Spłonęła stajnia pod Lublinem, prosimy o pomoc

Również czekam na numer konta właściciela  :kwiatek: po weekendzie wyślę pieniążki. materiałów budowlanych nie mam i kompletnie się nie znam. Moze udałoby się konkretnie określić potrzeby? wiem, teraz nie ma na to czasu, pomogę więc tylko finansowo.
Trzymajcie się ciepło!!
Kwota wolna od podatku to okolo 9 tys od jednego darczyncy w piecioletnim okresie rozliczania.
(wg info z netu)
Zawsze można napisać w tytule przelewu "za usługi seksualne" to nieopodatkowane w Polsce
Chociaż właściciele w obecnej sytuacji raczej nie będą mieli poczucia humoru  🙁
Ludziska jesteście wielcy!!!
Już wam mówię, bo burzycie się o FUNDACJĘ!!!!

uwierzcie mi tak załatwiłam, że fundacja nie weźmie złamanego grosza, dopieściłam temat po same pachy.
Mówiąc po polskiemu' po znajomości. także każda wasza złotówka trafi do poszkodowanych.
Jeśli się zgodzą, a jestem po godzinnej rozmowie z Anią właścicielką, będę relacjonować, co się dzieje.
na chwilę obecną wszystkie informacje są przekazywane na facebooku.

https://www.facebook.com/events/1439179896315889/1439434912957054/?notif_t=like

Potrzebne jest wszystko co pomoże im odbudować stajnię. Sprzęt nie został uszkodzony, jak napisała Magda, która straciła swoje konie, po co jej sprzęt skoro nie ma na kogo założyć 🙁. każda wasza złotówka jest potrzebna.

jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!
Czekamy w takim razie na "dopięcie" sprawy i nr konta. Świetnie Seta, że tak szybko i sprawnie to ogarniasz, żeby jak najszybciej mogli postawić stajnię lub chociaż solidniejsze miejsca na ocalałe konie. Nie wiem czy w taką pogodę  można zaczynać coś konkretniejszego budować. Wysyłanie sprzętu nie ma sensu, jak macie jakieś nadwyżki to najwyżej umieszczajcie na aukcjach i uzyskane pieniądze wyślijcie. Mało kto z nas ma możliwość przywieźć materiały budowlane, ale nawet jeśli tak to musi to mieć ręce i nogi. Trzymam kciuki za akcję, oby rozwijała się tak dalej bez biurokratycznych przeszkód.

P.S. Mam wielu znajomych koniarzy, ale co najbardziej mnie poruszyło zainteresowały się też osoby zupełnie niezwiązane z końmi. Otrzymałam już zapytania o numer konta. Dlatego jak napisałam wcześniej - czekamy na info 🙂
Czy ktoś  z okolic Warszawy ma duży, najlepiej dostawczy samochód i będzie się wybierał w tamte okolice? Mam sporo desek, cegieł i innych materiałów budowlanych. Jeśli takie rzeczy się przydadzą (cegły są po rozbiórce, ale w całości, nadają się jak najbardziej do budowy) to potrzebuję jedynie kogoś kto dowiezie to na miejsce, oddam "ile wejdzie".  Ja nie mam dostawczaka 🙁
Dla zainteresowanych, pojawił się dziś plakat z numerem konta, na stronie wydarzenia na facebooku:

Z tego co widziałam we wcześniejszych postach, te konie z plakatu to konie, które zginęły 🙁
Przelałam tyle, ile mogłam, ale grosik do grosika...W zeszłym roku sama robiłam zbiórkę sprzętu dla zaprzyjaźnionej stajni w Deskurowie, gdzie zginęły 3 konie. 🙁 Masakra te pożary, niech to się już nie dzieje!
Ja już wystawiłam swoje ogłowie na sprzedaż,a pieniążki przeznaczam na odbudowe tej stajni.
Szkoda tych koni... 😕
  Tak informacyjnie - przesyłka została doręczona. Dodam, że  przy wielkiej pomocy forumowiczek olasz91 oraz gajowej . Pozdrawiam.
Jak tam było?Pewnie straszny widok...
Jak tam było?Pewnie straszny widok...


Niestety nie widziałem na własne oczy. Przekazałem wszystko miejscowej forumowiczce (Gajowej).
Na fb były zdjęcia po pożarze. Z tego co wiem pozostałości wyburzono.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się