Dopasowanie siodła

epk - mi nic nikt nie mówił, a szkoda. No, ale mogę mieć pretensje tylko do niego i do siebie, że sie dałam wciągnąć w takie bagno  👿

korsik - byłoby super. Jak złapiesz z nim kontakt to zapytaj się o moje Devoucox, frak i cylinder  :kwiatek:

Koniczka - ja dałam 2000zł za oficerki, 400zł za frak i ma siodło warte 5000 i jestem załamana.
Ja bym tam do niego pojechała, a nie się załamywała...
Nie straszymy - po prostu już widziałam/słyszałam kilka takich sytuacji - bierze zaliczkę, daje siodło zastępcze a potem na nowe czeka się miesiącami. Masz zastępcze więc niby jest w czym jeździć, ale nie o to chodzi chyba...Fakt, że raczej w przypadku Equipa, o Daw-Magu nie mam takich info.

tulipan, wiem, że bywa w jednej z wrocławskich stajni, bo stara się tam właścicieli zaopatrzyć w equipy - może po prostu spytajcie ich kiedy u nich będzie.
w poniedziałek dzwonie do niego jak nie zrobił, to zabieram siodło bo mam dosyć czekania  👿

niepowazny człowiek...
Zadajecie się z takimi d....i  😤
Ja nie dałam w daw-Magu grosza zaliczki, a siodła sie szyją. I ja wezmę tylko jedno, a szyją dwie sztuki  😁
Azbuka, ale nie każdy chce daw maga lub nie każdy chce nowe siodło, tylko chce dopasować to, co już ma.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2010 21:49
epk, ja jak na razie zastępczego nawet nie mam
Azbuka, jak sama potrafisz sobie rozmiar i wszelkie właściwości na konia dobrać to brawo, ja nie potrafię i chciałam żeby mi to ktoś mający o tym pojęcie dopasowal wszystko.

Ja jestem załamana ilością pieniędzy jakie w nim utopiła. Z tym, że działam cały czas i staram się go zlokalizować jak będzie we Wrocku.
6 tyg temu był w okolicach wrocławia.

Na początku mówił, że w max 2 tygodnie zrobi siodła i że przyjedzie później jeszcze zobaczyć jak siodła leżą  👿
A czy ten gość tak na prawdę się na tym zna?
Koniczka, dokładnie - siodło można wysłać nawet do Niemiec - to nie jest aż tak duży problem, kasa też nie taka wielka. Problemem jest, że ktoś po prostu musi to popasować, ocenić itp. I jak coś jest nie halo to wiedzieć dokładnie co, jak i o ile zmienić. Zresztą szczerze to u nas z Daw Magiem też jest problem. Nie ma takiego super przedstawiciela, który by doradzić porządnie umiał i tak naprawdę się znał i na pasowaniu do konia i do ludzia. W sensie u nas we Wrocławiu.
Koniczko, z siodłami na mierzenie przyjedzie do mnie ktoś kompetentny i zadecyduje co i jak. Nie zrobie tego sama.
Ja nie wpycham nikomu na siłe Daw-Maga, ja tylko chciałam pokazać przykład jak może wyglądac relacja klient-sprzedawca, pozytywna relacja. Bo to co opisujecie o tym Szelągu to jakieś nieporozumienie  🤔
Jestem zdania , że od handlarzy to sie trzeba trzymać z daleka, to cwaniaczki ...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2010 22:07
Likier, jak był u mnie to gadał bardzo sensownie.

Ja nie znalazłam nikogo innego kto by handlował Daw Magiem i by do mnie przyjechał. A do tej pory same pozytywne opinie o nim słyszałam, z małą korektą na problemy z terminowością, co akurat jestem w stanie przeżyć...
moje siodło juz gotowe, w poniedziałek mam przelać resztę kwoty a bezpośrednio daw mag wysle mi zeby było szybciej a P.Sebastian ma się zjawić w przeciągu 2 tygodni. Zobaczymy, 😜
Widzę, że dalej Daw Mag na tapecie, ale pozwólcie, że będę ciągnąć swoje 😀

Otóż mój koń tam gdzie ma tą ciemniejszą sierść pod siodłem nie poci się. Zdjęłam dzisiaj z niego siodło i był całutki mokry pod nim z wyjątkiem tych miejsc gdzie ma ciemne plamy sierści. Co to oznacza?? Za wąskie siodło? Wyjąć mattesa? Bo coś mi świta, że ktoś kiedyś pisał że koń jest suchy tam gdzie mu mięśnie nie mogą pracować?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 czerwca 2010 18:15
Brak potu w tych miejscach oznacza, że siodło tam uciska.
No właśnie też tak zgadłam. No to wyjmę mattesa i zobaczę. Kurde, ale mam wyrzuty sumienia, że dopiero teraz zauważyłam 🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 czerwca 2010 07:30
Trochę się moje nerwy uspokiły bo właśnie do mnie p. Szeląg dzwonił i sytuacja z siodłem zastępczym jest wyjaśniona, mam nadzieję, że teraz już je dostanę.
Gillian   four letter word
28 czerwca 2010 10:49
a ja przekładam sprawę dopasowania bo nasze wszystkie piękne mięśnie na pleckach się zapadają w oczach 🙁
busch   Mad god's blessing.
28 czerwca 2010 13:22
A do tej pory same pozytywne opinie o nim słyszałam, z małą korektą na problemy z terminowością, co akurat jestem w stanie przeżyć...

Ja też pisałam, że koleś jest średnio poważny i średnio ogarnięty, na szczęście nasza współpraca była bezgotówkowa - straszne jest to, co piszecie dziewczyny  😲
tulipan - to już mi sądem pachnie, przecież nie można ludzi na taką grubą kasę oszukać i zniknąć  😲
dempsey   fiat voluntas Tua
28 czerwca 2010 13:36
Trochę się moje nerwy uspokiły bo właśnie do mnie p. Szeląg dzwonił i sytuacja z siodłem zastępczym jest wyjaśniona, mam nadzieję, że teraz już je dostanę.

jak nic rv czyta
ja dzwoniałam i powiedział, ze nie wysyłał siodła bo ma zamiar się w tym tygodniu zjawić (co po prawie 7tyg, czekania bardzo mnie cieszy  :icon_rolleyes🙂. Poprzednie siodło zapewno będzie poprawiane kolejny raz, więc powiem żeby bardziej estetycznie to zrobił niż teraz:
busch   Mad god's blessing.
28 czerwca 2010 14:00
[quote author=Koniczka link=topic=95.msg636076#msg636076 date=1277706653]
Trochę się moje nerwy uspokiły bo właśnie do mnie p. Szeląg dzwonił i sytuacja z siodłem zastępczym jest wyjaśniona, mam nadzieję, że teraz już je dostanę.

jak nic rv czyta
[/quote]

Nie zdziwiłabym się, już kiedyś występował tutaj pod swoim imieniem i nazwiskiem:
http://voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=15219
Ja poza tym, że nie zaproponował mi siodła zastępczego wiedząc, że nie mam w czym jeździć to nie mam zastrzeżeń co do terminowości. Zobaczę jak będzie wyglądało siodło, które do mnie przyjdzie (robiłam na wymiar + zmiana tybinek i klocków).
A jak leży to siodło ?  :kwiatek:



Dużo za wąskie. Jak na moje oko wisi na koniu.
Caira bardzo źle leży...
Co jest z nim nie tak?
Co jest z nim nie tak?


wisi na twoim koniu. akby było dużo za wąskie. Tak się wydaje patrząc po zdjęciach.
Postaram się zrobić więcej zdjęć, a tymczasem mam jeszcze takie.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się