Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

anai - to P jedziecie teraz 14-15.03. czy 21-22? 🙂 Dzięki, staramy się (w zasadzie to ja się muszę bardziej starać, bo jak widać koniowi wychodzi ok :P ).
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 marca 2015 21:29
lusia722,  kurza twarz, ja to mam wszędzie daleko,  👿  piękne to nasze podkarpacie i lubię tu żyć,  ale jeździecko to takie zadupie, że szkoda gadać... 😵


HAHAHA! A ja kurcze popylam na podkarpacie 500km z Torunia z koniem żeby potrenować i postartować  🙄
Lusia, cudo *_* specjalny padoczek z trawką widzę, co by miał mniejsze szanse na uwalenie się?
Zazdroszczę ciepłej myjki, mojemu palomino by się przydała... On jak koń wygląda tylko w sezonie, jak jest płukany co jazdę i kąpany raz w tygodniu, czasem częściej  😵
smartini, a gdzie wy stoicie w Toruniu? 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 marca 2015 21:38
w domu, za Górskiem jeszcze ;D
smartini, z centrum nie aż tak daleko w sumie 😉[sub] ps. Chełmno czeka <3[/sub]
Angeel, teraz.  Na następnych też ,  ale tylko  w sobotę  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 marca 2015 21:51
Libeerte, no całkiem blisko, jak się uwinąć to 20 min i jestem na starówce  😎
Chełmno to chyba dopiero latem, do czerwca mam wypchane dwa kalendarze  🤔
żeby nie było, że tak piszę tylko bezproduktywnie, stan Buły z końca września 2014... sporo roboty przede mną żeby go po zimie znowu do niego doprowadzić  😵
na szczęście za 2,5 tyg uciekamy do Rzeszowa
[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11067509_10202523257521766_3691264356895317407_n.jpg?oh=a0a632bdedc66c3bd80df53b25ac9919&oe=557996A6[/img]
Młody i stary .

edit. roz. zdjęcia
anai tylko jak błoto to można się zapłakać. Normalnie szczota do grzywy  😉 plus jest taki ze aby podał nogę wystarczy za kłaki pociągnąć lub przy braku zajęć i tam warkocze zrobić.
Za to  warkoczyki z grzywy....prawie godzina.
Smartini ale masz konisko. Cudo. Nie ukrywa, że west zawsze mi się podobał  🙂
agunia_aramis, ale bajer warkocze na nogach! I ostatnie cudne!

To ja też młodego na dobrą wróżbę:
Na srasssnych miotłach

I w potrójnym szeregu

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 marca 2015 00:43
a Ja wstawie byle jakie mojej puki jeszcze w 1paku  🏇
halo Twój młody chyba jest sporych rozmiarów?
agunia_aramis, a nie, takich przeciętnych, koło 164-5, ale faktycznie wydaje się jakiś dziwnie duży, większy od wyższych koni.
smartini, piękny jest!
Zairka, a kiedy termin?
agunia_aramis, wow, warkocze na szczotach! I grzywunia też niczego sobie 😀 Cudo!
monia, ile lat ma teraz młody?
[quote author=brzezinka link=topic=96725.msg2311114#msg2311114 date=1425992447]
lusia722,  kurza twarz, ja to mam wszędzie daleko,  👿  piękne to nasze podkarpacie i lubię tu żyć,  ale jeździecko to takie zadupie, że szkoda gadać... 😵

HAHAHA! A ja kurcze popylam na podkarpacie 500km z Torunia z koniem żeby potrenować i postartować  🙄
[/quote]

smartini, rozumiem, że na Janiowe się wybierasz, fajne miejsce.  🙂 Mój mąż to wielki fan westu i kultury dzikiego zachodu. Mamy nawet na stajni kompletny rząd westowy, który mimo tego, że obecnie nie używany bo mąż z powodu kontuzji kręgosłupa rzadko na konia wsiada, regularnie jest czyszczony, wietrzony i dba o niego jak o swoje rewolwery.  🤣  Kiedyś jeździliśmy dużo na zawody do RR i Alexa Jarmuły. Mnie nie udało mu się do westu przekonać ale lubię sobie popatrzeć, szczególnie na reiningowe zawody.  😀
halo Fajny młody ile lat ?

anai młody dopiero skończy na dniach 4 lata. Więc od kwietnia ruszamy na jakieś zawody.
monia, myślałam, że ciut więcej, bo bardzo proporcjonalnie jest zbudowany. I jakie ma szyjsko! Super. To powodzenia w debiutach!
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 marca 2015 09:07
anai, dziękuję 😉
brzezinka, dokładnie. Od jakiś 5ciu lat tam jeżdżę  🙄 nawet zdążyłam się pogodzić z kilometrami, zaprzyjaźnić z busami i pociągami oraz nocnym wracaniem do wawy na uczelnię, jak koń stoi w treningu 😉
halo, młody wymaga ostróg ?

monia pisałem już na blogu, ale się powtórzę 😉 niezła maszyna z młodego 🙂 p.s Muszę Cię w końcu odwiedzić i podziwiać Twoje koniska  😉

Zairka, udanego porodu dla Panny 🙂  Kryłaś izabelem ?  p.s gdybyś sprzedawała jakiegoś izabelka, daj znać 🙂
smartini, w takim razie szacun, podziwiam zapał i zaangażowanie  ❗

nasze niespełna dwuletnie dziecko 🙂






smartini   fb & insta: dokłaczone
11 marca 2015 10:15
brzezinka, dziękuję  🏇
jaki uroczy ten twój maluch! Kuleczka taka 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 marca 2015 10:58
korysindex4, Ty też niczego sobie 😍 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 marca 2015 12:01
anai 17 kwietnia 😅
korysindex4 tak pokryta jest Can-Can S
i maluch raczej będzie na sprzedaż bo kupiłam pakiet 3 in 2, ale na utrzymanie 4 koni sobie nie pozwole 😉
monia, rocznikowo 5, ale ze względu na wcześniejszy sposób użytkowania jest jak jest: fizycznie ogarnięty, we łbie pstro.
korysindex4, to zależy do czego 🙂 Na pewno nie do ruchu w przód 🙂 - to ma z natury.
A ja mam dzis sesje tarzankowa :P

korysindex4, Ty też niczego sobie 😍 😁

Hehe dobre  😁 

korysindex4 Zapraszam jak będzie ciepło i można grilla rozpalić.  :kwiatek:

halo dobry wiek, teraz można już normalnie trenować .

anai Dzięki, młody jest fajny, więc jakoś na luzie powinno iść . ps. trzymam kciuki za waszą P, śledzę was i podziwiam postępy.
faith, kobyła dba, żebyś się nie nudziła 😉
brzezinka, widać że maluch jeszcze, niesforny przy robocie!
smartini, podziwiam Cię naprawdę! Ja obecnie dojeżdżam z Cz-wy do Kędzierzyna-Koźla do mojej trenerki i przyznam, że chociaż mam 200km to czasem ciężko mi to przychodzi 😉 500 najzwyczajniej by mi się nie chciało. Nie masz czegoś bliżej, co spełniało by Twoje oczekiwania?
anai ona nawet czolo musi miec umorusane, a ganasze to juz obowiazkowo 😎 Ojesu jak ci sie sklada ten szary samolot  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się