Westernowa Rewia Mody

Livia, trzeba pofarbować 🙂
albo moczyc, suszyc na sloncu, olejowac (najlepeij olej na cieplo z woskiem), na slonce i czeeeekać....

ja do siodla mocowalam ramki zeby sakwy troczyc. wiecej strachu niż roboty 😉
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
22 września 2015 07:50
Byłam na rajdzie ostatnio, zrobiliśmy 100km, i mam mały problem. Bardzo mi się koń obtarł od popręgu. Nie jest zapoprężony, ale ma na obu bokach pasek przetartej skóry. Mogłybyście doradzić coś fajnego? Aktualnie mamy neoprenowy popręg taki jak ten:
Na normalnych jazdach dawał radę, po 14h w siodle obtarł...
Może jakiś z gumami? Albo z naturalnego futra?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 września 2015 08:12
[b]sepia [/b] ja mam podobny problem ale po godzinie w siodle, kupiłam tunel z futra medycznego , odpięłam neopren założyłam futro i problem zniknął. Kilka wpisów wcześniej była o tym mowa i podobno super sprawdza się popręg podszytu takim futrem.
Sepia Mnie też sie koń obciera od takich prostych neoprenowych popręgów. Używam profilowanych mattesów i nigdy się żaden nie obtarł.
https://www.lammfell.net/de/sattelgurte/westerngurte/
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
22 września 2015 09:31
A jest jakiś polski dystrybutor? Myślałam o Mattesie, ale co w momencie np kiedy koń mi wejdzie do rzeki, popręg nie wyschnie przez noc? Mogę założyć następnego dnia mokre futro?
ja swojej klaczy kupiłam taki popręg http://horsepassion.pl/kon-jezdziec/siodla-osprzet/popregi/popreg-antyalergiczny-classic-equine-classic-equine.html
i nic z tego dalej mam problem  🙁
.
Livia   ...z innego świata
22 września 2015 13:06
horse_art, jak mi dalej tak pójdzie to pomyślę o farbie. Dotąd wystarczało, że jaśniejszą skórę traktowałam czarnym olejem i nabierała takiego fajnego, czekoladowego odcienia 🙂

SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
23 września 2015 10:03
Tunele na popręg z futra merynosów robi firma Par Force, szyją nakładki w podanych przez klienta wymiarów za około 100 zł.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
23 września 2015 10:45
Dziękuję uprzejmie!
Livia   ...z innego świata
25 września 2015 12:19
ivett właśnie wrzuciła zdjęcie kocyka, który zamówiłam na zawody 😍

Livia już widziałam na fejsie, jest genialny !
.
Ja mam problem natury kolorystycznej... Opowiem szczegolowo  😁 mam siwego konia w ciemnobrazowym sprzecie , niebieskim padzie . ja sama w ciemnych dzinsach , brazowo-czarnych kowbojkach i bialym kapeluszu. Koszula czarna czy niebieska w krate. Na zawody. Nie uznaje , ze krata jest passe czy cos w tym guscie...😉
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
25 września 2015 21:01
Livia cudny! Pad, który do mnie jedzie, też jest już na stronie ivett. To mój prezent imieninowy dla narzeczonego 😀

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12063724_704803936318701_7413606413340891593_n.jpg?oh=b6a49b73c305484df4b05f73f2b8132c&oe=5660AFA0[/img]
Livia   ...z innego świata
26 września 2015 07:52
Muchozol, wabankowa, dzięki 🙂 ivett należy się szacun, że potrafiła wzór z internetu przekuć we wzór dla maszyny haftującej 🙂

Siwa folblutka, już też go podziwiałam, cudownie wyszedł! I bardzo, bardzo mi się ten haft podoba, taki zwiewny i leciutki 💘

rosek, jak bardzo ciemne masz dżinsy? Jeśli ciemne, ale dalej niebieskie, to brałabym czarną koszulę. Jak dżinsy prawie czarne - to niebieską 🙂
Granatowe  🙂
.
Livia   ...z innego świata
26 września 2015 14:15
rosek, skoro granatowe, to szłabym raczej w czarną koszulę 🙂
Jak tak dalej pójdzie to skuszę się na pad od ivett, ale muszę być dzielna - w końcu znalazłam limonkowe cudo. Teraz tylko pieniążków brakuje.

Haft na tym padzie wyszedł świetnie!
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
26 września 2015 15:53
Dzięki dziewczyny 😀

Maluda projekt haftu był chyba ze 2 czy 3 razy poprawiany ale on sam i jego położenie wyszło w końcu idealnie.

Czy możecie polecić mi tani popręg w kolorze czekoladowym? Nie musi być super bo i tak bedzie owcza nakładka dla wygody konia, chodzi w tym momencie wyłącznie o kolor. Niestety wszedzie są czarne...

Dzieki Livia odkopie czarna :kwiatek:
Dzisiaj byl jeden z gorszych treningow , moja wina, dzien do dupy.
siwa folblutka pad przepiękny 🙂
Livia   ...z innego świata
26 września 2015 19:40
rosek, nie ma za co 🙂 Kolejny trening na pewno pójdzie lepiej, czasem się zdarzają gorsze dni - głowa do góry 🙂

Siwa folblutka, jak ma być tani i brązowy, to nic odkrywczego, ale może TAKI?
SIWA FOLBLUTKA, mam pch ventech w pieknym brazie. I sprawdza sie rewelacyjnie na moim mega delikatnym
.
.
Livia   ...z innego świata
02 października 2015 12:42
Muchozol, ale czad 🙂 Pad wygląda na full profi! Popręg też super 🙂 Zdaj relację, jak się sprawdzają u Muchy 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 października 2015 13:10
Muchozol pad piękny  😜, ja jednak wolę ciemne stonowane kolory. Chyba swój sprzedam i poszukam coś ciemnego.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się