Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

mtl   I M Equestrian
26 lipca 2014 12:18
ceffyl, na początku myślałam, że to Eter eterowej 😁

ja tez!  😂
swietny jest  😍

galopada_ super sie prezentujecie!

A ja mam troche gniadego - Dylana  🤣
A poza tym to..... Wczoraj wrocilismy "do domu" (Walia) na wakacje - wreszcie! Czeka nas 5 tygodni "nic nie robienia", czyli dlugich terenów po górach 😁
Lov Eterowa to właśnie Tyskakonik ośle  😁
Lov   all my life is changin' every day.
26 lipca 2014 12:27
baffinka, to chyba w takim razie chodziło mi o mtl 😁
mtl   I M Equestrian
26 lipca 2014 12:31
baffinka, to chyba w takim razie chodziło mi o mtl 😁


mój Siwy tak wysiwial i sie rozbudowal ze juz nie jest podobny do Etera  🤣
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 lipca 2014 18:32
Wpadam prosić o kciuki na jutro na zawody, byłabym nie spadła 😅
mils   ig: milen.ju
26 lipca 2014 21:09
mtl ale Ci się Siwy zmienił! Rewelacyjnie wygląda. 🙂 Jak będziesz miała jakieś zdjęcia z wypraw, to pokazuj. 🙂
Hermes kciuki są, zdaj potem relację! 🙂
Tak na szybko przyszłam się tylko (nieskromnie bardzo) pochwalić. Dzisiaj mieliśmy pierwsze miejsce w LL. 🙂 W L była jedna stopka niestety, wizja mnie poniosła. Zakręt przejechałam dobrze po czym... Puściłam niemal wodze i odpaliłam wrotki. 😡 Potem poprawiliśmy i do końca już dobrze. Nauka ważna rzecz, wnioski wyciągnięte i jutro startujemy dalej. 🙂 Z konia jestem baaardzo zadowolona, bo skacze coraz chętniej, zdarzy mu się nawet trochę postarać od czasu do czasu, a gdy wyjdzie mi bliski odskok to się zabiera i zrzutki zdarzają się rzadziej. Na początku albo nie skakał albo rozbudowywaliśmy całą przeszkodę. 😁 Tak podsumowując, czuję że idziemy powoli do przodu i chyba nawet w dobrym kierunku. 🙂 Trener zadowolony bardzo według relacji rodziców i klubowych koleżanek, także jest super. 😀
mils Gratuluję pierwszego miejsca.   🙂
HermesNirv będziecie w trzcianach? Jeśli tak to się spotkamy 🙂  Niestety tym razem Szronka zostaję w domu,  ponieważ jest dopiero wprowadzana do pracy po padokowej kontuzji.  Zabieram swojego podopiecznego i proszę o trzymanie kciuków, ponieważ Atek ma czasami dziwne wizję podczas skoków.   😁

Edit.  Zamiana rozmiaru zdjęć.  🙂


mtl, ale mu ładnie w bordo! Skoro góry to mam nadzieję, ze dużo fotorelacji będziesz robić 🙂

ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
26 lipca 2014 22:38
Muchozol dziękujemy  :kwiatek:
Nirv nie Ty pierwsza tak pomyślałaś, a jednak Eter bardziej długonogi 😉
mtl cieszy mnie, że się podoba  :kwiatek:  długo był brzydkim kaczątkiem z wielkim łbem 😉
fajny ten Dylan  😍  a siwy też jeżdżony czy ma wolne ? 😉 i jak on wysiwiał!  😵  szok!
Lov baffinka mnie uprzedziła 😉  zdecydowanie jednak Belife plasuje się gdzieś pomiędzy wymienionymi siwkami 😉
Hermes kciuki będą trzymane od wschodu słońca 🙂 powodzenia!  🏇
mils Gratulacje! i trzymam kciuki za jutro 😅  ps. nie wiem jak obiad ugotuję mając 2 ręce zajęte 😉
Minosia wolne kciuki się znajdą i rodzinnie trzymać będziemy 🙂 powodzenia!

przy okazji małe porównanie zmian Belife od czasu zajazdki 🙂
po lewej prawie czterolatek, świeżo po zajazdce, po prawej 5,5 roku, jeżdżony regularnie od kwietnia  😅


Ceffyl Dziękuję bardzo.  😉  Bardzo podoba mi się Twój koń,  ale ja mam słabość do siwków. 🙂 Powodzenia w dalszej pracy.  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lipca 2014 09:16
Serio nie ma nikogo z Zielonej Gory ani okolic kto by udostępnił swojego konia do sesji zdjeciowej wzamian za darmowe foty? 😉
ceffyl, ale zmiana! Naprawdę z brzydkiego kaczątka w pięknego konia! 😍 👍
Minosia, mils, Hermes, kciuki oczywiście są!
mtl, nieźle! U nas w stajni też jest jedna taka historia przemian 😁 Późno ciemniała, bo jakoś dopiero koło 8 roku życia zaczęła, a teraz też już prawie biała, szczególnie w zimie 🙂 Tylko tyle, że ona czarnonoga, więc akurat w tym miejscu nie wyjaśniała. Jako ciemny siwek miała jabłuszka, teraz wyłazi jej hreczka na szyi i pysku 😁

Tu 4 lata temu, zdjęcie z archiwum właścicieli 😉
Klik

a tu z tego roku, kobyłka ma teraz 11,5 roku



(a miałam już nie wpadać ze zdjęciami, ale jak jesteśmy w temacie siwków... 😁 )
Też będę czekać na fotorelacje górskich wypraw!
Kasija, Śliczna 😀 Bardzo fajna odmiana na pysku.
kujka, Ten Zombie to Ci pasuje 😁 Chyba wzrostem się dobraliście.
Dzionka, Dzionek wygląda ekstra! Jestes jeszcze w BB w ogóle? :>
~anek~, Hehe, też go miałam na oku jak wisiał w ogłoszeniach.... ale mogłam sobie tylko "mieć na oku" 😉 Powodzenia w dalszej pracy.
galopada_, Jej, ale Ty masz fajnego tego konia. Kurczę, napatrzeć sie nie można.
ceffyl, Ale bryk 😉 Fajny ten siwek.
Cejloniara, Założ bloga, a co. Chętnie poczytam 🙂
basia16816, Ale piękne to zdjęcie z polami 😍

W końcu załapałam chwilę oddechu i dopiero teraz przychodzę pochwalić się zdjęciami autorstwa Madmaddie:


mtl   I M Equestrian
27 lipca 2014 15:58
mils dzieki, ciesze sie ze Siwy sie podoba  :kwiatek: zdjecia beda, jak wkoncu rusze d*** i znajde trase w góry, jak narazie konie siedza na padoku odkad przyjechaly  😂 PS. gratulacje  :kwiatek:
Burza mam jeszcze Siwego w bordo ale Dylan lepiej wyglada w tym komplecie 😁 zdjecia beda, jak tylko sie odnajde w nowym miejscu  😜
ceffyl mój tez byl brzydkim kaczatkiem jako dzieciak  😂 Siwy mial 2 tygodnie wolnego, wrócil do pracy teraz ale nie jest jezdzony codziennie, troche luzu po 10 miesiacach startów mu sie przyda. We wrzesniu powrót to porzadnej pracy  🏇
maiiaF ja nawet na codzien nie widze ze mój juz taki jasny no ale po porównaniu zdjec nie dziwie sie ze teraz wykapanie go zajmuje mi 45 min  🤣

Byl Dylan w pracy, to teraz kilka zdjec Siwego...
ale tu mało "rekreantowo" ostatnio! Sami zwycięzcy zawodów, szportowe konie z olśniewającym progresem i profesjonalni jeźdzcy!

Dawno temu kupiłam Rudzielca. Budową niezbyt pod takiego ciężkiego jeźdzca się nadawała a i charakter zbyt impulsywny. Ale teraz chyba mam wreszcie zwierzątko dopasowane do mnie gabarytem i już nikt nie powie, żem na konia za gruba 😉

Chciałabym przedstawić Jody. Moją "jeździecko-bryczkową" nadzieję 😉 może w końcu wrócę na końskie plecy bez strachu 😉 Totalnie nie pasujemy do wątku w zestawieniu ze sportowcami, ale mam nadzieję znów zostać rekreantem a nie obserwatorem własnych koni 😉

wkleję dwie fotki, żeby nie zaśmiecać 🙂




Isabelle, o, kupiłaś Jody od PauliL! 🙂 super, owocnej współpracy, trzymam za was kciuki, a w szczególności za to, żebyś dzięki niej znowu wróciła w siodło 🙂
w połączeniu z koniem zk także można być rekreantem! 😉
Cyśka   Załoga G :D
27 lipca 2014 17:40
A ja właśnie wróciłam z wakacji i nareszcie nadrobiłam Kącik 🙂. Dużo zdjęć z zawodów widzę, więc wszystkim serdecznie gratuluję.
Wsiadam dopiero jutro, ale powiem wam, że czasem dobrze sobie odpocząć - nawet od koni 😉. Dzięki temu porządnie zatęskniłam za Giermkiem 😀. Mam tylko nadzieję, że po tygodniu lenistwa i codziennego grillowania koń nie będzie miał problemu mnie unieść  😂 .
Witam to ja pokażę Moją rodzinnkę rekreantów
1 i 2 fot Od lewej: Tornado, Tara Widzew vel Lolek
3 fot Tornado i Tara
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcia (dozwolone 800x800)
Isabelle, przecudna ta twoja baba!  😜  😍
Isabelle - piękna ta Twoja nadzieja 😀. na prawdę. dawaj więcej fotek <3
Będę nieskromna: moim zdaniem też jest fantastyczna! najbardziej uwielbiam tą rozłupaną dupkę 😉




Ale to jest generalnie naprawdę kawał smoka 😉


ale z tej smoczycy naprawdę urocza i kulturalna dziewoja 😉



jak się tylko oswoję z jej gabarytem to będzie naprawdę stworzona dla mnie, bo rokuje na bardzo uległego, spokojnego, ufnego i bezpiecznego konia. Póki co trochę się jej boję, skoro sama jej głowa jest dwa razy większa niż u moich dotychczasowych zwierzaków 😉
Isabelle, a jak dogadała się z Truflem? 🙂
edit. dopisek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lipca 2014 20:33
Isabelle, z kucykiem wygląda obłędnie! 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 lipca 2014 20:44
Wpadam sie pochwalić, ze w L zajęliśmy III miejsce, na czysto ale czas gorszy, a w L1 przez dłuższy czas prowadziłam, aż ostatnia zawodniczka mnie prześcignęła ale mamy II miejsce i moge tylko na szybko powiedzieć, ze jestem mega zadowolona z siebie i konia 😅 jutro zgram zdjecia i zdam dokładna relacje 🙂 dziekuje za kciuki :kwiatek:
Isabelle, to teraz masz 3 konie czy młodą sprzedałaś?
Anderia   Całe życie gniade
27 lipca 2014 21:25
Isabelle ale rozkoszny ziemnior! Gratulacje i powodzenia w przełamywaniu się życzę! 😀  :kwiatek:
Anderia, a co u Dreamka? Pracujecie dzielnie? Kontuzje się was nie imają, tfu tfuuu?

Hermes, gratulacje!

Isabelle, jest boska!! Spamuj nią kącik koniecznie 😍

Sankaritarina, nie nie, wróciliśmy w połowie lipca. Koń chodzi jak złoto, aż szkoda że zaraz wyjeżdżam i go takiego zostawiam 🙂 Super zdjęcia, szczególnie ostatnie!
Sankaritarina, aj kuca wypatrzyłam w innym wątku ale, że blondas się nareszcie pojawił- super wygląda!

Isabelle, jaka słodka!!! I jakie piękne imię!! cieszy oczy dziewczyna 🙂 kiedy wsiadasz?

Galopada aaaa, opad szczeny, ale sie rusza to twoje duze, szal!  💃
Sankaritarina oooooo, milo widziec, imo ze ciagle nie osobiscie 😀
Isabelle duza porcja slodkosci  😁 dobrze jej z oczu patrzy, zycze przyjemnego powrotu 😀

Oj, trochu mnie nie bylo....
Troche tez mialysmy komplikacji 🙂

Nie dosc ze straszne upaly - no jezdzic sie nie dalo, zwlaszcza ze prace mialam na rano, wiec jedyna opcja wyjazdu do stajni to popoludnie...no nie mam rozwinietych cech ani sadystki ani masochistki, wiec ani siodlo na grzbiet ani oficerki na nogi nie wchodzily w gre 😉
No a potem przypaletaly sie zeby do roboty. mala zaczela sie buntowac, uciekac od kontaktu sztywnic sie, brykac, pedzic na leb na szyje... no i po 2giej takiej jezdzie cos mnie tknelo w koncu i wsadzilam jej lape do paszczy. No i okazalo sie, ze nie dosc ze krawedzi do spilowania to jeszcze wilczaki wylaza! na szczescie pan doktor byl w zeszlym tygodniu, wilczaki powyrywane, reszta starnikowana 🙂😉)
Dzisiaj bylam juz w stajni rano (zaleta popoludniowych zmian😉) - i wsadzilam wedzidlo do dzioba😉 jest lepiej, ale chyba jeszcze cos tam sie dogaja🙂 no w kazdym razie najblizsze 2-3 jazdy mloda pojdzie na czarna w ramach przypomnienia i jechana dalej 😉

Oczywiscie fotogfara sie doczekalam...tyle ze na jezdzie kiedy mloda miala apogeum focha i strajk paszczowy :P totez ujecia mam co najmniej niewyjsciowe, no ale zeby nie bylo ze dam was o nas zpomniec tak latwo - kilka fotek dla was...

na poczatek MEGA FOCH :P







i po tarzanku 😉

mils   ig: milen.ju
28 lipca 2014 11:57
Isabelle jaka cudowna dziewczyna! Pokazuj ją tutaj ile tylko wlezie, obłędna jest! 😀 Życzę owocnej współpracy!
faith kurczę, pamiętam jak zaczynałyście i Siwa byłą taka "malutka". Teraz wygląda świetnie, bardzo fajną robotę robicie. 🙂
Anderia dawno Ciebie chyba nie było? Mów co u Was słychać. 🙂
Dziękujemy bardzo za kciuki! W niedzielę poszło nam gorzej. Chyba z moją głową coś jest nie tak, bo drugiego dnia z reguły idzie nam gorzej. 👀 W LL kompletnie nie jechałam, cały parkur sobie podróżowałam tempem żółwim, nie wyjeżdżałam zakrętów ani nic. W L już lepiej, zrzutka na płotku, potem zatrzymanie i zrzutka na ostatniej. Koń się starał, tylko z mojej strony ogrom błędów. Mimo to jestem bardzo zadowolona, bo cały czas czegoś się uczymy, każdy parkur powoduje, że wyciągam kolejne wnioski i staram się poprawiać. Co mnie cieszy najbardziej, to jeden skok na okserze, na rozprężalni przed L. Pojechałam ciaśniejszym najazdem, przejechałam zakręt, doprowadziłam Techa na taki lekko bliski skok. Przez całe te 8 miesięcy skoków Techo mi tak nie skoczył - zabaskilował, skoczył okrągło. Czułam, że się stara, że chce! 😍 Do tego wziął ode mnie tyle ręki ile potrzebował, a mnie nie wyrzuciło w kosmos, więc może czasem potrafię nawet jako tako usiąść? 😁
Pozdrawiamy!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się