Stajnie w Lublinie

LSW może i marzenia 🙂 Do rozdysponowania na Lublin jest 10 milionów zł. Pomysł, to dofinansowanie, czyli ziarnko do ziarnka. Troche z jednego, troche z drugiego budżetu, i może coś  zaczęło by się dziać. Aby zacząć. Jak nawet nie bedzie sie próbowac, to nigdy nic z tego nie wyjdzie. Kto nie ryzykuje, ten w kozie nie siedzi  😁 😁 Lubię ryzykować. A co by było, jakby się udało zapoczątkować zmiany ? Trzeba więcej takich wariatów z marzeniami jak ja, żeby coś drgnęło.  😜 😜
Wybiera się ktoś na II Czempionat Kuców Felińskich 22 czerwca w Lublinie?  🙂


Ja będę z Jasnulkiem 🙂
Kto wybiera się do Siennicy Nadolnej?  Wie ktoś ile już jest osób na liście?


My się wybieramy. Jedziemy 90 i konkurs nr 7  🤣
Wiem, że jest wątek o kursach, ale tu zagląda więcej osób z Lublina, a zależy mi na szybkiej odpowiedzi Czy uczestniczył ktoś w weekendowych kursach na terenie Lublina http://kursy-sport.pl/11-kursy-instruktorskie/95-kurs-instruktora-jazdy-konnej.html  i mógłby mi napisać parę słów na pw? będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
.
ile obecnie kosztuje pensjonat w Kaprioli?
Wie ktoś coś  o tym żeby 6.07 miały być zawody ujeżdżeniowe u prof. Pietrzaka ???
Trochę offtopowo, ale... Ktoś się wybiera na hipologię w tym roku?
Mamy w Lublinie jakiś końskich masażystów/fizjoterapeutów?  👀 Zwykle korzystam z usług weterynarzy z Warszawy, ale tym razem sprawa jest bardzo pilna...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 lipca 2014 06:53
Mamy
poszukaj na fb B-therapy
http://www.leczeniekoni.pl/

Czy ktos by był zainteresowany ściągnieciem Blanki Wysockiej na lubelszczyznę? Bo mi zależały, a wiadomo że do kilku koni zawsze taniej 😉

Karino1998 tak! Ja się chętnie przyłączę 🙂

Biczowa dzięki  :kwiatek: korzystałaś? możesz coś więcej powiedzieć?  :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 lipca 2014 06:49
Arroch było w planach ale okazało się że nie ma potrzeby.
Kto wybiera się za tydzień do Chełma na zawody?
kukusiowa   rude szczęście :)
15 lipca 2014 00:44
Mogę prosić kogoś kto (najlepiej od dawna) jest związany z KJ Kapriola Choiny o kontakt? 🙂 będę bardzo wdzięczna 😀
Cześć wszystkim! Od października witam Lublin jako studentka, szukam stajni dla mojego kopytnego, ale jestem w tych terenach kompletnie zielona. 🤔 Interesuje mnie dobry dojazd do stajni autobusem i trawiaste padoki, cena do 600 zł, ktoś coś wie? :kwiatek:
Aronka znam stajnie, ktora spełnia dwa z twoich warunków ( trzeci niewpelni), mianowicie pastwiska i cenę . Tylko aktualnie nie ma wolnych boksów- ale to się może zmienić. Więcej na priv.

W samym Lublinie raczej stajni z pastwiska i do takiej kwoty nie znajdziesz, siedzę w lubelskich stajniach juz trochę i o takiej nie słyszałam.
Aronka znam stajnie, ktora spełnia dwa z twoich warunków ( trzeci niewpelni), mianowicie pastwiska i cenę . Tylko aktualnie nie ma wolnych boksów- ale to się może zmienić. Więcej na priv.

W samym Lublinie raczej stajni z pastwiska i do takiej kwoty nie znajdziesz, siedzę w lubelskich stajniach juz trochę i o takiej nie słyszałam.


każda stajnia reklamuje się, że ma trawiaste padoki. Tylko to jest taki "łyt matekingowy"
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 lipca 2014 06:46
LSW no maja trawiaste padoki, czyli wydzielony kwadracik z trawą wielkości kilku metrów kwadratowych gdzie trawa rośnie bo koni nie puszczają 😁
.
fajne pastwiska ma elizówka,ale nie wiem jak tam z dojazdem.
Interesuje mnie dobry dojazd do stajni autobusem i trawiaste padoki, cena do 600 zł, ktoś coś wie? :kwiatek:


Stajnia Gąsiorówka chyba spełnia wymogi. Dojazd dobry ale busikami. (8 km od granic Lublina)
Do Elizówki dojeżdża autobus linii 4, jeździłam nim cały rok szkolny, nie powiem, że polecam, ale dojechać się da 😉 No i pastwiska też są, ale konie trzeba puszczać samemu, stajenni puszczają tylko na wybiegi przy stajniach, na których nie ma trawy. No i jest duża hala i karuzela i cena jak na to wszystko wg mnie dobra.
kortina, ile kosztuje pensjonat w Elizówce obecnie?
można się zapoznać ze stajnią w wierzchowiskach , blisko lublina fajne miejsce i 400 zl/msc
http://www.wierzchowiska.pl/zespol_palacowy/
.
przeczytanie na dzień dobry na stronie www "stadnina" wzbudza obawy co do profesjonalności 😉
Wydaje mi się, że w stajni za 400 zł raczej trudno o siano do woli, a jak pasza jest "dozowana" to już w ogóle... Ja swego czasu karmiłam konia swoim sianem i otworzyło mi to trochę oczy na ceny, ale ja też mam konia, który ma duże zapotrzebowanie, a to też ma znaczenie 😉
LSW może i marzenia 🙂 Do rozdysponowania na Lublin jest 10 milionów zł. Pomysł, to dofinansowanie, czyli ziarnko do ziarnka. Troche z jednego, troche z drugiego budżetu, i może coś  zaczęło by się dziać. Aby zacząć. Jak nawet nie bedzie sie próbowac, to nigdy nic z tego nie wyjdzie. Kto nie ryzykuje, ten w kozie nie siedzi  😁 😁 Lubię ryzykować. A co by było, jakby się udało zapoczątkować zmiany ? Trzeba więcej takich wariatów z marzeniami jak ja, żeby coś drgnęło.  😜 😜


Tylko aby mieć dofinansowanie trzeba wyłożyć też masę własnych środków. A taka inwestycja nie wiem czy się zamknie w 10 mln. Kilka lat temu wyceniałam koszt budowy ośrodka na ok 18 koni. Nie licząc zakupu ziemi same budynki, ogrodzenia stałe pastwiska, plac do jazdy, hala itp to koło 5mln.
Ponad 100 tyś to pochłonie ogrodzenie takiego toru. Przecież pastuchem tego nie ogrodzi się 😉. I trzeba brać pod uwagę, że budowa takiego obiektu to nie praca dla Kazia zza płota tylko przetargi dla firm pod dokumentację itp. A stosunek wydanych pieniędzy do powstałych miejsc pracy jest niewspółmierny w stosunku np. do galerii handlowej.
Brutalna prawda 🙁
bera7 ja dzisiaj dostałam kosztorys pełny, plany itp stajni (15koni) + dom na 1,400,000. I to bez ogrodzeń, pastwisk, hali itp. Zależy jaki chce się mieć standard ale ceny budowlane idą w górę, robocizna itp też.. także trzeba marzyć 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się