Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

maleństwo A kto to wie  😁 My mówimy na niego Czingi, albo Gruby. Teściu mówi Czyngis-chan  🤣
Ramires Też się właśnie powoli przesiadam. A właściwie wplatam pomiędzy treningi w skokowym siodle treningi w ujeżdżeniówce. Sama za bardzo nie wiem jak się odnaleźć  😁
Atea wszystkie twoje konie mi sie podobaja 😀 ale szczegolnie Cayenne 🙂 co u niej?🙂
Ramires bo jezdzilam sama praktycznie przez ostatnie 2-3 lata?😀 odrabiam teraz podstawy podstaw 😉 ostatnio odkrylam ponownie, ze warto na spokojnie usiasc w siodlo, odchylic sie i dopiero robic cokolwiek np. zagalopowanie - potezne i niezwykle odkrycie nie? 😁
faith Haha, dziękuję  :kwiatek: Z Cayenne fajnie się ostatnio dogaduję. Właśnie wczoraj jeździłyśmy w ujeżdżeniówce po długiej przerwie i byłam zaskoczona wygodą. Zastanawiam się nawet czy nie odważę się pojechać towarzyskiej L-ki. Szału nie zrobimy, ale kiedyś trzeba zacząć.

Za Waszą namową zaczęłam jeździć trawersy  😁 Faktycznie na niektórych kopytnych idzie raz-dwa, na innych się trzeba nawysilać. Cayenne nie ogarniała wygięcia, chciała robić ustępowania. Na razie jestem na etapie wypadania zadem, ale będziemy wygięcie codziennie pogłębiać. Przynajmniej spróbujemy  😁
Atea ahahaha, ty trawersy a ja wczoraj niezwykle ambitnie uczylam siwe w reku klusowac ;D bo sie malpa zawsze zapierala na uwiazie i step byl maksimum jej osiagow, nie mogla cos 2ki wrzucic :P a wczoraj sie udalo 😀 potem to juz nawet luzem kolo mnie klusowala na lonzowniku  😍 szport Pani, szport!  😁
Averis   Czarny charakter
04 marca 2015 08:45
Atea, faith ależ wysyp aktywnych jeźdźców!

Dzisiaj wsiadam pierwszy raz w nowej stajni. Trochę się stresuję, prawie jak przed pierwszym wsiadaniem  😁
brzezinka, dzieciak jaki fajny! Bardzo zgrabny konik 🙂
Ramires, świetnie wyglądacie! Siodła zazdroszczę, sama mam ciągle ochotę na jakieś z wyższej półki, ale niestety brak środków.
ententa, Dziękuję! Słodkie zdjęcia 😀
tuch, zdjęcia w hali wyszły Ci naprawde ciekawe, a nasłuchujący Malachit to hit.
milusia, bardzo Ci dziękuję  w imieniu szaraka!
Precelek, oj ma radochę. Nie mniejsza niz widze na Twoich zdjęciach 🙂

Atea, młody tez nie kuma o co chodzi z trawersem, lepiej mu idą ustępowania i podejścia do łopatki 😉 Fajnie wygląda Atea na skokach luzem (łatwiej by im jednak było z doublebarem niż ze stacjonatką 😉) 
Ramires dziękuję, zobaczymy co czas przyniesie 🙂. Ale profi wyglądacie!
tuch 100% radości 😀 zdecydowanie!
Atea dzięki, zdecydowanie trafił mi się i koń i trener. Czasem mam trochę szczęścia 🙂 Chingan za to piękny!
ententa wpadaj, zapraszamy, Dzidź kocha gości  😀 a Plusz jak to Plusz, zawsze i wszędzie czuje się najważniejszy (i słusznie  😍 ). Te twoje foty z zimy są piękne, wrzuć coś jeszcze
anai i słusznie, radocha to podstawowa rzecz w jeździectwie, u mnie trening bez zacieszu to trening stracony  😜  😅
pokażę Wam jeszcze jedną fotkę, w sumie zestawienie 🙂  Pluszek, Dzidź i Klaczynka  🙂
anai Masz rację  :kwiatek: Alzacji nawet stawiliśmy dubla. Z Ateą na razie robimy ustępowania, na łopatki jeszcze jest za mało stabilna na kontakcie. Ale łopatki ubóstwiam generalnie: Alzacja i Cayenne ostatnio całkiem fajnie je śmigają. A że moją i tym samym ich piętą achillesową są przejścia związane z galopem i sam galop to często jeździmy łopatki.
faith Jest PRO  😎
Averis Zdaj relację. Jak się Karson czuje w nowej stajni? Bo ostatnim razem widziałam go na haju  😁
Precelek Dziękuję w imieniu Grubasa  😁

Lecę do kopytnych, miłego dnia! 🙂
Averis   Czarny charakter
04 marca 2015 09:19
Atea, grzeczny bardzo, jak to Karson 🙂 Trochę bałsię namiotowej hali, ale już za drugim razem zrozumiał, że to nie zjada koni. Wczoraj poczłapał na lonży i też był grzeczny. Apetyt ma, czysto ma, więc chyba zadowolony 😉 Tylko gruda się przyplątała (akurat to zwalam na karb stresu związanego z transportem i sporego błota), ale zaraz jadę kupić Manusan i maści.
Ententa  :kwiatek:  ruja się skończyła to się zachowuje dobrze  😂 Wy z Ramires i Tulipan w jednej stajni stoicie?  👀 Może Was kiedyś odwiedzę  😀
Precelek to chyba jasne, że pamiętamy Bohunka  😍  fajną masz tą ekipę. A na Klaczynkę jeszcze wsiadasz?
Brzezinka robi ganasz? To chyba też zakupię  😎
Ramires no w końcu  😀 mam nadzieję, że częściej będziesz wpadać z fotami. I pomyśleć, że miał mieć przedwczesną emeryturę....
faith, Ramires, anai, miło słyszeć, że się podoba  :kwiatek:
Precelek, piękne portrety  😍
baffinka, bierz, bo to taki magic, że robi ganasz nawet u żyrafy  😁
P planujemy za dwa tygodnie 😉


No, no! super! Tylko czemu akurat wtedy jest taka kumulacja imprez? 21-22 też startujesz?
magda, też, zgłosiłam się na razie na sobotę 21. Zobaczę jak finansowo, czy dam radę jechać też w niedzielę 🙂
W sobotę (21) wprawdzie pracuję, ale dopiero o 16 będę musiała wyjść, więc może was zobaczę. 13-15 są Kolosy, a już żałuję, bo i mecz siatkówki ciekawy (Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów, w Ergo Arenie), a i zawody bym obejrzała częściowo. Ale Kolosy są raz w roku, znajomi się zjeżdżają i w sobotę masa ciekawych prezentacji będzie 😀
Weekendy są zdecydowanie z krótkie i za dużo pracy mam w nie zawsze :/
Averis   Czarny charakter
04 marca 2015 18:36
Słuchajcie, wsiadłam. Pierwszy raz w życiu moim i Karsona na hali namiotowej. Wiało i rekreacyjny kucyk miał jazdę, a mój koń był po prostu grzeczny. Wprawdzie posnuliśmy się głównie stępem i zrobiliśmy po kółku kłusa w obie strony, ale i tak jestem dumna bardzo 💃. Zwłaszcza, że z ziemi był na początku spięty.
Brawo Averis i brawo Karson! 😀
Averis   Czarny charakter
04 marca 2015 18:42
faith, boże, tyle wygrać 😁 Dziękuję!!
Ramires dobrze wyglądacie, jesteście pod czujnym okiem, wiec teraz z górki już  😀
Brzezinka ale wyrósł! piękny chłopak 🙂 czemu tniecie jak grzeczny?  😁  😉
faith merci  :kwiatek:
Precelek dziękuję, chcoć wszyscy już tymi fotkami rzygają  😁 wrzucam jeszcze głupawe miny mojego konia  🤣
a zestawienie piękne, fajne rumaki Ci się nazbierały 🙂 możesz śmiało drukować wielkoformatowo i na ścianę  💘
baffinka, dokładnie! wpadaj, zrobimy sabat czarownic a potem ruszymy na watykan  😁
Ententa dobrze kojarze, że to Krzyżanowice? Tam od strony Poznania?  Tylko cieplej się zrobi, zgadam się z dziewczynami i przybywam do Wrooo 😅
baffinka dokładnie tam! ale super! trzeba puścić obiegówke o spotkaniu voltowo-wrocławskim  😀
baffinka,, ententa, watykan reaktywacja? 😉
Epk no baaa  🤣 szykuj się
Tia, już rezerwuję wszelkie możliwe terminy :P
baffinka,, ententa, watykan reaktywacja? 😉



ciepło się zaczyna robić, czas zarządzić sezon otwarty!  🤣
knysha   Popławska Team
04 marca 2015 22:27
tulipan uwielbiam patrzeć na twoje foty  😍 Katarzyna jest jednak moją faworytką 🙂
A dziękuję  😅
knysha jako autor wszystkich moich fot powinien zbierać pochwały  🙂
Tak na szybko, bo do pracy lecę. Co się dzieje, jak lonżujący jest zajęty kręceniem filmu: film
knysha, jeesssuuu świat się zawalił... nie na RS miałeś się zalogować??  😂
anai hahahaha, padlam! Siwy urozmaica sobie lonze  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 marca 2015 08:25
Anai aaaaa! Extra ambitny siwy!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się