowaa, właśnie zauważyłam, że nie  😉
Vanilka, [s]a podasz mi jakiś telefon? Bo strona internetowa nie działa i nie wiem gdzie szukać  👀[/s] już mam, wystarczyło wpisać w google  😡 Dzięki za pomoc 😉
popieram, że w Elizówce hala jest jak najbardziej na +. U nas nie trzeba się "tłuc o halę", bo jest duża, są rozpisane dni ujeżdżenia i dni skoków...

Boksy są wolne, u mnie w stajence 3 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
16 stycznia 2013 21:37
W głównej pensjonatowej naprzeciwko mnie też są wolne bodajże 2, więc na bank znajdzie się miejsce 😉
jak już jesteśmy takie gościnne, to ja serdecznie zapraszam do "stajni przy kieracie"  - mamy ciszę, spokój i większe boksy niż w głownej 🙂 hihihi
kortina, Oj Dakar, ale to pod Lubliniem, jak by co to pisz na pw to powiem coś więcej,
a no i Arizona ma wolny jeden z tego co wiem... 🙂
A propo's tabelki. Próbowałam ją opracować na nowo, ale co raz wychodziło, że brakuje jednak nadal danych, żeby wszystkie stajnie opisywać tym samym kluczem.
Czy może być tak, że wstawię ją w tym tygodniu na razie tutaj na bieżąco w wątku. Sprawdzicie, spróbujecie ustalić brakujące informacje. I dopiero taką poprawioną wrzuci się na początek. OK?
slw95   żyj i pozwól trwać
17 stycznia 2013 17:11
Ascaia, dobry pomysł 🙂
proponuję też żeby dodać info o karmieniu - ile razy dziennie, czy siano+owies, czy marchew zimą, jak ze ścieleniem i wywalaniem obornika
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 stycznia 2013 13:36
Czy któraś z Lubelskich stajni posiada i wynajmuje bryczki na ślub?
Ja mam kontakt do Pana z Belzyc, ktory wypozycza bryczki do slubu :-)
dojezdzaja w obrebie woj. Lubelskiego
moge podac numer na pw
zdaje się, że moja "niekońska" koleżanka korzystała z usług tego Pana. Ślub był w Łęcznej i spokojnie dojechał
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 stycznia 2013 14:40
widzexxcie była bym wdzięczna 🙂
Właśnie dostałam propozycje zawodów w Dominowie na skrzynkę pocztową, bo kliknęłam newsletter na stronie związku. Bardzo mi się podoba taka opcja, a jeżeli zgłoszenia przez stronę LZJ będą zdawały egzamin, to już w ogóle miód malina 😅.
Biczowa - Tranczo k.Chełma , piękna wiśniowa bryczka 
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 stycznia 2013 21:53
A mozna jakis namiar?
Słuchajcie, jak jest teraz w Wieży? Jak z wywalaniem gnoju? Karmieniem? Wybiegów więcej? Konie są wypuszczane wedle życzeń? W ogóle, czy są wolne boksy?
Wywalanie gnoju standardowo czyli bardzo nieregularnie i tylko w sezonie kiedy rolnicy potrzebują "nawozu"... Z karmieniami problemu nie ma, z wybiegami w zimie większy problem bo do dyspozycji tylko 2 (małe) wybiegi przed stajnią i ewentualnie ujeżdżalnia na dworze... Boksów na razie chyba nie ma ale warto się pytać na bieżąco Eweliny P.  😉
Dzięki bardzo 🙂 Ale rekompensują  niesprzątanie większym ścieleniem?
Tak, jeśli chodzi o ścielenie to słomy jest pod dostatkiem tzw. 3 razy dziennie mają "czysto"
Dziękuję! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się