Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

[quote author=_Gaga link=topic=92594.msg2010252#msg2010252 date=1392186941]
dominikast dlaczego wyrażasz się w liczbie mnogiej? Shizofrenia czy neo - komunizm??  🙄
[/quote]

Albo pluralis maiestatis  😉
może mi ktoś podesłać link do FB do Atosa? nie mogę odszukać..
Gillian   four letter word
13 lutego 2014 15:00
Nie ma też profilu Kuzynowskiej więc albo poblokowała ludzi albo usunęła swój i sklepowy.
ale ogłasza się na FB  pensjonaty Monika Kuzynowska
Gillian   four letter word
13 lutego 2014 18:20
możesz podlinkować?
możesz podlinkować?

link do jej profilu - https://www.facebook.com/monika.kuzynowska
Zdaje się, że jak kogoś zablokowała, to sobie nie obejrzy - mi się nie wyświetla 😉
nie martwcie sie
wywołana do tablicy na pewno coś tu zabawnego napisze;]
no ..mnie też zablokowała...i to zaraz po tym jak rozmawiałyśmy o tym jej ośrodku, że mogę jej fresk namalować 🙁 no nie ładnie.... (to już dawno -jak wątek powstał. chyba zrobiła tak z każdym, którego z forum skojarzyła - podesłałam je moje realizacje z fb z nazwa horse_art). sądziłam, że w ogóle konto skasowała - bo pokazuje sie to tak samo....
Gillian   four letter word
15 lutego 2014 12:18
Taa, zablokowała 🙂
Witam.
Od kilku miesięcy staram się o zwrot pieniędzy z firmy Atos. Oczywiście bezskutecznie.
Zamierzam złożyć e-pozew, bo nie chodzi już nawet o pieniądze, ale o zasadę. To jakaś masakra, że takie osoby bezkarnie oszukują masę ludzi.

http://sadinternetowy.pl/
https://www.e-sad.gov.pl/

Zachęcam oszukanych do składania pozwów, podobno ponad 90% jest rozpatrywane na korzyść poszkodowanych. Opłata to nie mniej niż 30 zł, a konkretnie jakiś procent kwoty (jeden cóś), którą chcemy odzyskać. Ponadto odzyskujemy też opłatę sądową. Kiedy osoba po wydaniu nakazu nie płaci, wtedy uaktywni się komornik. Myślę, że nie warto takim ludziom odpuszczać.
Kuzynowska to zwykła złodziejka. Zamówiłam 8 grudnia 2 derki, po 190 zł każda. Zrobiłam przedpłatę 380zł i ani derek ani pieniędzy nie widziałam już. Może ktoś mieszka blisko i może ją odwiedzić?

Data urodzenia: 1986 r.
Obywatelstwo: Polska
Miejsce zamieszkania:

ul. Ludgardy
71-807 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Telefon: 782-298-214
Adres e-mail: mkuzyn@o2.pl
carmona zgłaszałaś sprawę na policję, czy do Rzecznika Praw Konsumenta?
carmona, nie wiem, czy to nie są informacje podpadające pod ochronę danych osobowych...
Na szczęście znam się z właścicielką od czasu studiów i swoje pieniądze trzymam jak najdalej od jej usług. Teraz ma nowy sposób na ratowanie sklepu. Wszystkie znaki na ziemi wskazują na to, że stworzyła fikcyjny profil na FB i oczernia inne sklepy chwaląc tylko i wyłącznie Atosa😀 link: https://www.facebook.com/zuza.nowak.560 Nawet czegoś takiego nie potrafi zrobić z głową...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 lutego 2014 16:43
o matko, szok! Ona ,mysli, że uda jej się oczernić? Śmiech na sali.....no padłam normalnie...
Ciekawe co na to powiedzą chłopaki z Epony  😲 ?
Okropne oszczerstwa! Są rzetelni, mili i profesjonalni w tym, co robią.
Na wszelki wypadek zrobię screeny ze strony FB panny Zuzanny
To już nawet żałosne i dziecinne nie jest. Po prostu głupie  🤔
Jak znam życie, tu pewnie Epona odmówiła współpracy z Panią K.   😁
Żałosna jest.
Pani K. rzecz jasna a nie Epona.

Nie wiem, czy ktoś pamięta na forum Re-volty jakie baty zebrała firma Makana od Kuzynowskiej.
Powodem była odmowa przez Makanę współpracy z Atosem.
Tu chyba sytuacja jest podobna - no bo skąd ta nagła nienawiść jak dopiero co eponowe pasze były w ofercie Atosa 😂



ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2014 17:02
szemrana, bingo. Horsefeed rozwiązał współpracę z Atosem, bo Kuzynowska oszukiwała ludzi którzy zamawiali Eponę.

Pani K. jest do bólu przewidywalna i .............jakby to ująć -  mało kreatywna 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 lutego 2014 17:46
Naprawdę jest dla mnie niepojęte ciągłe funkcjonowanie tego procederu ><
Co to postów, nie wystarczy zgłosić na fb?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 lutego 2014 09:45
Ja już nie widzę tego na FB
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 lutego 2014 10:17
Zawartość nie istnieje, czyli ktoś już to zgłosił  😉
Ja zgłosiłam, ale nie liczyłam na reakcję - prędzej zainteresowana usunęła (chyba tak można?) i założy nowy profil 😉.
Ona bardziej śledzi ten wątek niż sami 'oszukani' przez nią  😉
O rany sprzedaje nawet swojego konia... Chyba koniec z jeździectwem  👀 http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/11461?q=&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=16&przeznaczenie=&cena=&strona=
ja też miałam problem z odzyskaniem kasy, ale napisałam jej maila, że jeśli nie zwróci mi pieniędzy w wyznaczonym terminie to dołączę się do zbiorowego pozwu, który jest już formułowany przez inne oszukane osoby. Zwrot był tego samego dnia.  😀
W ZWIĄZKU Z PODSZYWANIEM SIĘ PANI KUZYNOWSKIEJ I JEJ FIRMY ATOS POD NASZ TOWAR INFORMUJEMY ŻE NIE MAMY Z NIMI NIC WSPÓLNEGO , NIE PROWADZIMY WYSYŁEK TOWARÓW NA ZLECENIE FIRMY ATOS ORAZ NIE MAMY Z FIRMĄ ATOS UMOWY HANDLOWEJ NA WYSYŁKĘ TOWARU KTÓREGO PANI KUZYNOWSKA NIE POSIADA W SPRZEDAŻY (ŁUSKA SŁONECZNIKA ,WYSŁODKI ,WYTŁOKI itd...) I KTÓRY TO TOWAR PRÓBUJĘ SPRZEDAĆ ZLECAJĄC NAM WYSYŁKĘ !!!!!
JAR-PASZ JAWORZNO
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się