czapsy i buty

a chcesz miękkie czy oficerkowe?
palemka, wolałabym raczej coś w stylu Romy. jeżdżę zupełnie podwórkowo i rekreacyjnie więc śliczne oficerkowe mi nie potrzebne :P

somebody, dzięki wielkie. zaraz obejrzę 🙂
TO jak jeździsz podwórkowo to ja ci polecam hippica elastic, nie dość ze miękkie to zapinane z boku-co jest dla mnie mega wygodą.Wadą jest cena. Chociaż w sumie wypadaja chyba ok. 50zł od Romy, a w bergo była ostatnio promocja za 179zł -tylko ze brązowe i nazywały się prestige-ale z opisu wynika ze to takie same.
http://sklep.bergo.pl/p/10/4492/hippica-prestige-czapsy-skorzane-brazowe-rozm-40-37-czapsy-dla-jezdzca.html
Ja się tak zakochałam w swoim brązowym komplecie hippica że chyba wystawie oficerki i będę w nim startować  😜
Dramka, pozazdrościłam Ci i też zamówiłam brązowy komplet 😜
Jaką masz wysokość czapsów?
Mogłabyś wstawić jakieś zdjęcie całego kompletu na nodze?  🙂
Mylę się czy są założone odwrotnie ?
monia chyba tak  😁


Puma
wys 40/31 i jestem taka zakochana w tym moim komplecie ze sprzedaje oficerki i bede w nim startować  💘

fotkę masz na poprzedniej stronie 😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
16 kwietnia 2014 17:04
Monia mylisz się takich butów używają gracze w polo 🙂 coś takiego http://www.thepoloshop.co.uk/premium-double-layer-polo-boots/
Poszukuję jakiś fajnych czarnych sztybletów wziązanych do 400zł i  czarnych sztylpów(?) ofiecerkowatych(?) do 200zł. Macie coś do polecenia z jednego sklepu internetowego? Niestety coraz mniej tych sztybletów wiązanych  😤
Monia mylisz się takich butów używają gracze w polo 🙂 coś takiego http://www.thepoloshop.co.uk/premium-double-layer-polo-boots/



Dzięki  :kwiatek:  dla tego się zapytałam czy czasem się nie mylę  😉 
Behemotowa hippici
z hippici nie podobają mi się sztylpy  😵 ale dziękuję bardzo  :kwiatek:
Też bym obstawiała hippici. Sztylpy można wybrać innej firmy 🙂
Mnie ostatnio pozytywnie sztylpy FP Luxor Shiny.



TO jak jeździsz podwórkowo to ja ci polecam hippica elastic, nie dość ze miękkie to zapinane z boku-co jest dla mnie mega wygodą.Wadą jest cena. Chociaż w sumie wypadaja chyba ok. 50zł od Romy, a w bergo była ostatnio promocja za 179zł -tylko ze brązowe i nazywały się prestige-ale z opisu wynika ze to takie same.
http://sklep.bergo.pl/p/10/4492/hippica-prestige-czapsy-skorzane-brazowe-rozm-40-37-czapsy-dla-jezdzca.html


dzieki, ale szukam czegoś na zamówienie.

ma ktoś kontakt do sztyblety.pl? strona dalej nie działa, a bardzo chciałabym coś zamówić.
Olson
Ja zawsze mailem się kontaktowałam 😉
krzysiek@sztyblety.pl
Olson
Ja zawsze mailem się kontaktowałam 😉
krzysiek@sztyblety.pl


dzięki wielkie!
Behemotowa  Ja jestem bardzo zadowolona z sztybletów Elt Paris "Laces", mam je już ponad 1.5 roku i służą mi niezawodnie, na początku są trochę sztywne ale jak się rozchodzą są super 🙂
Właśnie, ma ktoś jakieś opinie o tych Fair Play Luxor Shiny? Szybko ściera się lakier przy normalnym użytkowaniu?
Planuję kupić jakieś sztylpy i nie mogę się na żadne zdecydować  😵
Właśnie, ma ktoś jakieś opinie o tych Fair Play Luxor Shiny? Szybko ściera się lakier przy normalnym użytkowaniu?


Podłączę się do pytania. Przy tegorocznych planach na oficerki mi nie zostanie, a moje sztylpy już odmówiły posłuszeństwa.
Nie chcę chyba kolejnych z PBK, zmieniam raczej "styl" na coś bardziej klasycznego i te by mi pasowały, o ile warto.
Potrzebuję rady. Moje buty mówiąc brzydko zdechły... Trochę mam już dość kupowania sztybletów, które po ok roku nadają się do wyrzucenia. Czy macie jakieś dobre sztyblety do polecenia? Moje pierwsze sztyblety były pancerne choć nawet nie wiem jakiej były firmy, służyły mi dzielnie kilka lat. Mam wrażenie, że te buty dzisiaj są jakieś strasznie badziewne  😤. Co polecacie? Czy może lepiej zainwestować w oficerki?
hippici
Hippica idzie w górę po majówce, ok. 30 zł na parze, czapsy też. Jak ktoś planuje zakupy to polecam raz dwa 😉
Dobrze ze już kupiłam  😀
Hippici miałam i niestety nie mam dobrego doświadczenia, odkleiła się podeszwa a w zagięciach popękala skóra.
Jakieś inne propozycje?
Rozumiem że budżet masz bez ograniczeń..ariat
Dramka ograniczenia pewne są 🙂 myślałam nad Ariatami tylko czy nie lepiej dopłacić i zainwestować w oficerki?
prib, wszystko zależy od tego w jakie oficerki chcesz inwestować. Ale fakt,że oficerki Ariat można kupić w komplecie z torbą do nich za 1200zl.
Z tej wyzszej polki sztybletow: Ariat czy Veredus ?  Kiedys z Ariatow bylam bardzo zadowolona ale ostatnio dochodza mnie sluchy ze jakosciowo podupadly troche.... Ktos uzywa moze ?
Nie mam porównania z Veredusami, ale Ariaty mają się świetnie. Chociaż nie wszystkie przypadły mi do gustu.
Lepsze niż veredus są ariat i dyon
Oszalałam jak zaczęłam to czytać więc się zapytam tanie czapsy ale takie wytrzymałe nie piękne?  Co polecacie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się