Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

dokładnie , ciekawe dlaczego, czyżby ktoś się bał ? 😉
dokładnie , ciekawe dlaczego, czyżby ktoś się bał ? 😉

Portalowi aukcyjnemu (czy innemu o podobnym charakterze) płaci sprzedający lub reklamodawca - więc liczy się tylko opinia sprzedającego, a nie kupującego.
Tak , tylko w takim układzie będą zwyczajnie pozytywne koment. i naiwny człowiek daję się nabić w butelkę .Smutne lecz prawdziwe . 🙁
ja się niestety nadal nie doczekałam mojego zamówienia, usiłuję z niego zrezygnować i odzyskać pieniądze ale też ciężko to idzie.
Zbieram się żeby napisać do urzędu ochrony konsumenta..nie wiem czy coś to da.
Mam dobrą wiadomość. Atos się likwiduje. Jest na sprzedaż ->http://tablica.pl/oferta/sklep-internetowy-z-paszami-dla-koni-na-sprzedaz-wypozycjonowany-CID619-ID4m0mr.html#3ee8cb65a0

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Nie wiem, czy ktoś chciałby kupić te stronę i opinię o niej....
Niestety taki smród będzie długo jeszcze za nimi się ciągnął.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2014 12:04
haha, dobrze prosperujący i dobrze zarabiający sklep  😁 Skoro tak jest, to po co sprzedawać?  👀

A propos pieniędzy. Wszyscy dostali zwrot kasy albo towar?
Jedno trzeba przyznać - wypozycjonowany, jakiej nazwy paszy się nie wpisze to pierwsze pół strony wyskakuje Atos - bardzo irytujące 😉
ciekawe, czy na sprzedaż razem z wierzytelnościami... ktoś się może ładnie przejechać, kupi sklep za 30tys, kolejne 10 będzie go kosztowało uregulowanie należności wobec klientów z tytułu zaległych zamówień 😉 słaby interes ogółem.
Tak negatywne opinie na temat tej firmy krążą po końskim świecie że słów szkoda. Nie sądzę żeby ktoś kupił tą firmę z takimi opiniami  🤔wirek:
desire   Druhu nieoceniony...
07 lutego 2014 20:13
heca3001, niestety jest wielu nieświadomych, nie wszyscy czytają re-volte.
ja nie dostałam oni kasy ani zamówienia.

Mam takie pytanie do tych którym udało się dostać zamówienie, czy dostaliście paragony? bardzo mnie ciekawi jak się sklep rozliczna - myślę że Urząd Skarbowy tez może być tym zainteresowany
deborah   koń by się uśmiał...
10 lutego 2014 17:39
Hekate1, niestety nie każdy sklep musi mieć kase fiskalną..
delta   Truth begins in lies.
10 lutego 2014 17:45
deborah, ale każdy musi wytawić rachunek - jak nie ma paragonu to wytawia ię rachunek/fakturę i na jej podstawie firma rozlicza się z US
deborah   koń by się uśmiał...
10 lutego 2014 19:41
delta, to prawda 🙂
- myślę że Urząd Skarbowy tez może być tym zainteresowany


US jest zainteresowany tylko tymi, co składają deklaracje podatkowe - vide Plichta - nie składał i nawet pies z kulawą noga się nim nie interesował.
Jest to zgodne z ogólnym paradygmatem Partii, że przestępstwa popełniają głównie ludzie uczciwi (sam słyszałem w koncesjonowanej telewizji) - tj zarejestrowani i czynni podatnicy, płacący regularnie podatki - zajmowanie się innymi nie ma sensu.
Pani od Atosa to świetnie wie, bo jest kuta na cztery nogi.
Cześć, piszę w sprawie tego wątku http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93316.0.html

Tak, to ja robiłem Allekonie.pl które sprzedałem kilka lat temu, miałem również nieprzyjemność robić sklep Pani Monice http://atos.sklep.pl/

Rok temu zamówiła u mnie rozbudowę sklepu, zapłaciła z dużym opóźnieniem i w terminie w jakim nie miałem już czasu na pracę nad nim, kilka dni po zapłacie sklep powstał pod próbnym adresem http://nowy.atos.sklep.pl (żeby można było przenieść produkty). Na dzień dzisiejszy Pani Monika straszy mnie śmiesznymi pisemkami od jakiegoś pożal się boże adwokaciny. Pisma zawierają informację, że sklepu nie zrobiłem i domaga się zwrotu pieniędzy. Związane jest to pewno z faktem, że Pani Monika chce sprzedać komuś ten nierzetelny biznes. Domagała się przepisania domeny i hostingu na nią.

W ostatnim piśmie od adwokaciny Pani Moniki czytam, że podadzą mnie do sądu. Bardzo chętnie wyślę na taką rozprawę swoją kancelarię która zgasi wywody Pani Moniki jak peta na parapecie.

Zastanawiam się nad wyłączeniem tego sklepu, żeby więcej ludzi nie dało się oszukać.
W ostatnim piśmie od adwokaciny Pani Moniki czytam, że podadzą mnie do sądu.

Pilnowałbym korespondencji bo jak wniosą o zabezpieczenie, że niby z powodu złego działania sklepu te całe jej problemy, a sędzia nie będzie miał czasu czytać, drugi wyda nakaz zapłaty Inpost nie doręczy to możesz mieć blokadę i na milion złotych, ile tam Pani Monika sobie wpisze, a potem komornika. Znaczna część sędziów nie różni się od Pani Moniki - i ona to świetnie wie.

Biorąc pod uwagę, że już ma papugę, to sądzę, że tak kombinuje - zanim ktoś na nią zakapuje ona się nakradnie, wywali kogoś na kasę i ucieknie do przodu.
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama
Obserwujemy dyskusję, tym bardziej, że sami mamy przykre doświadczenie związane z Atosem.
Naszym zamiarem nie jest wykorzystanie okropnej dla wielu osób sytuacji, ponieważ zostaliśmy wywołani w tej dyskusji, zdecydowaliśmy zabrać w niej głos.
Jeśli są produkty, które chcecie żeby znalazły się u nas w sklepie, macie pomysły na współpracę lub jakiekolwiek uwagi odnośnie obsługi - piszcie, dzwońcie śmiało.
Pozdrawiamy serdecznie,


Srutututu pęczek drutu.

Wlazło se Pro-Linen na Re Voltę, się zarejestrowało i żerując na Atosowych negatywach pierdyknęło se tu reklamę.
Żenada.
Nie wiem czy nie większa niż dla Atosa.
Prawo biznesu.
A przynajmniej z Pro-Linen ludzie otrzymują zamówienia.
Mila
jesteś pewna, że prawo biznesu ?
Polecam przeczytanie regulamiu - punkt 2

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20734.0.html
Nasz regulamin swoją drogą, ale to chyba nie nowość, że jedna firma konkuruje z drugą i tylko czeka, aby wykorzystać okazję kiedy się którejś noga podwinie (albo obie jak w Atosie 😁 ). Więc mnie ten post nie dziwi.
mnie jakoś też  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2014 21:45
Hahaha, ja nie wiem co ludzie myślą pisząc takie posty? Przecież tego nikt pozytywnie nie odbierze.
dominikast, żenujące ...
takiej obrzydliwej reklamy to tu chyba jeszcze nie było...
Dyskusja toczy się tu i teraz, stąd nasz głos w niej - w myśl mądrej zasady "nic o nas, bez nas" 😉 Chętnie zmienimy post, zdajemy się na opinię moderatora.
Jest wiele miejsc na reklamę, a pisanie na forum do nich nie należy. Spójrzmy uczciwie - nazwa Pro-Linen wymieniana jest kilkukrotnie w tym ważnym temacie, stąd raczej mamy prawo ustosunkować się do sprawy i chęć podziękowania za pozytywne opinie.

Urażonych przepraszamy!
Dyskusja toczy się tu i teraz, stąd nasz głos w niej - w myśl mądrej zasady "nic o nas, bez nas" 😉 Chętnie zmienimy post, zdajemy się na opinię moderatora.
Jest wiele miejsc na reklamę, a pisanie na forum do nich nie należy. Spójrzmy uczciwie - nazwa Pro-Linen wymieniana jest kilkukrotnie w tym ważnym temacie, stąd raczej mamy prawo ustosunkować się do sprawy i chęć podziękowania za pozytywne opinie.

Urażonych przepraszamy!


nie pogrążaj się.
Dyskusja się toczy na temat Atosa a nie na temat waszej firmy.
Co ma piernik do wiatraka poza tym, że handlujecie podobnymi paszami ?
Nazwa waszej firmy jest wymieniana w tym WAŻNYM temacie.
Zamiast się cieszyć, że ludzie pozytywnie piszą wywalasz na forum taką reklamę, że kapcie spadają.
Nie czujesz, że  (kurka wodna) to samobój ?

No jeżu kolczasty - rączki  poniżej nóżek opadają.
dominikast dlaczego wyrażasz się w liczbie mnogiej? Shizofrenia czy neo - komunizm??  🙄
"Reklama" jest wyedytowana przez Moderatora. Może wystarczy już dyskusji?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się