Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Czy ktoś wie jaka to firma czapraku? Lub wie gdzie moge taki znaleść? Czaprak ma min 7 lat  🙁
wątek zamknięty
Minosia - iris obłędny, ale smaragd strasznie szpitalnie wyszdł  😁
Łosiowa - ładnie wam w granacie 🙂
Lakita - może zrób zdjecie samego czapraka, nie pod siodłem? 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 sierpnia 2015 08:48
Lakita, z tego co pamiętam to czaprak firmowy Hovelera (producenta pasz) a oni chyba (nie dam ręki sobie uciąć) brali czapraki do haftowania z Escapade.
wątek zamknięty
Macałam przypadkowo te kiczowate ochraniacze z HKMa i miałam wrażenie że po jednej jeździe odparzą nogi i lamówka na dole obetrze konia :p
Łosiowa, ślicznie wam!
wątek zamknięty
Czy któraś z Wam kupuje końskie rzeczy na ebayu niemieckim ?
Chiałam coś kupić ale nie orientuję się w tym i kompletnie nie rozumiem niemieckiego  😜
Jakby jakaś dobra duszyczka mogła pomóc to bardzo proszę o wiadomość  😉
wątek zamknięty
Łosiowa, cudo!

Minosia, co to za kask?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 sierpnia 2015 19:10
Burza a to nie KEP?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 sierpnia 2015 20:45
Kolorystyka bardzo "moja" bo klasyczna i stypowa, ale wzornictwo czapraków już nie - za dużo tekstur, pikowań, haftów, naszywek. Brakuje cekinów i brokatu  🤔wirek:
wątek zamknięty
Kolejna pstrokata kolekcja blee
wątek zamknięty
lusia722, nie wiem, nie znam się 😀 ja znam tylko Casco i te wstrętne toczkowate 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
10 sierpnia 2015 21:07
Lakita, z tego co pamiętam to czaprak firmowy Hovelera (producenta pasz) a oni chyba (nie dam ręki sobie uciąć) brali czapraki do haftowania z Escapade.

Z Jarpolu 7 i 8 lat temu 🙂
wątek zamknięty
Dżulietta jakiej pomocy potrzebujesz?
wątek zamknięty
Burza to KEP Cromo S. Jako kask jest super, tylko nie mogę się przyzwyczaić do jego koloru. Akurat dorwałam go w super cenie, więc nie wybrzydzam.  😂
wątek zamknięty
Przyszedł do mnie gwieździsty HH 😅 zastanawiam się jak będzie z trwałością, bo materiał jest dziwny w dotyku, a na metce 80% poliestru i tylko 20% bawełny, za to jest mega lekki 😉
wątek zamknięty
A ja szokomole uwielbiam miłością przeogromną, ale te 'klasyczne', bez udziwnień. Ten dynamic glacial blue...  😍
wątek zamknięty
Kolory świetne, ale te udziwnienia fuj, za dużo kombinują, no i ta kolekcja prawie niczym się nie różni od ostatniej. Szkoda, bo strasznie podoba mi się ich pikowanie.
wątek zamknięty
Hah, wracając do Eskadrona... Pięknie... ale wkurza mnie cena za napis  😵. Tym razem już w wakacje wiem jaki prezent mam sobie na święta zażyczyć  👀 Kolory w 100% moje, dark red idealny dla każdego siwego i karego, skarego i ciemnego 😀 Mój kucyczek jeszcze raz w UK, tym razem mam koszulkę pod kolor  :kwiatek:

Edit: Rozmiar zdjęcia
wątek zamknięty
keirashara no te udziwnienia są straszne, zwłaszcza te z poprzedniej kolekcji  🤔. Ale Szokomole kocham miłością platoniczną od zakupu pierwszego czapraka, czyli już x lat temu - stary, butelkowa zieleń, do tej pory ciurany, nie widzę ŻADNYCH śladów użytkowania na nim. Miałam kilka czapraków eskadrona i mam porównanie w jakości, w zasadzie to bez porównania 😉. Co prawda starego petrola sprzedałam w bardzo dobrym stanie, ale na niego chuchałam, dmuchałam i używałam go sporadycznie.
wątek zamknięty
Czytam i nie wierzę. Oba szoki które miałam traciły kolor w oczach, w ciągu jednego czy dwóch prań. Porażka i pożoga. A stylistyka w sumie znośna więc szkoda.
wątek zamknięty
Serio? Może te nowsze już nie są tak dobrej jakości, jak te początkowe?
wątek zamknięty
Burza - uwierz, bo ja mam starego czekoladowego coacha, którego kupiłam w 2010 i tyram, dosłownie TYRAM do dziś. I nic. Nie sklepany, nie wyblaknięty, może kilka kulek zmechacenia przy popręgu, jakby się mocno przypatrzeć i przyczepić. Jest to najbardziej tyrany przeze mnie czaprak, co najmniej 8 miesiecy w skali roku jest pod siodłem, a dalej bez wstydu założyłabym go na zawody. W zeszłym roku kupiłam coacha też czekolade, ale DL z nowego wypustu - nie ma połowy jakości tego starego  🤔 Jakbym trafiła szoka ze starego wypustu, to biorę w ciemno.
breakawayy - jak pisałam wyżej, mam z tego wypustu czekoladke, która kocham, więc rozumiem miłość  😁 Za to te nowe - klapa 🙁
plunia - to się nazywa marketing 😉 Pięknie wam w tej fladze 🙂
wątek zamknięty
Aaa widzisz, to może tu jest pies pogrzebany, bo ja też piszę o starym Coachu 😉. Nowe kolekcje to tylko macałam w sklepie, bo i mnie stać nie było i konia nie miałam  😁. Czyli może i lepiej 😉
wątek zamknięty
keirashara, picture or it didn't happen! 😁 w stajni koleżanka też je uwielbia i jakoś jej żyją, widać mam pecha... pewnie chodzi o nowe. Nowsze cottony też się nie umywają do starych.
wątek zamknięty
Komplet na który chorowałam i w końcu się skusiłam - ES Heban/Brandy + ochraniacze i kalosze BR
(siodło leży jak leży, bo w związku z upałami kobyłek mi schudł + miała drobną kontuzję i praca nad poprawą pleców dosłownie spadła  🙁 Muszę trochę poczarować z podkładką i wypełnieniem w niej tyłu).


[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11138144_937982052925478_8507750167724050810_n.jpg?oh=dfda56936e32cd5d3395f6415b7792db&oe=56395836[/img]
wątek zamknięty
Nirv - ładnie do tych ochraniaczy 🙂 Też mam ten czaprak na Siwego i rozważam puszczenie w świat bo nie jestem wielką fanką brązów, hm hm....  🤔

Siwy Smok w komplecie Anky sangria, my personal favourite  💘


wątek zamknięty
Ratana, kolejny wasz świetny komplet 😍
wątek zamknięty
Ratana TERAZ TO PRZESADZIŁAŚ!!!!!  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
harja, kitty - dzięki dziewczyny, ostatnio chyba mamy dobre flow kompletowe 💘 ale obawiam się, że tej sangrii już możemy nie przebić  👀
wątek zamknięty
Boska ta sangria  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.