Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

ash   Sukces jest koloru blond....
20 stycznia 2015 19:19
Anaa, kiedy będziecie u nas?
Averis   Czarny charakter
20 stycznia 2015 19:23
Anaa, w niedzielę ogłoszę miastu i światu 😁 Jak już będe mieć papier w ręku.
ash, haha 😉 za 1.5 tygodnia 😉
Averis, powodzenia w takim razie! 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
20 stycznia 2015 19:42
Super,do zobaczenia 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 stycznia 2015 21:04
[quote author=Averis]
Strzyga, gdybym nie miała ślązaka, to chciałabym Hafka. To takie ślązaki, tylko blond 😎
[/quote]

Ja zostałam zahafkowana. I nie ma chyba odwrotu. Nie dość, że jest przepiękny, to jest jeszcze supermiłym koniem do jazdy. Lubi biec przed siebie i generalnie nie da się na nim jeździć, tak, żeby się wybiegał, bo on jest niewybiegowywalny :P Ale mogłam na nim jechać na tor na galop i miałam jeden wielki znak zapytania, który czekał aż mu powiem czy ma iść szybciej wolniej, w górę, w dół, po bokach, on był cały mój 😀

Strzyga, pięknie mu!!! Obłęd w ciapki!


On jest obłędny :P
ash, a Ty bywasz w stajni teraz? 🙂
Strzyga genialny 😜 Strasznie lubię patrzeć na takie ładne koniki🙂

I jak już zaglądam do wątku to przy okazji napiszę po raz setny, że mam do jazdy najmilszego konia świata 🙂 Spędziłam dziś w stajni czas tak, że do tej pory mi się japa cieszy - miła jazda, mizianki i karmienie konia marchewkami - to jest to, co mogłabym robić non stop 🙂 Kucyk pozdrawia Kącik:
milusia, ładnie to tak się chwalić, a zdjęć żadnych nie pokazać ??
ash   Sukces jest koloru blond....
21 stycznia 2015 09:58
ash, a Ty bywasz w stajni teraz? 🙂


Jeszcze sie turlam, wiec wpadam co jakiś czas. Mój mąż jest prawie codziennie, wiec czasami sie z nim zabieram.
Libella, przystojny brunecik! 🙂
Trzymajcie mooocno kciuki, bo i może my wracamy 😀
Plan jest żeby ruszyć od poniedziałku, ja się powoli przygotowuję fizycznie i psychicznie.
Nie mogę się doczekać 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
21 stycznia 2015 13:00
amnestria, kciuki zaciśnięte!!! Bardzo Ci kibicuje, wiec wysyłam moc pozytywnej energii!!
Vanille dzięki :kwiatek:
Amnestria super! Trzymam kciuki, żeby się udało 🙂
ash, no to na pewno się spotkamy jakoś 🙂
amnestria, kciuki są 😀 jak tam pomysł na trenera? 😉
Dzięki girls!

Anaa, na razie nikt nas nie chce trenować 😉
Averis   Czarny charakter
21 stycznia 2015 17:04
amnestria, ej! I ja nic nie wiem?
amnestria, kciuki są !!!!
amnestria, też trzymam kciuki. 🙂
Averis, to już się nie mogę doczekać niedzieli. 😉

Mnie dziś od rana banan z twarzy nie schodzi, Młody jest niesamowity... Jest milion lat świetlnych przede mną, nie nadążam za nim zupełnie. 🤣 Ostatnie parę jazd się w pewnym momencie robi taki elektryczny, że mi każdorazowo szczęka opada - zwłaszcza po zagalopowaniu później jest takie "no to co teraz robimy? co teraz? no zróbmy coś! haha, pierwszy, znów się spóźniłaś!". 😁 Normalnie koń na guziki... Dzisiaj wprowadzaliśmy kontrgalop - obiecuję, że jeszcze 2-3 jazdy i się ogarnę. 😉 Bo on ogarnął w zasadzie za pierwszym razem...
W ogóle to jest świetne, jak on reaguje na wszystkie ćwiczenia - robimy coś i on się poprawia, robimy na drugą stronę i rozluźnia się bardziej, kolejne ćwiczenie - proszę bardzo, kolejny szczebelek lepiej.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 stycznia 2015 20:24
amnestria-trzymam mocno 😀
Klami-ojtam ojtam, nie mam fotek to chociaż sobie napiszę że było fajnie; ) Jeżdżę sama, przeszkody sama ustawiam. Możliwe, że za jakiś czas zacznę sobie sama robić fotki 😂 Poza tym to nie wiem czy jest się czym chwalić.  My kicamy rekreacyjnie 😉 ale na Ciebie i ogra można się gapic bez końca 😀
milusia, może ściągnij pomysł od anai 😉 fimy da się kręcić, więc może z tych filmów screeny da się wyciąć i będziesz miała jak fotki 🙂
Ja mam zamiar od wiosny też dokumentować swoje poczynania z młodą 😀
U nas pogoda super, podłoże bardzo fajne i co nieco Maron poszedł na rozruch 🙂 oby tylko zima sobie o nas nie przypomniała..
Strzyga daj komuś aparat i wrzucaj hafa pod siodłem. Boski  😜

Mam jeszcze mikro nagranie z jazdy na Katarzynie i już Was nie bombarduję  🙂
https://www.facebook.com/video.php?v=972676839428758&set=vb.100000593544496&type=2&theater
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2015 21:29
Libella, w dodatku ma strasznie ciekawski charakter. Dziś przez 5 minut próbował mi rozsunąć kurtkę. Myślałam, że się popłaczę ze śmiechu jak te jego chrapy mnie memłały :P

tulipan, Kiedy atakujesz czworoboki?
Niestety nie jeżdżę na nim od wakacji, cały czas wierzę, że to się jeszcze zmieni i będę mogła na nim pomykać, bo uwielbiam chłopaka. Zdjęcia mam najczęściej uszu 😀





A to jedno z 3 zdjęć na których widać nas oboje :P
[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10540828_10202073385387226_1983992358888684911_n.jpg?oh=fe87878869af211df1a87f4bda70055d&oe=552F24FD&__gda__=1432372297_955a08a5213ee16c2950502bcea304ad[/img]
Strzyga pasuje Ci  😉 Chciałam od początku lutego zacząć startować na Szymonie, ale co rusz jakieś pierdoły się go czepiają - zęby, katar, naciągnięcia, itp. Już wraca do roboty i mam nadzieję niebawem gdzieś nim wyjechać. A z Kasią to nie wiem  😁 Ostatnio tak fajnie pracuje, że mnie korci gdzieś ją zabrać, ale no boję się  😉
milusia, na pewno jest się czym chwalić, rudzielec jest obłędny ! Także musisz koniecznie ściągnąc jakiegos ludzika z aparatem.
A co do nas..... dziekujemy bardzo.  😡 Coś tam sobie razem ze Smoczyskiem rzeźbimy. 😉

tulipan, faaajna! Tylko ogromna jest chyba ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2015 21:43
tulipan, to taki konik do wszystkiego. I w teren pojedziesz i na ujeżdżalni porzeźbisz i krosóweczkę skoczysz... Nie da się nie zakochać :P

Boisz się, że możesz tego nie przeżyć? 😀
Klami jest wielka. Nie mam zdjęć, które to dobrze obrazują, ale ja mam 173cm, a ona około 180  🙂


Strzyga raczej o jej zdrowie się boję. Najlepiej jeździ ciężarówką, a ja mam przyczepę i wyciągam z niej konia jak spod prysznica  🤔 Totalna klaustrofobia. Długo pracowałam, żeby na myjkę wlazła  😉 Ja mamę namawiam na hafa. Siostra, lat 7 chce jeździć  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2015 22:10
tulipan, haf bardzo na tak. I siostra i mama będą mogły pojeździć. Nasz na lonże chodzi, pod dzieciakami zasuwa, ja wsiadam i też mam fajne odczucia. A nasz to ze 7 lat ma :P

Aaaa, ciasne miejsca, to kiepsko jednak =(
Strzyga mama to raczej na Katarzynie, zresztą kupiła ją dla siebie, a ja "tylko" korzystam 😉 Rozglądałam się za koniem dla dziecka, ale na tyle dużym żebym i ja mogła wsiąść i skorygować od czasu do czasu. No i docelowo, żeby jakieś małe skoki i ujeżdżenie mogła młoda pojechać. Popytałam, pooglądałam i wyszło, że właśnie haflingery najbardziej się nam w koncepcję wpisują. Kilka w małym sporcie też widziałam i fajnie to wyglądało  🙂
tulipan, wow ! Ogromna!!! Za to fajna widzę. Szkoda, że takie problemy z transportem robi.
Strzyga, obłędny jest ten tor do galopu - zazdroszczę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się