Howrse cup - gra

Re-Volta
1. CzarownicaSa
2. calore

Voltopiry
1. Cierp1enie
2. Aniapa
3. Alabamka
No właśnie, podpinam się do pytania aniapa, bo nie wiem gdzie się zapisać. 😉
Re-Volta
1. CzarownicaSa
2. calore
3.Deni
4. Spinka666 (koleżanka ze stajni) muszę się tylko z nią skontaktować, w razie czego zaklepuję miejsce.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 lipca 2012 18:09
olciiik no dobra, możesz mi wystawić za jakąś niską cenę krycie tym Twoim ogierem? Mam tylko 3 pkt dorastania, więc wyźrebię klacz pewnie jutro, ale zawsze to jakiś postęp w grze.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
25 lipca 2012 18:13
CzarownicaSa, wystawione 😉
A w tej hodowlanej grupie to będzie jakiś wymóg kupowania kuponów czy coś takiego? 👀 Bo ja nie mam za bardzo doświadczenia w hodowli, ale chętnie bym się tym zajęła. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 lipca 2012 18:17
olciiik nick masz taki jak tutaj?
Re-Volta
1.

Voltopiry
1. Cierp1enie
2. Aniapa - o ile mogę 😉

Edit:
Ale wyjaśnijcie mi, jak to do końca widzicie - grupa hodowców "przygotowuje" konie z dobrymi wskaźnikami dla grupy "diamentów"? Bo przecież żeby wygrywać w zawodach i zdobywać diamenty trzeba mieć coraz lepsze konie...


myślę, że zdobywać konie i np odstępować nam jakieś, plus zostawiacie sobie, oczywiście my też będziemy trenować i rozmnażać nasze konie, ale to wy będziecie musiały zdobywać lepsze pg i um wrodzone 🙂
My musimy zdobyć udział w mistrzostwach

FlyGirl - nikt nie jest zmuszany do kupowania kuponów 🙂 to tylko dobrowolna rzecz 🙂
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
25 lipca 2012 18:19
CzarownicaSa, tak 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 lipca 2012 18:23
Nie mogłam znaleźć Twojego konia 🙁 Na razie pokryłam ogierem z BLUP 63 i... d**a. Urodził się ogierek z PG 629 😵 Czyli muszę do jutra czekać, aż ktoś z drużyny będzie miał krycie ogierem z 100 BLUP.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
25 lipca 2012 18:28
CzarownicaSa, wystawiłam Ci prywatne pokrycie :P
Cierp1enie no niby nie, ale jeśli członkowie będą kupować to bym zaniżała poziom 🙂 Ale chyba jednak wolę zbierać diamenty i przy okazji poprawiać PG. 🙂

Voltopiry
1. Cierp1enie
2. aniapa
3. flygirl
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 lipca 2012 18:38
Dopiero teraz ją zauważyłam... wyświetliła mi się na stronie konia w tabelce pokryć, a ja głupia szukałam na stronie krycia 😵
U mnie się urodził pgr 655 wrodzone umiejętności 99.55  😀
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 lipca 2012 18:52
mam ogierka z pg 656 i wrodzonymi umiejętnościami 134,09, ale zero PD - spróbuję dobrnąć do 10 koni by mieć sprzedaże bezpośrednie i może ktoś z hodowli by go przejął? A potem odstąpił mi po nim jakiegoś konia z wyższym PG, albo pokrył klacz?

To co, zaczynamy manewry z przenoszeniem się z grupy do grupy?

Edit:

I jest też klaczka PG 656, um 132,38
u mnie w grupie jest jeszcze ChemiK i Gaijn, ale nie wiem gdzie chcą być
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lipca 2012 19:08
Re-Volta
1. CzarownicaSa
2. calore
3.Deni
4. Spinka666
5. Facella

wprawdzie nie mam czasu, ale zdobywanie diamentów zajmuje jeszcze więcej czasu  😵
teraz ja proszę o pokrycie AQH ogierkiem z dobrym PG, UM I Blup  :kwiatek: :kwiatek:
dziewczyny mnie też dopiszcie ale powiedzcie mi co macie ustalone bo nie mam czasu żeby cały wątek przeglądnąć bo muszę jednorogi kryć 😉
Cierp1enie mój ma 655.92 i BLUP 78.85 może być?
Matko, dopiero zaczęłam i nic nie ogarniam 🤔

Do której grupy mogę się przyłączyć?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lipca 2012 19:14
fin, zależy, czy chcesz się zajmować hodowlą (re-volta) czy zdobywaniem diamentów i wygrywaniem wyzwań (voltopiry)
Ja jeżeli mogę to voltopiry 🙂 Mój nick: SeptemberHoney
japrosze do Voltopirow🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lipca 2012 19:21
kopiujcie listę, bo się zrobi chaos (-;
Voltopiry
1. Cierp1enie
2. aniapa
3. flygirl
4. balumal
To  co mamy robić? bo musze grupe rozwalić, ChemiK chyba czytała moją wiadomość 🙂
to mam ją  rozwalać  i co czekać na zaproszenie?  nick Deni i koleżanka Spinka666
jesteśmy już na liście Re-volty
flygirl, ty chcesz w końcu być w re-volcie, czy voltopirach? jak w volto to wywal się z rv, bo jesteś administratorem, wiec ja nie mogę 😉
może zróbmy najpierw listę ok 10 osób, a potem bawmy się w przenosiny, bo tylko zamieszanie będzie.
Ok, już się wywalam.😀
Ja się już usunęłam z re volty i czekam na przyjęcie do voltopirów (o ile mnie zechcecie  😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się