Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Blondek powodzenia z Brandtem 😉 Koń z wielkim potencjałem i sercem  😀

faith ależ Ci się siwa zmieniła! WOW
Dzionka - dziekuje  :kwiatek: zebys widziala jak ta kula potrafi sie zbuntowac i stwierdzic, ze dalej nie idzie;P i z przodu i z tylu konia brakuje😀

Lusia722 - pieknie dziekuje w imieniu mini-pre 😉  :kwiatek:

Piafallo - no troche tak🙂 jak sie gdzies zapatrzy w dal to taka szlachetna dama 🙂 no i ujezdza sie w koncu, ujezdza😉 mialam nosa jednak, ze to fajny kon, a tyle osob sie pukalo w glowe, ze takiego sledzia biore w dzierzawe, w dodatku araba!  😜 😁
faith, Wygląda co raz lepiej. 😀
A Wy nie macie siodła za bardzo na łopatkach? Szczególnie na drugie i trzecie zdjęcie patrząc.
anai Szarak świetny jak zawsze  🙂

darolga gratuluję  :kwiatek: Super widzieć Was w świetnej formie i znowu na parkurach!

My z Karym jesteśmy po bardzo intensywnym weekendzie. Od pewnego czasu nie mogliśmy ruszyć się z miejsca, a nasza praca zmierzała donikąd co skutkowało coraz mniejsza ochotą do pracy u mnie i u konia. Długo zastanawiałam się kto może nam pomóc i dzięki epk i quancie  :kwiatek: w końcu znaleźliśmy trenera, która pomógł nam przekłuć tą nieszczęsną bańkę  😉 Po dwóch dniach dostałam nowego konia, który jak się okazało jest bardzo wrażliwy i elektryczny. Mimo ogromu pracy jaki jest przed nami jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że uda nam się z Karym przepracować problemy  🙂


Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2015 08:11
darolga, wiesz co, kij z wysokością konkursów, ważne że oboje macie radochę z tego co robicie!  😅 Widziałam na fejsie foty, prezentowaliście się przekozacko! Wpadajcie częściej bo miło Was oglądać!  😍

faith, napieram, chociaż już mam zawał na samą myśl zmieszczenia się na Lkowym czworoboku :P
I biję się w pierś, bo m.in ja pukałam się w czoło, dlaczegoś takiego śledzia sobie uwidziała do dzierżawy - no i teraz zatkao kakao  😁 Kobył wygląda MEGA, no i ty siedzisz o wiele lepiej!

galopada_, no jaki dzielny maluszek!  😉

anai, wstawię potem miny Lula pomiędzy tymi udanymi ujęciami - ktoś kto się nie zna, mógłby powiedzieć że wręcz torturujemy tego konia!  🤣

Dzionka, wyniuchałam z innego wątku co prawda, ale mało z krzesła nie spadłam i tak - GRATULACJE!  😉 Rozumiem, że Dzią zagospodarowany do Twojego powrotu i kucyk już wybrany? ;-)
tulipan Super obrazki! Zdradzisz kto to taki?
My z Rudą wróciłyśmy do poprzedniej, stricte ujeżdżeniowej stajni.
Człowiek się szybko do dobrego przyzwyczaja.
Zasuwam co prawda 40km w jedną stronę pks'em ale mam spokojny sen
a koń treningi, kiedy mnie nie ma.
Julie kurde chcialabym je cognac jeszcze kilka cm, ale tam juz nery zaraz, ona krotka do bolu  🙇

Moon spoko ciotka, siwy pulpet wybacza  😁 siedze jeszcze dupowato, ale urzezbimy trochu konia z trenerka to sie za mnie bierzemy, po kolei malymi kroczkami 🙂

Tulipan o wow! bardzo duzo dynamizmu na tych fotach, super!
Dzionka doczytałam w innym wątku i na szczęście nie jest ze mną tak źle. Ogłosiłaś to parę dni temu ... ufff
Przez to, że znasz płeć to już myślałam, że od dawna wszyscy wiedzą tylko nie ja  😂

Faith no to ostro ruszacie z robotą 😀 zazdroszczę


U nas w sobotę piękna pogoda była, więc postanowiłam pojeździć. Uszykowałam się, wyciągnęłam calutki sprzęt.
Wyprowadzam konia z boksu, a koń... bez jednej podkowy  😵  To się nazywa szczęście  🥂  😜
anai dziękujemy! Szarak wygląda przefajnie! Bardzo miło się ogląda takie obrazki, gdzie robota ewidentnie idzie do przodu, gratuluje!  :kwiatek:
Moon ale masz rumaki piękne !  😍
darolga fajne zdjęcia! no i jeszcze raz gratki dla Kuca, że się przełamał  😅
Nasturcja- Renata kciuki są!
[b]Burza[/b] co tam u Was słychać? 🙂
tulipan Kary jest piękny!  😜 teraz mamy niezłe wyzwanie, żeby przez miesiąc przepracować to wszystko i iść dalej!  😀

A my, podobnie jak tulipan, z inicjatywy epk trafiliśmy na świetne konsultacje, na których Rudy przeżył tak niesamowitą przemianę, że dalej nie mogę wyjść z szoku  😜 Usłyszałam duż mega pozytywnych rzeczy na temat Rudego Konia. Do poprawienia jest prawie wszystko, głównie we mnie, musimy się teraz bardzo starać, żeby nie zaprzepaścić efektów, które wypracowaliśmy i dzielnie ćwiczyć, gimnastykować się i bawić ujeżdżeniem 😀 Na szczęście, trafiliśmy z Ryżym na fantastycznych ludzi, którzy kompleksowo pomagają nam się rozwijać! (Tu specjalne podziękowania dla tulipan, epk i kitty, za codzienne odpowiadanie na miliony pytań, cierpliwość i rady  :kwiatek🙂



Pozdrawiamy!
tulipan gdzie stoisz z końmi ?
Ententa o wow, super! a z kim byly te konsultacje?🙂
Ależ się dzieje, 2x przerzucałam strony, żeby się upewnić, że niczego nie przegapiłam 😁

Dzionka Przede wszystkim GRATULACJE i dużo, dużo zdrowia! 🙂

amnestria Czasem nawet mimo jakiś tam wad stajni świetnie mieć konia "pod domem", można wszystkiego osobiście dopilnować a i relacje się zacieśniają gdy można być często. Niebawem, spełni się i moje marzenie, będę mieć konia 3km od domu... 15min spacerkiem przez krzaki 😀 Świetnie Dunio wygląda 🙂 A Tobie zdrowia!

faith Ale się z niej KULA zrobiła, nie do wiary 😀 Widząc konia często zapomina się jak to było wcześniej, aż zobaczy się zdjęcia i SZOK 🤣 Mega postęp!

Hermes Świetny siwy, pasujecie do siebie 🙂 Zmieniacie lokalizację?

dairoxroxi Chyba jesteś bardzo zadowolona z nowego nabytku? Widać wróciła radość i zapał do pracy 🙂

Moon Pozowanie trudna sprawa, mój też na początku stał jak na skazanie i albo ziewał albo odwracał głowę i udawał, ze nie ma nikogo w domu. Ale i tak Lul świetnie się prezentuje, a fejm jeszcze sobie wyrobi 😀

Olson  😜 Gratulacje! Jak już przepadniesz do końca...to się pochwal 🙂

darolga Świetnie że jesteście! 😀

galopada_ Ale to jest Smok. Zawsze podziwiam Was jako parę bo sama jak czyszczę swojego to grzbietu nie widzę, a ma tylko 167cm.

ekuss Czy na Islandii chociaż czasem świeci słońce? 😉

Blondek Świetnie! Gratulacje! 😀

anai Szarak jak wino. Im starszy tym... ładniejszy 🙂

tulipan etenta Co to za szkolenie? Opowiedzcie coś więcej :kwiatek:

A to my z kadryla na początku października w pożyczonym profi wdzianku  😁



martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 października 2015 10:35
Cześć 🙂 Przepraszam, że wyskoczę tu jak Filip z konopi, bezczelnie zignoruję wszystkie piękne konie, ale...

Faith jakie piękności!!!!  💘 💘 💘 Uwielbiam was, uwielbiam na was patrzeć, odwaliłaś świetny kawał roboty z kobyłą! Aż znowu chciałabym do was wpaść na jakieś jesienne foty  😁  I jest mi przeokrutnie wstyd, że jeszcze nie dostałaś całości z zawodów...  😡 😡
martva wariatko ty kochana  :kwiatek: my na Ciebie czekamy zawsze i wszedzie, Siwa tez wciaz oferuje swoj grzbiet jakbys chciala i NA PEWNO JEJ NIE POPSUJESZ 😀 masz prv ode mnie na fejsie 🙂
tulipan ententa, piękne macie foty! ja nie mam nic  🙁 ale za to ... bolą mnie wszystkie wcześniej nieużywane mięśnie  ...
czas wrócić do podstaw  😉
edyta, wieczorkiem dostaniesz 🙂. Ja za to mam dużo ale większość koszmarnych 😉.
Wiem, wiem :kwiatek: tak sobie marudzę
nie wierze, napewno masz mnóstwo udanych. Fajnie wypadliście z Dylem.
I żadna nie powie z kim te konsultacje? 🤬 😁
fajnie laski, że się szkolicie!

faith, o kurde! duży progres! i faktycznie wygląda jak mini-andaluz

tuch, ooo czyżby Groteska? ja przyznaję, ze teraz w stajni mnie... nie ma. Rehab zabiera mi tak dużo czasu i jest o tak durnych godzinach, że wracam do domu i padam na pysk. Ale za to widzę lekką poprawę, bo mogę chodzić normalnie po schodach! Jeszcze trochę i wracam w siodło 😍
amnestria, z Marcinem Woldańskim 🙂
z Marcinem Woldańskim 🙂


Weee....  😍

Umieram dzisiaj z zazdrości.
Atea, szczerze to ja podchodziłam dość sceptycznie. Głównie dlatego, że nasłuchałam się od różnych ludzi, że gorszej bzdury nie mogłyśmy wymyślić.
Po dwóch dniach szkolenia zobaczyłam jeźdźców z poprawionym mocno dosiadem, konie ze zmienioną motoryką ruchu, rozjechane do przodu, luźne i fajne. O sobie niewiele mogę powiedzieć bo nie widziałam jeszcze filmów, ale rudy zdecydowanie stał się bardziej reaktywny na łydkę (kwestia poprawy mojej osoby) i zostało wiele rzeczy wytłumaczone mi "jak krowie na rowie" - dokładnie, z pokazywaniem "ręcznym" włącznie. Mam tylko nadzieję, że to czego się nauczyłam zdołam zapamiętać i w miarę poprawnie kontynuować 🙂. Ja nie żałuję żadnej wydanej złotówki - reszta niech się za siebie wypowiada 😉.
epk, ja dalej rzygam tęczą  💃 🤣
ententa, epk Z tego co ja widuję i podsłuchuję - zazdroszczę.

A ludzie zawsze będą gadać.

Ja jeszcze za mały żuczek na takich konsultantów jestem. Niestety... Już nie wspominając o finansach  😂
Atea, właśnie nie! Właśnie im szybciej tym lepiej. Potem to tylko wyplenianie złych nawyków, a to dużo gorsze. Właśnie takie myslenie prowadzi do tego, że potem trzeba walczyć z czymś co można było zrobić duużo prościej, jakby się zabrać wcześniej za to.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 października 2015 11:54
amnestria, ależ zrobiliście kawał dobrej roboty z Duszkiem, gratuluję i kibicuję Wam bardzo :kwiatek:
anai, Szary coraz mniej szary, ale i coraz fajniej pracujecie!! 😍
dairoxroxi, fajne te Twoje łaciate! 🙂
Moon, Twój Syn piękny 😍 świetnie wygląda i więcej go!
Olson, oooo pochwal się koniecznie!!!!
faith, Siwy aktualnie po Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza, na których skończyliśmy na 9 miejscu po chwili opierdzielania się wraca w obroty. W sobotę byliśmy na parkurach otwartych i Mały znów odpała wroty ze mną... 
Twoja Siwa przypomina mi strasznie mojego Helutka 😁 ślicznie wygląda!!!
darolga, o żesz w mordę! To zabawne, bo nie znam ani Ciebie, ani Koraba osobiście, a przeżywałam bardzo Wasze zawirowania. Nawet niedawno miałam ochotę napisać co u Was słychać, ale jakoś się krępowałam. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że (TFU!TFU) u Was już dobrze. Trzymam kciukasy i pokazujcie się częściej 🙂
Nasturcja-Renata, i jak foty?
galopada_, już na fb podziwiałam, że Twój "Mały" się fajnie prezentuje w takiej scenerii 🙂
Dzionka, o kurczaki, musiałam poczytać Twoje wpisy i dopiero ogarnęłam 😲 OGROMNE GRATULUJĘ! :kwiatek:
lusia722, co u Księciunia?
tulipan, ententa, świetne foty i fajnie się czyta taką radość z treningów 🙂
tuch, dzięki wielkie 🙂 Hmm, powiem tak, szykują się pewne zmiany u nas, ale to jeszcze nic pewnego 🙂


A u nas powoli robota zmierza ku lepszemu. Już się nie mogę doczekać środy, bo prawdopodobnie nadejdą duże zmiany 😍 Proszę więc o mini kciuki,żebym się nie skompromitowała na oczach nowego trenera 😁
epk Pewnie masz rację, ale finansowo i zapleczowo (mam daleko do wszelkich dużych miast)  nie jestem w stanie regularnie jeździć z trenerem z górnej półki. Choć szczerze - gdybym znalazła sposobność to ostatnią złotówkę bym wydała na takie cotygodniowe wizyty. Bo wiem co chcę w życiu robić, więc w to powinnam inwestować.

Na konsultacje z Panią Anią Piasecką postanowiłam jeździć, a już po raz trzeci termin konsultacji mi nie pasuje. No pracuję, no...

Ostatnio kombinuję nad innymi możliwościami  😀 Może coś się z tego wykluje.
Libella, no 😀 zmienił się odkąd go widziałaś ostatni raz na żywo 😉 Dziękuję pięknie i zapraszam w odwiedziny to się kopsniesz moją furą 😁


Amnestria w odwiedziny zawsze chętnie 😉 Serio, Duszek wygląda rewelacyjnie.

Dzionka gratulacje!!!  🙂
Tuch - kula brzydula!  😀iabeł: dziekuje pieknie, w imieniu kobyly rowniez  :kwiatek:
Amnestria - dziekujeeee :kwiatek: nie zaluje zadnej zlotoweczki na trenera, chyba nawet specjalna skarbonke zaloze, bo warto przyoszczedzic na innych bzdetach🙂😉))
Hermes - oj, mniejsza!😀 ile twoj siweczek ma w klebie?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 października 2015 14:42
faith, 158 bodajże 😁 ale nie jestem pewna czy 158, czy 148 hahahah
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 października 2015 16:04
Kochani, bardzo,  bardzo dziękuję za kciuki. Musieliście mocno trzymać, bo zadziałały. Złamanie się zrosło. Teraz 2 tygodnie stępowania, codziennie po 30 minut.  Nadal areszt boksowy dopóki nie wrócimy do regularnej roboty  🙂 Czyli właśnie za mniej więcej 2 tygodnie  😉

Jestem przeszczęśliwa i jednocześnie przerażona. Mam nadzieję, że jutro koń mnie nie wyprowadzi z boksu  😁

ententa fajnie, ż konsultacje tyle Ci dały. Powodzenia w dalszej pracy :kwiatek:

Hermes powodzenia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się