Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Nirv, ja się mega cieszę, że tą młodą przygarnęłaś pod skrzydła bo fajna dziewczyna tylko na słabych ludzi do tej pory trafiała 🙂
No dobra, mam jakas mala probeczke, wiec kucyk z dzis 🙂 galopujacy pulpetos  💃





Zwazywszy na to ze do marca kon w ogole nie galopowal - no to serio strasznie strasznie strasznie sie ciesze 😀😀😀😀
faith, wow! Strasznie przybrała mięśni, dwa razy tyle jej się zrobiło. Teraz wyglądasz na niej na mniejszą 😁
baffinka, gratulacje zdanej odznaki, całkiem dobrze Ci w wersji pingwin 😉
Strzyga, tor to obok przestrzeni na hali jedyne rzeczy, za którymi na hipo tęsknię. Dino był rewelacyjny na torze, tylko czekał na ten moment, kiedy zaczynało się prostą i pełny galop 😀
Nirv, no popatrz, to Pamir jest równolatkiem Dina. Gratulacje udanych zawodów!
brzezinka, dzięki, piękne zdjęcia!
Cejloniara, faktycznie optymizm bije ze zdjęcia. Super!
faith, super wyglądacie! Mały mięśniaczek 😉

Pozwolę sobie wrzucić jeszcze kilka fotek z zawodów:

[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10599410_722843854443444_8992619564171188455_n.jpg?oh=861f762f4e9fa3dbf12a64e1675f49dd&oe=54712C4B[/img]

A wczoraj zrobiliśmy spacerek po okolicznym lasku i polach, w ramach relaksu po weekendowych emocjach:

Anai Wymodelowana dzieki dziewczyny, ja sie jaram jak swieczka, total zaciech mam caly dzien, no glupie to takie, ale wiecie... no mala rzecz, ale dlugo do niej dochodzilam i nagle pyknelo 😀 zwlaszcza ze ostatnio przerabiamy kilometry stepa na skarpie kolo domu 😉
kujka   new better life mode: on
20 sierpnia 2014 18:00
dziekujemy slicznie za komplimenta :kwiatek:

Nirv, a gdzie tam osiemnascie, w zyciowej formie jest Pams 😉

anai super sie wyrabia Szarak! Juz nie wyglada jak taki szczypiorek zielony, tylko coraz bardziej jak Pan Kon!

Cejloniara, nie moge wyjsc z podziwu jak schudlas, mega szacun 👍
kujka, fakt - jest w zyciowej formie, teraz troszke schudl, ale juz go znow tucze, wiec zaraz odbije 😉 nasza wet zna go juzndluzszy czas i to samo powiedziala - nie wazny wiek a forma, a forma jest 😁

anai, no jest, rocznik 96 (bo za taki pozwolilam sobie uznac Pamsa 😁 ) to bardzo dobry rocznik - kilka koni znajomych jest z tego rocznika i zdecydowanie na tyle nie wyglada 😉


Mam w koncu porzadne zdjecia ze skokow na Siwym, wieczorem jak dotre do domu sie pochwale! 😉
Cejloniara Wow! Na początku pacza na fotę i sobie myślę, że koleżanka na koniu, ale coś mi nie pasuje z Twoim wpisem. Mega zmiana 😀
kujka No, no, robi się maszyna.
anai Uwielbiam szaraczka 😍
Nirv Czekamy!
faith Przypakowała kobysia

My w 85% zażegnaliśmy(tfu tfu) bunt ostatni czyt. nie będę pracował zadem i plecami 😵. Pomalutku idziemy do przodu. Zaczęłam zwracać uwagę na szczegóły oraz podstawy podstaw np.poprawne zatrzymanie(co wcale proste nie jest :hihi🙂 i wydaje mi się, że jest lepiej  😉. No i muszę się pochwalić, że mamy już powoli taaaaki galop  💘.
faith, super wyglądacie 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 sierpnia 2014 21:36
baffinka, no to super =)
Cejloniara, nasz jest strasznie ciekawski, zaczepiający, ale też ma duże oko, chyba jeszcze z poprzedniego domu, bo jak przyjechał i na hali ktoś świsnął batem, wpadał w amok.
anai, nasze koniury tor doceniają 😀
faith, fajnie arabka wygląda ale ile razy Cię widzę na koniu to widzę Gagę, tak jakoś 🙂

anai, ja mam cichą nadzieję, że się kiedyś spotkamy w Dąbrówce, jak przyjedziesz z szarym. Ciągle zaciskam kciuki za Wasze starty  😅

kujka, ja sama się zdziwiłam, jak zobaczyłam zdjęcia  😀

A w ogóle nie umiem się zdecydować na dyscyplinę. Pałam taką samą miłością do skoków, jak i do ujeżdżenia. Tak samo mi dobrze w moim wszechstronnym kieferze a jak i w ujeżdżeniówce z puśliskami o 4 dziurki dłuższymi. Na tym „poziomie” to chyba nie grzech być wszechstronnym?

Takie jeszcze jedno, coś jakbym próbowała cofnąć, chyba... 🙂

faith, pięknie nabudowałaś swoją arabkę 🙂. Bardzo dobrze wygląda w tych kolorach według mnie 🙂.

Giero wczoraj poskakał. Był to chyba nasz najdziwniejszy trening jak na razie 😀. Na początek mieliśmy małego krzyżaczka, najechałam go jak zawsze, na kontakcie, z łydką, a ten idzie, idzie i stop. Ja szok, bo zawsze wciągał i wyrywał mi ręce, a tu klops. Kilka razy jeszcze tak zrobił, ale potem już się rozskakał. Skutkiem tego było, że na całym treningu później był wyjątkowo łatwy w prowadzeniu   💘 . Wiadomo, próby wciągania mnie podejmował, ale niezwykle łatwo go powstrzymywałam. Raz go wysłałam baaaaaaardzo źle do oksera i oczywiście stop, ale nie ma się co dziwić 🙂. To koń, który nawet krzyżaczka wysokości 20 cm nie skoczy bez kontaktu (a ja go właśnie zostawiłam).
Skończyliśmy świetnym najazdem na szereg na jedną foulę (podobno nawet ja zrobiłam wszystko dobrze w powietrzu!).
Muszę przyznać, że przeraża mnie to jaki ten koń jest mądry. Po skokach zsiadam zawsze z myślą, że jestem dla niego za głupia, bo on tyle wie, a ja mu każę głupoty robić  🙄 . Z drugiej strony okropnie się cieszę, że on może mnie tyle nauczyć  😀.
Burza  :kwiatek: bardzo milo slyszec, rok nam stuknal juz niemal, ale ten czas leci 🙂😉))
Cejloniara czym skorupka za mlodu....😉 4 lata edukacji z konkretnym czlowiekiem robia swoje, tyle ze siedze teraz gorzej, no bo od roku samopas 🙂
cyśka dzieki!  😅 dobrze ze nie bylo zadnych konsekwencji tych stopow w sesnie matki ziemi 😉
faith, oooo! Super już galopujecie, bez lipy 😀

Cyśka, taki koń to skarb, po cichu zazdroszczę, bo ja zawsze jakieś nieogarnięte wariaty miałam do jazdy i skoków.

Cejloniara, fiu fiu, ale laska z Ciebie się robi!

basia16816, są i zdjęcia  🙂

Skoki przedwczorajsze:


[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10626768_751674204889598_8945183872150126608_n.jpg?oh=7fff687e929ebafd32e6ac6dd9520a8c&oe=546DFBAE[/img]

I wczorajsza jazda po płaskim, momentami myślałam, że go zabiję. Ciągał mną jak szmatą, nie wiem skąd ten koń ma tyle pary  🙄

[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/936086_752372304819788_1171630334058480977_n.jpg?oh=2d101ea5c52951b4fea36a4e534a237a&oe=54808CD5[/img]

[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1888581_752383344818684_1180845273137558958_n.jpg?oh=88046d38f024348862b9c6c4cc8a1f29&oe=5464746D[/img]
Czasem odpalę Grubego i nawet załapię się na jakieś zdjęcie  🏇
Wczorajsze przedburzowe!

Pozdrawiam!

edit:zmniejszane zdjęcie
Nirv, może i ciągał ale plecy zaczyna podnosić!  😜
Burza, powoli się ogarnia, śmiałam się oglądając zdjęcia, że mimo tego co ze mną robił to się dobrze prezentował 😁 spalił troszkę tłuszczu, powoli zmniejsza się wiszący brzuch, więcej mięśni ma, więc jak chce się buntować to i siły więcej ma na te bunty 😁 Mimo wszystko, super materiał do rzeźbienia mam pod tyłkiem, bo jak się go nabuduje to ładny koń będzie, a i głowę ma wbrew pozorom fajną - lotne sam ogarnął sobie (mimo, że na początku na lewo stanowczo nie chciał galopować), na próbę ustępowań, łopatek w stępie też super zareagował. Na przyszły sezon będę miała top maszine 💘
Nirv, e wiesz jak to jest, zła jazda super foty, dobra jazda słabe foty 😀 to prawda, ty to w niego wierzysz, taki niepozorny a tu proszę, jak plecy popchnął to aż oczy się śmieją! 🙂 super 🙂
Nirv Normalnie nie ten koń co na początku, ma chłopak potencjał 😀

Przychodzę, bo mam świeże foty z piątkowej jazdy. Na nowym placu, na początku myślałam, że będzie beznadziejnie-koń rozkojarzony, a bo to kumpel zarżał, a to samochó przejechał, a tam ktoś przeszedł i wszystko jest taaaakieeee cieeekaaaweee. Jednak, gdy ruszłam kłusem było super  🙂. Jeszcze brzuch mamy, ale powoli próbujemy go gubić 😡





Retna   nic nie zmieniać
24 sierpnia 2014 11:47
Strzyga, jeszcze odnośnie tej grzywy... cóż, ja też bym udusiła, jakby mi ktoś coś takiego zrobił, więc reakcja mamy całkowicie zrozumiała 😁

Iza i Kmicic wczoraj wygrali L1, bardzo się cieszę! 💃
A ja wczoraj byłam w stajni, gdzie hoduje się haflingery i powiem Wam, że przepadłam całkowicie! 😜 Takie biszkoptowe, kochane kule! 💘 Faworytem okazał się być źrebaczek Mustang, który nie jest czystym haflingerem, bo tylko jego ojciec jest tej rasy, ale taki cudowny brzdąc, że się zakochałam normalnie 😀

e:
literówka.
Retna, ja też chcę 🙁.

Ja chyba nie powinnam się przyznawać jak nam wczoraj poszło... Lama ze mnie, nie jeździec. Ogółem to koń elektryczny, ja spięta jak kołek od szczoty. Wynik? Jeden przejazd z wyłamaniem, drugi nieukończony (gleba).
Mamy nad czym pracować, więc staram się zaraz nie załamywać 😉. Chcemy jeszcze we wrześniu do Gniezna podjechać, mam nadzieję, że się uda 😀.
asds   Life goes on...
24 sierpnia 2014 15:58
Poproszę o trzymanie kciuków po raz kolejny. W weekend jadę oglądać konia do dzierżawy.  🏇
kujka, dzięki! No robi się poważniejszy, już wie, że na placu wypada się skupić i popracować, a nie tylko oglądać, co dzieje się za płotem 😉
basia16816, fajnie wygląda! Brzuch zgubi 😉
asds, kciuki są, rozumiem, że jedziesz w następny weekend?
Cejloniara, wszechstronność jest ok 🙂 No i dzięki w imieniu szaraka (do której Dąbrówki mamy się wybrać? Bo znam co najmniej dwie 😉)

Dinowaty wczoraj znów przejechał po profesorsku LL i L na czysto. Mam filmiki: LL i L.
A młody przeskakał parkurek pełen strasznych płotków i desek oraz mur. Dumna jestem z obu chłopaków.
asds   Life goes on...
24 sierpnia 2014 19:05
Tak, anai w następny weekend.  🙂
basia16816 super wygladacie! widac ze praca wre 🙂😉)) zwlaszcza galopowe mi sie zdjecia podobaja, mega🙂
Retna pierwsze koty za ploty, moze byc tylko lepiej!🙂 jakie macie plany na przyszlosc?🙂
Nirv dzieki! faktycznie sie bardzo Siwy poprawil, super wyglada🙂

To ja dorzucam reszte siwej 🙂😉))
A z niusow dodatkowych, od przyszlego tygodnia bede miala dodatkowy ogon do jezdzenia😀 wlasciciele decydowali sie na drugiego konia, siwa 4 latke wlkp, baaardzo fajna sie wydaje 😀
Retna   nic nie zmieniać
24 sierpnia 2014 22:38
faith, to na pewno miało być do mnie? Nie do Cyśki raczej? 😀
Łał, pochwal się nowym wierzchowcem! Siwków nigdy dosyć 😉
Oczywiscie, przepraszam Retna i Cyśka za pomylke  😡
Jak tylko przyjedzie bede sie chwalic 😀 Młoda jest rocznik 2010 po Polder od Hrabina 🙂
mam tylko zdjecie ogloszeniowe na razie 🙂😉

[img]http://d.alegratka.pl/g2/o/e6/9f/64/24274195_6827_s.jpeg?2014[/img]
anai, Dąbrówka Mała pod Olsztynem, Ekwador czyli "u Robsona" 🙂
faith, dzięki 🙂. A czyżby to była Hrabianka? 😀 O kurcze, chodzi o tą po lewej na zdjęciu, tak? Będziecie mieli z niej pociechę, Polderowe dzieciaki są cudne 😀.
Retna   nic nie zmieniać
25 sierpnia 2014 08:41
O tak, mieliśmy źrebaki po Polderze i były bardzo poukładane i grzeczne, co do sztuki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się