galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Moze jeszcze dzis mi ktos jakąś cyknie to postaram się wstawić  😉
wine  😀
schwarz-lachs (zima 03):


a da sie coś zrobic, że jak się wchodzi na strone klika w kolekcje i nie ma tam fot to, żeby nie wyskakiwała strona nie odpowiada tylko coś ala ,pawrót, (nie wiem czy było o tym bo sie zgóbiłam, wiec prosze nie krzyczec)
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 marca 2009 09:44
Anky - Lake Blue



jeśli ta fotka się nada, to prześlę ją w wiekszej rozdzielczości do wrzucenia na stronkę 🙂

edit
skoro przez tyle godzin nie było sprzeciwów, to wrzucam link do większej fotki - do dodania do szmatoholików 🙂

kolor: Lake Blue
Tuzin nowych zdjęć na stronce:

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/

Kilka zdjęć przesunęłam do innych kategorii, kilka mogę tylko skasować, bo nie bardzo wiadomo, z jakich są kolekcji. W ogóle nie wiem, czy jest sens robienia roku 2005 i poniżej, chyba że ktoś się dogrzebie do starych katalogów Eskadrona. Ice Mocca jak pisze Kucunio to kolekcja zimowa 2005, w necie wygrzebałam, że wiosenna 2005... Poza tym w takich zakładkach byłoby tylko po jednym zdjęciu, a chyba cały pic polega na tym, żeby obejrzeć sobie całą galerię fajnych koni.
Jeśli ktoś chce przygotować drzewko tych starszych kolekcji i pododawać fotki na stronę, to zapraszam do współtworzenia - galeria działa bardzo prosto, wystarczy wybrać gdzie ma się zdjęcie pojawić i załadować fotkę.

Nie wszystkie fotki wstawiam, część jest za małych, a takie, gdzie jest ciemna stajnia albo widać pół konia całkiem odpadają 🙁 (Fanga, daj większe te zdjęcia - minimum 700 pikseli szerokości).

Czekam też na zdjęcia od Ciski, po jej Torwarowych zakupach ma ode mnie tytuł szmatoholika miesiąca 😀
asds   Life goes on...
25 marca 2009 15:24
edit
dla mnie to zdjęcie nie jest zbyt wyjściowe 😉

złap ładne słońce , zmuś go do 10 sekund z 4rema nogami na ziemi  i zeby było ostre

edit:  hahaha Quanta  dzięki , zdjęcia będą na pewno jak pogoda będzie sprzyjać bo narazie widze śnieżyce  😉
kpik   kpik bo kpi?
25 marca 2009 15:48
Tuzin nowych zdjęć na stronce:

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/



chciałam sobie pooglądać pierwszy raz tę stronkę, ale link nie działa ... jest jakis inny adres?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
25 marca 2009 15:57
Quanta - iceblau/mocca i schlamm/rosa to lato 2004 - tak jak pisałam:-)
Musiałaś źle przeczytać.
Zreszto na tej stronie potwierdzenie:
http://www.karoma.de.tl/
Do mniej więcej 2003 roku jestem pewna co do kolekcji, ale dalej jest już problem..
Kiedyś miałam taką stronę ze starymi kolekcjami i tam były daty, niestety gdzieś przepadła..
Jeszcze brakuje zakładki Nici:-)
kpik - mnie działa... 😉
kpik   kpik bo kpi?
25 marca 2009 16:09
probowalam x razy, tylko przeczytałam twoją odpowiedz, kliknelam ponownie i voila! działa  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 marca 2009 16:26
Mi nie działa... 🤔wirek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 marca 2009 19:27
no to jeszcze raz skarogniady w Anky kobalt owijki Anky

Hmm..... moim zdaniem brakuje oddzielenia Niciakow od reszty.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
26 marca 2009 22:36
Gniade w Deepblue
ES Max Rosa:


chciałam zgłosić, że Rosy nie ma 😉 Chyba że zdjęcie nie ok?
mi stronka działa, fajny pomysł  😅
a będą inne firmy ?

kare w fango



mam jeszcze błękitną derke niciakową, ale chyba przydałoby się lepsze zdjęcie


jak porobię to dorzucę jeszcze lemon i deepblue
armara  dla mnie te zdjecia sa idealne . Ładne  , ostre i w ogóle.
Tylko szkoda ze nie widac na derce konika bo tak to wyglada na zwykły polar eskadrona  😉
ciska  dziękuję 😡

właśnie konika żal, a to przecież smaczek niciaka  😜
ale obawiam się, że po zimie błękit sie troszkę przybrudził  😁 Jak pogoda dopisze to postaram się o całościową fotkę 😉
wrzuciłam wszystko chyba z ostatniej strony oprócz niciakowej dereczki 😉 bo muszę ogarnąć kolekcje po kolei i jakoś to usystematyzować 🙂
A takie może być? Czy wstawić takie bardziej z jazdy?
Eurostar Terra
pokemon - niekoniecznie z jazdy, ale żeby było w miarę dobrze skadrowane 😉
tutaj jest szczerze mówiąc średnio... koń 'wychodzi' z kadru a i mam wrażenie, że było robione pod słońce bo kolory kiepsko oddane i jakby prześwietlone 🙂 zerknij na fotki w galerii - na pewno znajdziesz coś lepiej skadrowanwego 😉
Łeeeeee mam same takie z boku, właśnie przeglądnęłam, to trzeba poczekać na następną sesję w takim razie 🙂 jedno jest ok, ale też takie trochę pod światło i nie oddaje kolorku
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 marca 2009 13:40
euro-star drobnopikowany:
TU

anky kolekcyjny (chabrowy?)
TU
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 marca 2009 13:49
Diakon'ka, nie dałoby rady wykadrować tych zdjęć? Bo jest wiele wiele tła i na środku mały koń, na którym średnio widać czaprak...
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 marca 2009 14:00
racja - zrobione.
a ktoś umiałby wyciąć trenerkę z pierwszego zdjęcia?
lemon/oliv
Wykadrowałam, coby siebie usunąć 😉
Paa, czemu siebie wyciąć, ty też |prawie" pod kolor 🙂


OT - widziałam Cie wczoraj pod pracą to ciekawe... Ty przyjeżdzasz do pracy a ja wyjezdzam 😀
Czy w kolekcji Royalblau / marine / weiss były dwa różne niciaki? pytam z ciekawości, bo są dwa rodzaje na stronie  😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
27 marca 2009 17:18
Nie ma takiej kolekcji.
Jest tylko Nici navy, pierwsza i tam był tylko jeden granatowy. mam z niej 2 derki:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się