Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Powiem wam że mój Siwy też w brązach chodzi a kupiłam mu czerwony czaprak właśnie :P



Cała kolekcja eskadrona cudna, dzisiaj ledwo ze sklepu wyszlam (dobrze ze moj portfel mnie ograniczal) tylko z czaprakiem i nausznikami :P Ale już wiem że na pewno jeszcze jeden czaprak będzie mój 😀
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 września 2015 20:17
A nie sądzicie, że jakość czapraków eskadrona spada? Nowsze cottony coraz szybciej się przecierają i blakną. To chyba po to, żebyśmy nie mieli wyrzutów sumienia ma kupowanie nowych kolekcji  🏇
wątek zamknięty
xequus, dokładnie. Jak patrze na moje cottony, to aż mi się odechciewa 😉 Wolę kupić porządnego caballa w tej cenie
wątek zamknięty
xequus, dramatycznie. Capri mnie rozczarował, od razu zaczął się kulkować.
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 września 2015 20:41
Ja dostałam dzisiaj BigSqare czy jak mu tam i bez jaj, ze czaprak za 300zl jest w dotyku jak sztuczna szmata. Chociaż jest piękny, jak każdy eskadron 😉 wole juz cottony, ale tak jak mówię ich jakość ostatnio to porażka. Jedyny eskadron, ktory używany najwięcej wygląda jak nowy to z serii exclusive sprowadzany z Niemiec. Reszta tak naprawdę im nowsza tym szybciej się podarła przy przystułach    🤔
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 września 2015 21:20
xequus, ty kupiłaś tego szmargda z Arcus?

czaiłam się na niego od początku, chyba ze 4 razy miałam w koszyku  😁

Znajoma ze stajni ma big squera greena i nie jest zachwycona, wierzchni materiał to zwykła bawełna która się mechaci i na podszyciu nie ma siateczki jak w była w polopadach.

kupiłam za to białego na zawody  😵 mam nadzieje że, w użytkowaniu nie codziennym że, tak powiem nie będę płakać, no i cena była kusząca.

wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 września 2015 21:25
Brzask nie, to nie ja  😉 chyba przerzucę się na caballe, bo jestem rozczarowana
wątek zamknięty
Mój brillant choć używany sporadycznie, bo w kolorze waniliowym już nie wygląda dobrze. Mechaci się.
Tak wiec zamówiłam Caballa Glamour zamiast nowego eskadrona. 🏇
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2015 17:10
Mój Brillant Capri używany dosyć intensywnie (oczywiście na zmianę z innymi czaprakami, a mam ich pewnie powyżej 20, ale też 3 konie aktualnie) wygląda jak nówka sztuka, trochę tylko jest pognieciony przy krawędzi tybinki. Moje Euro-stary trzymają się o wiele gorzej niestety, dwa z nowszych kolekcji poprzecierane na wylot praktycznie 🙁
wątek zamknięty
Aramis w Brillancie Smaragdgreen:

Mi jakość nowych brillantów bardzo odpowiada! Wypadają duużo lepiej niż poprzednia wersja.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
huzarova, ładne zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx Bajeczny jest ten kolor, będzie szał na siwku
wera5510 Elegancko! 🙂
Wpadam z bardzo poglądowym zdjęciem dralona banana z przymiarki na nowego kuca, czy wszystkie te derki muszą mieć takie duże dziury na łeb?  😵 jeszcze nigdy mi dralony nie pasowały na któregokolwiek z moich konia, nie wiem jak wy to robicie dziewczyny, że wam tak pięknie leżą  😁 mam nadzieję, że dzieciak się rozbuduje w klacie i wtedy będzie cacy.
wątek zamknięty
dairoxroxi - na moje smoki wchodzą tylko eskadrony i to i tak ledwo-ledwo 😁 Inne derki muszę brać rozmiar większe, co w połączeniu z krótkimi nogami moich koni wygląda średnio szczęśliwie 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, bo trzeba mieć prawie zimnioka zeby pasował 😉
wątek zamknięty
Ekhm...
nam pasują. 😉

wątek zamknięty
Klami, no przecież napisałam 😀 xD
wątek zamknięty
xxagaxx, a idź Ty !!
wątek zamknięty
Klami, no przecież napisałam 😀 xD

Love it! Uśmiałam się 🙂 😉 🙂

JA się  czaję na nowe NG 😉

xxagaxx, Twoje brązy są mega ciemne i ten czerwony będzie pięknie wyglądać!
wątek zamknięty
kermit   Horses horses everywhere ..
04 września 2015 08:20
Można prosić o poradę ?  :kwiatek:

Poszukuję nowych ochraniaczy a nie mam siły/czasu/cierpliwości przeszukiwać WSZYSTKICH ofert na rynku a Wy wiecie wszystko  😀
Potrzebny komplet -elegancki, ciemny (najlepiej granatowe, ale inne ciemne też mogą być).
Najlepiej by współgrał z poniższym czaprakiem  😉 i żeby były trwałe.




Nie szukam promocji, tylko dobranego produktu  😉
Z góry dziękuje  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 września 2015 08:50
xxagaxx, mistrz 😀  😜

Na moim albo klata dobra i na zadzie wisi, albo zad ok, a klata przyciasna 😂

wątek zamknięty
Dziwnie szyją te derki, jakieś niewymiarowe :-P Chociaż np. polarówki eskadrona uwielbiam, bo jako jedyne 165 jakie do tej pory miałam zasłaniają prawie cały brzuch Siwemu i jako tako się dopinają w klacie! :-P I jeszcze derka Jacsona - niezniszczalna i leży niemal idealnie 😉
xxagaxx, ładny ten czerwony. To zależy też jaka czerwień do siwka, nie każdy odcień jednak pasuje 😉 Koniecznie pokaż foto w tym, jak już będziesz miała!
huzarova, u mnie wygląda trochę jak niebieski 😀
wera5510, klasyczna elegancja. Idealna dla srokatka 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 września 2015 11:35
kermit jak będą Ci pasowały granatowe z czerwony, to bodajże w zimowej kolekcji schockemole takie mają. Są przesliczne. Nie zarzuce linkiem, bo jestem w pracy  😉
wątek zamknięty
kermit, Eutostary Excellent, kolor nazywa się blue po prostu🙂 wydaje mi się że to bardzo podobny kolor
wątek zamknięty
Hej, podpowiedzcie, proszę...  :kwiatek:

Na tego gościa:




- eskadron cyan czy eskadron limonka?

A może jakis inny kolor?

(mam same stypowe - czarne i ciemne granaty, coś bym urozmaicić chciała  😲)

wątek zamknięty
Myślę, że cyan będzie dobrze wyglądał. Limonka jakoś mi nie pasuje.
Ale według mnie banana byłby strzałem w dziesiątkę 🙂
wątek zamknięty
Monika228 dziękuję. O banana też myślałam, albo wanilia. I podoba mi się walnut tricolore z najnowszej kolekcji, tylko cena mi się nie podoba... 😤
wątek zamknięty
Dziewierz, nie lepiej wybrać ładny kolor caballa? 😉
wątek zamknięty
Dziewierz Jeśli kolor miałby być bardziej hmmm... kolorowy (sugerując się propozycjami cyan/limonka), to może żywy, pomarańczowy? 🙂
wątek zamknięty
Wpadam z połączeniem Sinfonie + brązowy sprzęt + nowa Eskadronowa czerwień. Byłam w Equidei, Big Square dużo jaśniejszy, bardziej czerwony, natomiast Cotton podchodzi bardziej pod wino. 🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.