Silikonki i inne Gadżety Firmowe Re-Volta

Witajcie,

nic nie wypluwa wyszukiwarka, a pamiętam kiedyś coś chyba było z opaskami silikownowymi volty, ale pamięć może mnie zawiesc.

jest firma wykonująca takie bransoletki, wzory mogą być różne

wzory

osobiście uważam, że najlepiej sprawdzają się takie tłoczone i wypełnione kolorem.

ceny tej firmy, w detalu, na allegro to okolice 15 zł/sztuka

link do przykładowej aukcji allegro

być może, przy zamówieniu większej ilości koszt byłby mniejszy, mogą byc zapewne z logo, do tego nick, różne kolory

mam teraz takie pytanie, czy byliby chetni na takie bransoletki? istnieje jakieś zainteresowanie takimi gadzetami?


jeśli nie ma osób zainteresowanych, to bardzo przepraszam za zawrócenie głowy, badz jesli jest taki watek, a mnie po wpisaniu "silikonki" "opaski silikonowe" nie wyswietliło się nic adekwatnego.

nie mam nic wspolnego z firmą, jedynie szukałam ciekawych bransoletek, bo bardzo je lubię, nie uczulają mnie, sa trwałe i mogę je nosić całą dobę, i mnie olśniło, że może by tak z RV mieć taką bzdurkę

Ja bym sie pisała  😀
Ja również!🙂 jaki fajny wzór i jestem jak najbardziej za!🙂
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2012 16:09
Też jestem za!  😅
Tylko na me chude łapska... to chyba tylko Ski  🤣
Obecnie finansowo leżę, ale ogólnie zainteresowana bym była. Temat będe obserwować 🙂

Hmm... czytając tytuł pomyślałam o sztucznych cyckach i... byłam dość zaskoczona 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2012 16:32
Obecnie finansowo leżę, ale ogólnie zainteresowana bym była. Temat będe obserwować 🙂

Hmm... czytając tytuł pomyślałam o sztucznych cyckach i... byłam dość zaskoczona 😁


Miałam to samo! 😁
I ja również bym była zainteresowana 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 kwietnia 2012 16:33
Chcęęę! Piszę się jak najbardziej 🙂

Dworcika, też o sztucznych cyckach pomyślałam! 😂
jett   success is the best revenge
04 kwietnia 2012 16:38
to w skojarzeniach nie jestem sama jak widzę  😂

też bym się pisała  😀
w takim razie jak byście to widziały? kolory pewnie będzie mozna indywidualnie dobierac,

czy to logo co jest u góry byłoby najlepsze? napis re-volta*pl na czerwonym tle? czy do tego jakiś obrazek? czy z nickiem ? jak widzicie takie silikonki? żeby wiedzieć o co sie pytac producenta.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 kwietnia 2012 17:11
a można by zrobić podział na re-volta i na voltopiry? 🙂
a można by zrobić podział na re-volta i na voltopiry? 🙂


właśnie o takie pomysły mi chodzi, o logo jakie by tam mialo być, czy może dwa loga? voltopiry, re-volta i nick? jest zaznaczone, że od firm przyjmują zamowienia od 100 sztuk, pewnie w tym obrębie moznaby wlasnie nicki dac i rózne kolory bazowe bransoletki, ale jak pisac to juz z jakims pomysłem 😉
Ja chcę.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 kwietnia 2012 17:30
To chyba ja dawałam taki pomysł a' propos zawodów na Torwarze i znaku rozpoznawczego 😉
Ja bym się pisała ale nie wiem czy przy "ilościach firmowych" byłaby możliwość żeby każda bransoletka była inna czyli z nickiem. No i jest ograniczenie znaków i obawiam się że niektórzy nie zmieściliby sie z nickiem 😁 Poza tym, jak na koszulkach, chyba nie wszyscy chcieliby nicki. Obawiałabym się również, że te z nadrukiem się będą zmazywać, dlatego byłabym raczej za tłoczonymi np. czerwona z białym napisem RE-VOLTA.PL (jak ta: http://silikonki.pl/czerwonobiala-opaska-silikonowa-reke-p-57.html ) lub chyba trochę bardziej praktyczna czarna z czerwonym tłoczeniem. 👀
Misskiedis, noszę od dłuższego czasu silikonkę z tłoczeniem i wypełnione jest to wklęsłe kolorem. nic się nie starlo, mimo, że jej nie ściągam do kąpieli czy do stajni, dlatego własnie te proponuję, bo są widoczne, a bardzo trwałe.

nie wiem jak to jest z zamówieniami firmowymi, ale sami piszą, że do identyfikacji osób, czyli np imię i nazwisko wiec automatycznie muszą byc różne 😉

pytanie czy dwa loga czy jedno i jak to widzicie? ja mam bransoletkę z małym logo i napisem(wszystko x3 na całej bransoletce)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 kwietnia 2012 17:44
Isabelle, no właśnie nie wiedziałam czy te z logiem są tez tłoczone czy nadrukowane tylko. Jeśli tłoczone to jestem za 😉
a czy mówiąc o tym, ze najlepiej logo RV plus voltopiry to chodzi o ten napis na samej górze  forum "Voltopiry.pl" czy prowizoryczne logo konika?
Ja bym się pisała na 2 sztuki re-voltowe 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 kwietnia 2012 18:05
Ja bym dała same napisy bo ten konik to by strasznie mikro był 😉 Ewentualnie wytłoczony konik (w ofercie strona z bransoletkami miała chyba galopującego) żeby było widać że forum jeździeckie 🙂
wstępnie naskrobałam maila

Witam serdecznie

jesteśmy zainteresowani wykonaniem forumowych silikonek dla społeczności forum www.re-volta.pl

w związku z tym mam kilka pytań.

czy przy zamówieniu powyzej 100 sztuk jest możliwość by każdy użytkownik miał bransoletkę z własnym pseudonimem oraz w wybranym kolorze (tzn np 40 zółtych, 10 czarnych, 40 czerwonych, 10 białych)?

czy logo (które załączam jako plik jpg) jest  możliwe do wykonania? wytłoczone  by było wklęsłe i wypełnione kolorem?

czy na bransoletce mogą byc dwa logo oraz nick użytkownika?

jak wygląda cena pojedynczej sztuki przy zamówieniu powyżej 100 szt?

czy mogliby Państwo wykonać wirtualną wizualizację bransoletki z czarną bazą, podwójnym logiem i przykładowym imieniem ?

bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedz, na którą oczekuję
a mogę zarzucić inny/dodatkowy pomysł? na bransoletkę się nie piszę, ale na smycz (taką na klucze 😉) jak najbardziej 🙂 mogłaby być silikonowa, więc może znalazłby się sprzedawca oferujący oba produkty? co wy na to? 🙂
najchetniej to breloczki silikonowe, smycze, silikonki i kubki 😉

poszukaj, moze Ci się uda wyrwać, poszukamy gdzie taniej i ładniej, tylko proś o projekty wstepne 🙂
jestem za, co do pomysłu wzoru/koloru dostosuję się
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 kwietnia 2012 18:56
ja chcę 😉 do wzoru się dostosuję.
Może zamiast logo-nick-logo zrobić "re-volta"-logo-nick?
A może, a może, a może... A może jeszcze wróćmy do propozycji koszulek?  🏇

Ludzie - to ma być zwykła sylikonowa bransoletka. Wciśnijcie tam jeszcze tekst z nagłówka Voltopirów  😵
Nie wystarczy Wam re-volta.pl (opcjonalnie ewentualnie voltopiry.pl) + ew. nick jeśli nie byloby to kłopotem?
Za chwilę znowu będzie dyskusja, że ktoś chce czarną, ktoś zieloną, a ktoś inny sinopapusiowatą w kropki. Jeden re-voltę, drugi voltopiry, jeden z nickiem, inny bez, a jeszcze inny chce smyczkę, kubek i może pokrowiec na komórkę?
Nie jesteśmy firmą zamawiającą gadżety reklamowe w liczbie 1000 kubków, 10000 długopisów i 50000 bransoletek czy smyczek...

Jestem za prostym wzorem - re-volta.pl lub voltopiry.pl, max. 2 kolory do wyboru (czarny/czerwony? Albo coś w stronę brązów/beżu?) i ew. nick.

Już widze jak dumam na takim torwarze czy ten ktoś, kto ma zieloną/żółtą/sinopapusiowatą w kropki sylikonową bransoletkę na ręce to ktoś w forum czy ma coś zupełnie innego. Chodzic i każdemu "podejrzanemu" wtedy sprawdzać? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2012 19:27
A mnie ciekawi czy będą chociaż takiej samej jakości jak te Nike. Bo te oryginalne Nike kochałam. Miałam różowo-białą z Irlandii, niebiesko-białą z Iraku i czarno-białą z .. Polski  😁
http://allegro.pl/nike-stand-up-speak-up-opaska-opaski-promocja-i2248737379.html
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 kwietnia 2012 19:29
Jestem za prostym wzorem - re-volta.pl lub voltopiry.pl, max. 2 kolory do wyboru (czarny/czerwony? Albo coś w stronę brązów/beżu?) i ew. nick.


Jestem w 100% za. Tłoczony napis/ tłoczone logo plus ew. nick. I najchętniej tylko Re-Volta.pl (mimo że używam voltopirów) bo jednak pod tą nazwą jesteśmy bardziej "znani". I 1-2 kolorki do wyboru.
Sio   nowe wcielenie marchewki
04 kwietnia 2012 19:29
Ja chcę sylikonkę i jestem za samym adresem strony i w miarę jednolitej kolorystyce (żeby było wiadomo,że jak ktoś ma silikonkę w danym kolorze to jest nasz )
majeczka   Galopem przez życie!
04 kwietnia 2012 19:31
Ja też się pisze na silikonki, smycze, breloczki, kubki i co tam jeszcze fajnego wymodzicie 😉))
I najchętniej tylko Re-Volta.pl (mimo że używam voltopirów) bo jednak pod tą nazwą jesteśmy bardziej "znani".


Nie chcialam już tego pisać 😉

Aha, jakby kiedyś była poważnie rozważana opcja kubkowa, to jestem jak najbardziej ZA.
Druga rzecz, że pomysł o "swoich" gadżetach kręci się tu od pierwszej rocznicy RV, to chyba nic jeszcze z tego nie wyszlo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się