sklepy internetowe

Ja daje ponowny plus dla Animali.  W każdym sensie jest to sklep wzorowy. Ostatnio zamawiałam paszę po 12, a kurier dostarczył mi ją tego samego dnia o 22. Notabene kurierów mają niesamowitych, bardzo kontaktowych, uczynnych i elastycznych. Tacy pracownicy to skarb. I nigdy mi się nie znudzi ich chwalić  :kwiatek:

Podpisuję się pod tym wszystkim obiema rękami 🙂 Sklep wzorowy i prokliencki w każdym calu.
Właśnie odebrałam przesyłkę od "mojego kuriera"-przyjeżdża do mnie już od kilku lat, niezmiennie miły i punktualny 🙂



Ja zamawiałem w animalii Chevinala i trawokulki w dniu 31.10.2014r. i dostałem je w dniu 28.11.2014r. !!!  więc na razie duży MINUS 🙁
Saladin, i nikt się z Tobą przez ten miesiąc nie kontaktował nie odpowiadano na Twoje maile i nie odbierano telefonu, a zmówione towary były wg strony "w magazynie"? 🤔
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
29 listopada 2014 20:43
Duży + dla mksklep. Szybka wysyłka i fajny kontakt!
I spóźniony dla pana Podkowy - ekspresowa wysyłka (co prawda kurier chyba oszalał bo przyszedł w niedziele  🙄 ale )
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2014 22:35
+ kolejny dla gnl :-)
rybka   Różowe okulary..
30 listopada 2014 12:19
Mega ogromny + dla mksklep :kwiatek:
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
01 grudnia 2014 10:00
Wpisuję tu ogromny MINUS dla eqwest !!!
Zamówienie złożone 14-go października na napierśnik i strzemiona, w tamtym tygodniu przyszły same strzemiona, napierśnika nie ma do tej pory. Pomimo wielu e-maili i telefonów  z mojej strony sklep dał ciała. Napierśnik odłożony czekał na przyjście strzemion, jak strzemiona przyszły, okazało się, że napierśnika nie ma... Sprawę już puściłam dalej, dostali ostatnie przed sądowne ostrzeżenie. Czekam jeszcze do końca tygodnia.
Plusy dla animalii i tym razem dla konika też.
Plus dla sklepu beckersport.pl  😀
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2014 18:30
Wielki plus dla Konika za cierpliwość i ekspresową przesyłkę 🙂
A.   master of sarcasm :]
01 grudnia 2014 18:32
Plus dla konik.com.pl (w zasadzie dwa!), dla Grene oraz dla Pro Linen  :kwiatek:
Czy sklep Agar jest warty zaufania? jutro dzień darmowej wysyłki, na rzecz którą chce zamówić trzeba trochę poczekać, a nie znalazłam żadnej opinii na re 🙁
[quote author=Dżastin link=topic=81.msg2235328#msg2235328 date=1417471469]
Czy sklep Agar jest warty zaufania? jutro dzień darmowej wysyłki, na rzecz którą chce zamówić trzeba trochę poczekać, a nie znalazłam żadnej opinii na re 🙁
[/quote]

myśle że tak, nigdy nie miałam z nimi problemu 🙂
ogromny PLUS dla sklepu horsee.com.pl
Błyskawiczna wysyłka, mają super promocje na pasze, worki pancernie zapakowane, do tego dostałam próbki drożdży Yarrowia które od dawna chciałam wypróbowac. Super!
Zna ktoś godny polecenia sklep internetowy, który zajmuje się głównie paszami, dodatkami do pasz w miarę przystępnych cenach, oraz co dla mnie teraz najważniejsze - z jak najszybszą przesyłką?
animalia?
marta__sz jakbym mogła to bym robiła tylko w animali zakupy  😍 , ale niestety nie ma tam wszystkiego czego potrzebuję (a raczej jest, ale niekoniecznie odpowiadającej mi firmie, albo cenie).

Przepraszam, nie przeczytałam Evsona wpisu. Przecież ja trzymam konia w okolicach Starogardu, jeszcze będę miała dostawę pod sam boks. I jeszcze teraz promocje :o Przepraszam, idę zagłębiać się w szał wybierania pasz  😁
Jeśli chodzi o pasze to bardzo terminowy jest Opti-feed, tylko oni mają tylko kilka marek: Dengie, Spillers, Saracen
http://www.opti-shop.pl/kontakt

Ode mnie kolejny plus dla GNL - ekspresowa paczka 😀  :kwiatek:
Bardzo proszę o kontakt z konik.pl złożyłam zamowienie ale mój tablet mnie wywalił i nie mam jak zrobić przelewu a mail z potwierdzeniem zamówienia i nr konta nie dotarł ...
asds   Life goes on...
02 grudnia 2014 20:44
Giga plus dla  dobry-kon.pl, animalia.pl oraz sklep-bergo.pl. Szybko, sprawnie i przyjemnie jak zwykle 🙂.
Bardzo proszę o kontakt z konik.pl złożyłam zamowienie ale mój tablet mnie wywalił i nie mam jak zrobić przelewu a mail z potwierdzeniem zamówienia i nr konta nie dotarł ...

Takie sprawy załatwia się na ogólnopolskim forum? Serio?  🤔wirek:
Prosiłabym o dodanie do listy sklepów internetowych  www.art-horse.eu pozdrawiam  Ania
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 grudnia 2014 15:35
Moona, a nie pomyślałaś, że dziewczyna może potrzebuje po prostu nr telefonu? Kontakt(kontaktować) to nie tylko czasownik w naszym języku 😉
Wpadam tylko "doszczekać" ostatnie słowo na temat BR 😉

W tym tygodniu miał nastąpić kres mojej cierpliwości w kwestii kontaktu ze sklepem i miałam anulować zamówienie. Jednak wczoraj, zanim zdążyłam naskrobać maila do obsługi, nastąpił nieoczekiwany fakt. Około godziny 11 ku mojemu zaskoczeniu przyjechał Pan Kurier z paczką z... Animalii. Ja, cokolwiek zdziwiona, bo teoretycznie od dawna nic nie zamawiałam z Animalii, paczkę odebrałam. W paczce... szmaty z BR. Żadnego maila o nadaniu paczki, nic, cisza, na pełnym spontanie.

BR moim sklepem roku  🤣
dobra uwaga mam HIT

w grupach ogłoszeniowych na fb chciałam kupić książkę, zgłosiła się jakaś Pani, poprosiłam o wystawienie na allegro. Napisała że albo allegro albo można przez stronę sklepu. Nie chciało mi się rejestrować do setnego sklepu, w którym i tak nic więcej nie kupię, więc zdecydowałam się na allegro. Na następny dzień dostaję maila że ZOSTAŁAM ZAREJESTROWANA w tymże sklepie  🤔 Piszę do Pani o co chodzi, na co dostaje stwierdzenie ,że tak będzie jej łatwiej i w ogóle. Machnęłam ręką, okej, ale napisałam, że proszę o usunięcie i tak. Dostaję odpowiedź, że okej po transakcji wszystko będzie usunięte. Podziękowałam i uznałam temat za zamknięty. Na co jeszcze dostaje na odchodnym że 'zdarza mi się to pierwszy raz na 2000 klientów' 😵 Pozwoliłam sobie tylko odpisać, że mam nadzieję, że chodzi o rejestrowanie w swoim sklepie kogoś bez jego zgody na tą rejestrację i bez zgody na przetwarzanie danych osobowych 😤 Do reszty nie mam zastrzeżeń (książka dotarła, szybko i sprawnie). Ale i tak przestrzegam - sklep Parkur (ale ze stroną internetową sklep-jeździecki).

Equi-point, korzystając z darmowej wysyłki, zamówiłam sobie rękawiczki. Informację o zmianie konta dostałam po kilku godzinach, ale o tym że rękawiczek nie ma - na następny dzień. Fakt mogłam sobie zadzwonić i zapytać i skorzystać z darmowej wysyłki gdzie indziej, po prostu po zakupach w pasi-koniku, przyzwyczaiłam się do sklepów wychodzących klientowi naprzeciw 🙂 (zresztą ten sklep się likwiduje albo dokonuje jakiś zmian bo w ofercie za dużo nie ma).

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, może nie jeździeckie, ale takie w których można taniej kupić książki jeździeckie - ogromne plusy dla aros.pl, agroswiat.pl, zawsze szybka odpowiedź, można się dogadać przy 'przekombinowanych' zamówieniach, no i wysyłki między 3 a 6 zł 🙂
[quote author=Majowa link=topic=81.msg2236057#msg2236057 date=1417552397]
Bardzo proszę o kontakt z konik.pl złożyłam zamowienie ale mój tablet mnie wywalił i nie mam jak zrobić przelewu a mail z potwierdzeniem zamówienia i nr konta nie dotarł ...

Takie sprawy załatwia się na ogólnopolskim forum? Serio?  🤔wirek:
[/quote]uprzejmie odpowiadam na niezwykle grzeczne i miłe zapytanie.Tak, skoro wiem że na tym forum bywa osoba pracująca w tym sklepie ale niestety nie wiedziałam dokładnie która. I  po raz drugi tak, bo ta osoba skontaktowała sie ze mną i sprawę załatwiła w tempie ekspresowym  😍 za co serdecznie dziękuje  :kwiatek:
uwaga  👀
przy zakupach w equi-point należy bardzo uważnie czytać maile  👀

wpłaciłam kasę za zamówienie na konto podane na fakturze pro-forma wysłanej przez sklep i później dostałam taką oto wiadomość:

"Dzień dobry.
Przy złożeniu zamówienia dostaliscie Państwo maila z danymi do wpłaty. 
Tym czasem dokonaliście wpłaty na nasze stare konto, które jest 
zablokowane i nie odzyskamy niestety z niego gotówki. Proszę na 
przyszłość czytac dokładnie maile i sprawdzać na stronie ( tam tez 
jest taka informacja). Niestety nie mogę w takiej sytuacji wystawić 
Państwu faktury gdyż wpłata nie została zaksięgowana. Wysyłamy dzś 
towar.
Pozdrawiam"

🤬 ograniczony klient ze mnie...
Ania L. nie znam się na tych sprawach bardzo ale jak kiedyś wpłaciłam przez roztargnienie pieniądze na zamknięte konto to kasa do mnie wróciła chyba następnego dnia.
Pieniądze bank ci powienien zwrocic do 24 h. Przynajmniej tak mialam z inteligo 🙂
Po raz kolejny Mega PLUS dla BERGO , błyskawiczna przesyłka, świetny kontakt, rewelacyjna cena 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się