Końska rewia mody cz. VIII (2014)

A do mnie dotarła łezka hibiscus, piękny jest 😍 A z NG to podoba mi się baltic ale teraz to już poczekam do jakichś przecen (chyba, że nie wytrzymam :lol🙂
wątek zamknięty
Mi się podoba najbardziej neongreen ^^
Tylko ciekawe, czy w rzeczywistości to też będzie taka ładna zieleń, czy jakieś rażące paskudztwo 🤣
wątek zamknięty
A nie mówiłam, że ten Banana będzie dobrze wyglądał na gniadych?  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ocean  💘 (Eskadron Classic Sports Winter 2013) Owijki pod kolor, ale na zdjęciu z telefonu wyglądają na sporo ciemniejsze. Jak dla mnie ten komplet na kasztance wygrywa!

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 marca 2014 18:52
xxmalinaxx rzeczywiście ładnie, a owijki na zdjęciu wpadają w fiolet  😉
wątek zamknięty
xxmalinaxx, naprawdę świetnie wygląda! A w życiu bym nie powiedziała, że kasztance będzie taki odcień pasował. Tymczasem jest super!

A NG mi się bardzo podoba, połączenie granatu z różem, ciapki, niebieski, mogłabym sporo rzeczy kupić, gdyby portfel pozwalał 🙂
wątek zamknięty
Nooo ja już zbieram kasę na jakąś promocję  😀iabeł:
Na całe szczęście konto nie świeci pustkami więc jak jeszcze dozbieram, to będę mogła zaszaleć  😁
Bo hibiscus to jest moje must have też.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2014 19:26
Next generation na żywo jest obłęd w ciapki  😜
gdybym mogła sobie na coś pozwolić to pad w gwiazdki, dralon z gwiazdą i torbą do kompletu byłyby moje  😍 a tak może w sezonie wyprzedażowym skuszę się na torbę 😉
niemniej chyba najładniejsza kolekcja w tym sezonie dla konia. później schockemohle.
wątek zamknięty
xxmalinaxx, ślicznie! Ten ocean mnie strasznie woła, ale nie mam kasy i mam przecież przepięknego granatowego Jarpola - tak sobie tłumaczę 😁
wątek zamknięty
Kurcze, a do mnie next generation w ogóle nie przemawia... 🙁
wątek zamknięty
osobiście też sądzę że nowy NG jest super.  😜 ale właśnie zamówiłam Caballa, chociaż korci żeby kliknąć w baltica.
wątek zamknięty
Udalo mi się jakoś zrobić fotkę, bo model nie ustoi w miejscu, zawsze idzie za mną... 👿
Mógłby być mniejszy ale daje rade 😉
York :
Kolor pewnie nie jest idealnie taki jak na żywo, ale próbowałam.
wątek zamknięty
Amabilis   Two of us against the world
28 marca 2014 20:54
xxmalinaxx cudowny!!  😍 Jest jeszcze dostepny w sklepach? 

Ja sie nie moglam powstrzymac i Kantar Eskadron NG "Pin Buckle" denim/white/navy wiosna/lato 2014 jest w drodze do mnie  😅
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata dzięki, a co do owijek - no właśnie widzę i nie rozumiem tego  🤔wirek: Mój telefon ma po prostu tendencję do prześwietlania i/lub przyciemniania...
anai dzięki! 🙂 Ja zawsze lubiłam podobne połączenia, ale fakt, to jest najlepsze ze wszystkich.
wymodelowana haha, Jarpole są bardzo ładne! Mnie ten Eskadron trafił się przypadkiem, myślę, że jakością absolutnie nie przewyższa Jarpola 🙂
Amabilis u nas jest go jeszcze pełno. Gdybyś nie mogła znaleźć, pisz śmiało PW, i jakoś ogarniemy temat 🙂
wątek zamknięty
To ja pokażę wreszcie Bonę w eskadronie graphit 🙂
wątek zamknięty
Farifelia   Farys 21.05.2008
28 marca 2014 22:46
xxmalinaxx, świetnie się prezentuje! Bardzo elegancko 🙂
Ulalala, bardzo ładny padzik 🙂

Czaprak Tattini szary + owijki szare No Name:


wątek zamknięty
Farifelia  poprawiłabym tylko zawinięcie przednich owijek  😉

A ja puszczam w świat mojego zabytkowego cottona olive, przestał mnie zachwycać pod jaśniejszym siodłem i jakoś tak w ogóle.. bardziej mnie kręcą eurostary ostatnio  🤣
wątek zamknięty
wabankowa ale brudasek🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
29 marca 2014 09:35
Ulalala, super jest ten kolor. 🙂
wabankowa, modelka chyba nie była zbyt zainteresowana pozowaniem. 🤣 Co to za owijki?

NG obłęd, kaloszki na bank będą moje. 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2014 11:13
malina, bardzo fajnie w Oceanie!

Mnie NG nie rusza specjalnie - podoba mi się tylko zielony cotton, pad w gwiazdki już mam, więc bez sensu kupować drugi.
wątek zamknięty
muszę się wciąć w temat 😡 planuję kupić cotton banana i nie wiem czy nie będzie wyglądał kiczowato przy tym siodle i konince 🤔
wątek zamknięty
To ja wstawiam mojego w jego pierwszym Eskadronie 😉
Eskadron taupe/white/walnut 2012 i uwiąz taupe/walnut/white 2012  na ciemnogniadym:



Niestety dziś świeci słońce niesamowicie, więc zdjęcia ze zbyt dużą ilością światła przez co biały głównie w kantarze przebija. Generalnie myślałam, że będzie bardziej brązowy, a wpada w ciemną oliwkę/khaki 😉
wątek zamknięty
muszę się wciąć w temat 😡 planuję kupić cotton banana i nie wiem czy nie będzie wyglądał kiczowato przy tym siodle i konince 🤔


będzie ładnie wyglądał 😉 o ile wygląda tak jak na zdjęciu katalogowym a nie jak tutaj

[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=93531.0;attach=212071;image[/img]

no właśnie - i jaka jest jego nazwa? banana czy neongreen?
wątek zamknięty
Olson, cotton banana to jest ten:
wątek zamknięty
fin dokładnie o ten mi chodzi ... tylko ciekawe jak z jego kolorem na żywo, no i zestawieniem moje siodło, banana i koninka 🤔
wątek zamknięty
srokate, to kolor idealny dla gniadych i ciemnogniadych. Siodło masz brązowe, więc też pasujące 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 marca 2014 16:55
Olson, ale nongreen i banana to zupełnie różne kolory. Na zdjęciu za to masz jeszcze inny, mianowicie lemongreen. 🙂
wątek zamknięty
anai dzięki śliczne, jak sprezentuje go kobyłce to pochwalę się efektem :kwiatek:
przejadły mi się już odcienie czerwieni, bordo i granaty 🙄 mam nadzieję, że banana nie znudzi mi się zbyt szybko 😡
wątek zamknięty
Olson, ale nongreen i banana to zupełnie różne kolory. Na zdjęciu za to masz jeszcze inny, mianowicie lemongreen. 🙂


ok, ok.  😡 dzięki za wyjaśnienie. zmyliła mnie strona gnl gdzie jest opisany jako banana.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
29 marca 2014 18:27
xxmalinaxx pięknie! 🙂
Farifelia ładnie, klasycznie 😉

a ja w końcu doczekałam się porządnych zdjęć oceana na docelowym modelu  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.