Ciężko sprzedać, ciężko kupić- Wasze refleksje o handlowaniu końmi

haha oni sa chyba tak samo zdesperowani jak ta Justysia wiec moze pasowac 😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
04 stycznia 2011 23:08
A stajnia w której byłam to atrapa, przyznaj się!  😎
mtl   I M Equestrian
04 stycznia 2011 23:12
pomalowane klocki lego  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
04 stycznia 2011 23:13
Obstawialam karton  😁
Zuziasta w jakiej stajni :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 stycznia 2011 23:19
a ja musze kupic push upa bo mi cycki opadły 🤔 😵

katka
  👍 że tak grzecznie to załatwiłaś 😂
Averis   Czarny charakter
04 stycznia 2011 23:20
katka, szczerze mówiąc nie rozumiem o co ci chodzi. Ludzie narzekają, że nie mają chętnych na konie, a Ty masz kupców/biorców, nawet na te nieistniejące. No heloł 😎
mtl   I M Equestrian
04 stycznia 2011 23:21
a ja musze kupic push upa bo mi cycki opadły 🤔 😵


tak poza tematem to Ci oddam moje  😁
ja chce ja chce! ja wszystko mam wirtualne hahaha
Averis! hahaha kompletnie mnie rozmontowalas!  😂 
Katka Biore tego 170, wzrost przeboleje jakoś.  😁

No i przyjme do niego sprzęt  😀
mtl   I M Equestrian
04 stycznia 2011 23:24
to ja poproszę jakiegoś fajnego z dostawą do Grejt Brytan, pełną "wyprawką" i zapasem żarcia na najbliższe trzy lata  😜
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
04 stycznia 2011 23:26
a ja doplacam 2 tysiace jjesli wezmiecie mojego mlodego, no i swiezego kuca.
Nie ma trransportu ale pokryje polowe, w koncu nie stac mnie a jednorazowo wyskrobie
2 tysiace. Sa chetni czy juz za dobrze?  :kwiatek: no ja jeszccze doplacam.  🏇
Zippuś powinien czuc sie urazony ze go nie chciala... dyskyminowany za wzrost a taki milusi! biedny biedny Zippo
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 stycznia 2011 23:31
katka ja chce izabelowatego ogiera i ma skakac parkury minimum 130 wzrost od 165-170 😁
Eh katka, spójrz prawdzie w oczy, taki wielki koń to będzie wiele żarł! Jakbyś miała jakiekolwiek prawdziwe konie, to byś o tym wiedziała nooo...!
😁
Eh katka, spójrz prawdzie w oczy, taki wielki koń to będzie wiele żarł! Jakbyś miała jakiekolwiek prawdziwe konie, to byś o tym wiedziała nooo...!
😁


a jaki boks wielki potrzebny, pod łóżkiem/na balkonie się nie zmieści
mtl   I M Equestrian
04 stycznia 2011 23:34
quantanamera żebyś wiedziała, w UK cena pensjonatu zależy od wzrostu konia!  😀iabeł:
mtl, no widzisz, więc jakby dostać takiego konia 10-15cm w kłębie, to by się nawet mógł wyżywić na samych kanapkach, które mama do szkoły robi. A z takim wielkim katka niech się wypcha, oczywiście jakby go w ogóle miała! 😀iabeł:
czuje sie teraz stlamszona... powiedzialam ze moze miec ok 168 wiec te 2 cm to duuuza roznica  😂  przynajmniej takim go sobie wymyslilam  😅
aien bo to sentyment jest, chociaż czasem po latach widzi sie więcej niż ideał konia, na którym uczyliśmy się jeździć..

akcja z Justynką świetna, trochę się uśmiałam, a trochę mi się zrobiło przykro, że chamstwo dociera nawet do kręgów jeździeckich.. i to u tak młodych osób.

ja się kiedyś często spotykałam z ogłaszaniem fałszywych koni. Dzwoniło się, a tu odbierają jakieś smarkate i śmichy hihy do ucha, a zdjęcia i opis kradzione.  🤔
edzia69   Kolorowe jest piękne!
05 stycznia 2011 09:06
katka
poprawiłaś mi humor, nie tylko do mnie piszą takie "rozgarnięte "osoby
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 stycznia 2011 09:08
z tym że po paru pierwszych zdaniach na tym gg widać że Justyna to jakis koszmarny "rzenujący rzart".
Elu wystawiłam ogłoszenie, że sprzedam klacz za symboliczną kwotę i za taką właśnie poszła... obawiałam się, że słowo "symboliczny" ściągnie całą rzeszę idiotów, naciągaczy i innych oszustów oraz takich właśnie dzieci... i jak widać nie pomyliłam się... w każdym razie tą akurat rozmowę uznałam za szczególną heh... jakiś facet z re-v też mi ciekawie odpowiedział- na pytanie jaki ma plan na leczenie tej klaczy odpowiedział, że jak mi powie to mu jej nie sprzedam  🤔 i najlepsze,  że na moją prośbę o telefon jak już przychodzi do omawiania szczegółów ludzie mi piszą, że nie mają nic na koncie a jest zimno i im się nie chce iść po kartę i czy ja mogłabym zadzwonić  😍
Katka-bo ten plan leczenia to transport do Włoch........
wiesz-takich specjalistów nie brakuje-niektórzy nawet na forach pisza i jakies dziwne poważanie maja....

Ja raz zawoziłam dziewczynie konia-po kontuzji-pod warszawe miało być na dozywocie za symboliczne 1tys(z czego 500 wychodził jej transport), koń nawet w stepie nie utykał(dopiero w kłusie)
okazało sie ze zawoze w miejsce które kiedys baardzo sie reklamowało a prywatnie to mówiło ile to transportów idzie od niego na rzeż.Za pierwszą wizyta przypadkowo-z litosci i przerazenia zakupiłam 2 i pól konia!!! teraz okazało się ze znów tam wioze-ostrzegłam dziewczyne ze to dozywocie bedzie krótkie...a ja nie wysiadam bo dostane białej gorączki. Chłop ledwo zajzał do przyczepy-zobaczył zad folbluta i z miejsca-daje 500zł i koniec rozmowy. zadnych dyskusji ze było inaczej umówione... narzeczony dziewczyny nie zgodził sie na dołozenie 500zł do łacha któremu trzeba opłacac pensjonat.500zł wziełam ja a oni przyjaciela oddali na rzeż,pani wracała z płaczem. Gdyby sie nie łasili na te pare stów to i ja bym im tego konia za darmo wzieła-wtedy..i na pewno by na mieso nie trafił.
a czemu to pisze-bo pewnien forumowicz  z innego f. mocno mi pasuje nickiem do imienia pana,profesją i miejscem zamieszkania oraz cynizmem.
a po drugie-nigdy nie zrozumiem rodzaju miłości-kocham-ale tylko dopóki moge na nim dupe wozic-jak nie to juz mnie nie stac utrzymywać go 15lat bo przeciez MUSZE mieć na czym jeżdzic. Wolałabym juz tego konia uspić w stajni...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 stycznia 2011 12:43
bo pewnien forumowicz  z innego f. mocno mi pasuje nickiem do imienia pana,profesją i miejscem zamieszkania oraz cynizmem.

arkady?? 🤔
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
05 stycznia 2011 16:14
Ja myslę że łatwo jest kupić, trudniej sprzedać próbowałam sprzedac konia,2 lata próbowaliśmy aż w końcu zrezygnowaliśmy.. teraz też jest mi ciężko sprzedać kucyka..
zastanawiam sie gdzie ja dzisiejszy dzien spedzilam skoro moja stajnia jest wirtualna 😉
jestem powaznie zaniepokojona, do tej pory Strada nie zostala wystawiona.... 😉

a ja dzisiaj krecilam filmiki moich na sprzedaz, uwazam ze dobry filmik to wiecej niz polowa sukcesu- nic tak nie zniecheca niz zdjecie ogona z kawalkiem konia, brudnego, zarosnietego i po uszy w blocie..
mtl   I M Equestrian
05 stycznia 2011 18:52
pokaż pokaż !
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
05 stycznia 2011 19:38
katka, oj ty nie dobra dziewczynie chciałaś oddać 20 koni za darmo a jak z Tobą rozmawiałam to mi powiedziałaś ze za kase sprzedaż, nie no nie mogę haha też chce konia za darmo 🙂

a wracając do tematu byłam już zmęczona i zaniepokojona, szukam dla znajomej konia zwykłego do ambitnej rekreacji nie musi umieć dużo ważne żeby poruszał się poprawnie w 3 chodach, był zdrowy, poprawnie zbudowany i był bezpieczny w obsłudze. koń ma być do ambitnej rekreacji a przede wszystkim do kochania 🙂
przeszukałam już chyba większość żeby nie powiedzieć wszystkie oferty sprzedaży spędziłam ponad 3 tyg na przeglądaniu ofert, tydzień na jeżdżeniu i oglądaniu koni i w końcu udało mi się przez przypadek znaleźć fajną kobyłkę która faktycznie ma to coś i chwyciła przyszłą właścicielkę za oko tak więc jedziemy w przyszłym tyg ją oglądać i wydaje mi się że nie skłamię jak wrócimy z nią do domu 🙂

dodam tylko że gdyby katka nie sprzedała pewnego konia to pewnie dzień później jak znalazłam jego ogłoszenie byłybyśmy po niego :P
Solina- ile sobie takiego ideała końskiego cenią?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się