Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 lutego 2014 08:29
Kucor wymiata 🙂  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 08:40
pampera, ha ha, mistrz!
faith, ona strasznie śmiesznie siwieje. 🙂
monia, i konie i zdjęcia cudowne, ale ty wiesz, że mam do nich słabość.
papmera, niezłe ujęcie, tak przewijam w dół, przewijam tą stronę a tu taka niespodzianka wyskakuje 😜
pampera, nic tylko się zakochać 😀 boskie foto kucyny!
Boże, niedźwiedź! 😁
Emptyline - czemu smiesznie?😀
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 14:34
faith, tak partiami ewidentnie. 🙂 Przynajmniej na zimowej sierści.
Zapatrzony w dal po jeździe Pamirowy pozdrawia wiosennie 😉
emptyline hahaha, latem troche inaczej wyglada 😀 pysk jej siwieje najszybciej i pod pachami ;P
A tu moja taka morda o zachodzie słońca  💘
A co wy na to dziewczyny? Nowy na stajni 😉
bezkonkurencyjny nochal 😀
sQlitynka, niesamowity 😜 Pierwszy raz widzę coś takiego, znaczy znałam konia z kółeczkiem na odmianie na czole, ale nie tak dużym. I jak równiutko pośrodku 😀
Faktycznie, odmianę ma obłędną  😜
Hehe faktycznie  😁
Boskie 😜
A my doświadczyliśmy zaszczytu zdjęcia... szkoda, że po treningu 😵 ale nawet takie się liczy🙂
Nigdy nie doczekam się zdjęcia na koniu🙂😉

Pozdrawiamy wiosennie🙂


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Korba, super siwek! 🙂 I oooooogon 💘
A my tak leniwie, bo zwierz znowu miga się choróbskiem od roboty... od pół roku jak nie ja, to on, seria niefortunnych zdarzeń istna  😂

Korba, super siwek! 🙂 I oooooogon 💘


Dziekujemy😉 gniady to ma ogoooon i grzyyyywe, ze 15-30 minut czesania, dlatego u siwego zawsze mi go mało. Ale tak chyba jest zawsze, ze brakuje😉

keirashara nie martw sie. Jak bardzo pechowi jesteśmy ja i moje chłopaki wiedzą tylko najbliźsi. Przez cztery lata na swoich ogonach (4 szt) jezdzilam tak czesto, jak czesto snieg padał w tym roku. Jeden uratowany przed wyprawą do Włoch (prosto z targu, bezmyślnie na szybko. Decyzja zapadła, że bez niego nie wracam i krzyżem będę leżeć😉 ) drugi ma metr dwadzieścia w kapeluszu i do tego alergik na potęgę - Kucyś do towarzystwa. Siwy jak był młody szczyl chciał przestawić sobą przyczepe, a gniady małolat wsadził noge nie tam gdzie powinien. Ja do tego mialam w miedzy czasie dość poważny wypadek przy pracy tech. wet. , który przekreślił moje studia weterynaryjne i troche pokiereszował mi twarz:/

Ale teraz wracamy pełna gębą do roboty, bo dosyć mam jeżdżenia cudzych - czas na swoje😉
sQlitynka - ale czadowy!!!  😜 💘
Korba - No mój właśnie wieczny okaz zdrowia, raz kulał 4 lata temu, od zgnitej strzałki i dwa lata temu choróbsko podłapał w ciągu 5,5 roku jak go mam 😉 A tak w sierpniu ja się poobcierałam do żywego i miesiąc jeździć nie mogłam, w październiku on ścięgno naciągnął i dwa miesiące wyłączony w roboty, na Boże Narodzenia je chora, a dwa tygodnie temu zastałam go zasmaranego, skończyło się antybiotykiem, w dodatku jeden zastrzyk musiał źle wejść i mu pierś spuchła (bo dźgany w klate był). I już powoli opuchlizna schodzi... a on tak chyba lubi, co już go zrobie fit i ładnie wygląda to coś sobie wykmini, żeby się znowu spaść do wersji kulki, widocznie mamy odmienne poglądy na jego sylwetkę. Najgorsze, że i ja przez dziada przybieram, jak tak dalej pójdzie to w bryczesy nie wejdę  😁
to my z siwym się pokażemy:]

ostaosta o jaki piekny  😍 mam nadzieje, ze moja dzierzwiona wlasnie tak wysiwieje 😀
ostaosta, ale śliczny 😉
faith, nie wysiwieje, zawsze będzie w panierce błotnej, zrozum, ona nie chce być siwa, jakoś musi sobie radzić 😂 ja dzisiaj miałam do czyszczenia skorupę aż po uszy  😁
Libeerte no wez!!  😁 ja tu zyje nadzieja! a tymczasem dostalam reszte fotek od flygirl 😜

faith, ah te siwki to najpiękniejsze  😍
sQlitynka, fantastyczna nietypowa odmiana 🙂
ostaosta, prześliczny. I jest chyba jednym z niewielu koni, któremu pasuje grzywka obcięta na prosto - na "pazia" 😉
faith, Twoja dziewczynka przeurocza 🙂
Libeerte nie ukrywam ze mam olbrzymia slabosc i zawsze mi sie siwek marzyl 😀
harja bardzo mi milo  :kwiatek: tylko dzierzawiona, ale kocham jak swoje 🙂😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
18 lutego 2014 18:12
dziewczyny, co Wy tam wiecie o brudnym koniu  😎  🙄
Siwy pobija czasem sam siebie ^^


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się