konie małopolskie

Dawno nas nie było więc kilka aktualnych fotek Daktyla
Czy może na mazowszu ma ktoś ogiera małopolaka z licencją  jak najbliżej Wyszogrodu?
Mam fajną klacz ochabowską Szansa po Sir Laryks i Szampance i chciałbym coś po niej uchodować.
Czytałem temat ale wszyscy mają ogiery na południu Polski(może coś przeoczyłem).
Będę wdzięczny za info.
Pozdro.
siux81, odmienia się ochabską 😉

Szansa fajna kobyłka, znam z torów ( za 3 latka biegała) 😀
furmanka   zawsze pod górkę...
22 marca 2012 22:24
Świeżutki, 36 - godzinny małopolak :
mils   ig: milen.ju
22 marca 2012 22:29
furmanka piękny! 😍
furmanka po kim to małe?  😉
furmanka
Bardzo udany chłop  😍 Mam nadzieję, że często będziesz wrzucać jego zdjęcia 😉
furmanka   zawsze pod górkę...
22 marca 2012 23:00
No miód w moje "uszy" lejecie mils, armara  💃


ulcia_jg,  ojciec Winer ( Empik po Parysów - Werwa), matka [sub]przepraszam za wyrażenie[/sub] Pysia ( Emir po Effendi - Presja)
ja jestem właścicielką  onej  😉
galopada_   małoPolskie ;)
23 marca 2012 06:36
Justine po Sadam

galopada_ miodzio  😉 chyba chętna do współpracy jest, co?

furmanka fajny maluch, niech się ładnie chowa  🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 marca 2012 11:59
W prawdzie nie zdjęcie, a film za co przepraszam  :kwiatek:
My z zeszłej soboty:
Hej! Mam takie nietypowe pytanko ale może jest ktoś kto posiada zdjęcia z Championatu koni małopolskich Białka 2008r. ?
montana   małopolskie
31 marca 2012 21:07
Tu jest temat dotyczący czempionatu z tego roku http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=72.0, znajdziesz tam odnośniki do galerii
galopada_   małoPolskie ;)
31 marca 2012 22:22
nieidealna ja mam. Pisz w razie czego na pw  😉
1 maja w SO Bogusławice planowane jest rozegranie Czempionatu Koni Małopolskich. Ktoś się wybiera ? Ja będę na pewno jako kibico-fotograf  😅
Więcej informacji TUTAJ.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 kwietnia 2012 12:48
W prawdzie nie zdjęcie, a film za co przepraszam  :kwiatek:
My z zeszłej soboty:



kupiłaś konika w końcu?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
02 kwietnia 2012 19:01
Kupiłam? W końcu? Nie czaję... Siwy jest mój dzięki Bogu już 4 lata 😉
Jutlandia po Harbuz












1 maja w SO Bogusławice planowane jest rozegranie Czempionatu Koni Małopolskich. Ktoś się wybiera ? Ja będę na pewno jako kibico-fotograf  😅
Więcej informacji TUTAJ.


Dzięki za info ,już zaczęłam myśleć , teraz pogoda ładna więc na 99 % się skuszę , tylko muszę 2 połówkę przyszykować że jedziemy  😁  A mojemu chłopakowi brzuszek zgubić  😵
w najnowszym Koniu Polskim można przeczytać mały artykuł o naszych żabieńskich małopolakach  😉
Nie lubię srokaczy... ani trochę! ale ona jest PIĘKNA  😜
galopada_ coś kojarzę ale nie do końca - Wasze małopolaki to raczej duże są, nie? (dla mnie duży to taki powyżej 1,60)
monia
Super 🙂 Myslę, że będzie sporo koni  💃
orangebay najniższe konie jakie są w Żabnie mają 158cm w kłębie. Tzn jest to jedna dorosła klacz tak właściwie. Oprocz tego jedne 3 latka ale myślę, że ona do 161 dobije. Poza tym głównie są to konie w przedziale 162-168. Czasami zdarzają się takie troche większe jak (pół)bracia po Barnabie (po Emir) od matek po Przedświt XIII-4. Obaj mają ponad 175  😁

edit. i są trzy dwulatki które mają po 160-162 w kłębie ale myślę, ze dobiją do max 172.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 kwietnia 2012 08:04
Kupiłam? W końcu? Nie czaję... Siwy jest mój dzięki Bogu już 4 lata 😉


przepraszam, pomyliłaś mi się z kimś innym  🙂
To nie tak źle 😉 Ja mam małopolaka ale w typie angloarabskim i dobił skubany do 1,63 co już i tak jest dla mnie odlotem z siodła... z ziemi jest tyci bo ja mam sporo więcej od niego ale jakoś zawsze celowałam w te mniejsze. No cóż, to dobrze, to nie hodujcie potworów to za jakieś 5-10 lat będę coś u Was wybierać 😉
orangebay ogiery nie są dobierane w Żabnie ze względu na wymiary tylko eksterier, rodowód i osiągnięcia ( lub widoczne predyspozycje). A tak się składa, ze coraz wiecej ogierow młp, ktore pokazują się w sporcie to ogiery większe niż 162 cm w kłębie bo mniejsze poprostu nie garną tyle ziemi ile trzeba bo im nóg brakuje  😉 ( a to raczej ważne, szczegolnie w wkkw).

Wiadomo, zdarza się, że coś wyrośnie powyżej 170cm ale głownie są to konie o średnim wzroście ( dla mnie duży młp to 170+) 😉 akurat ten rocznik jaki mamy do zajezdzania obecnie to konie o wzroście: 158-9, 2x 163, 166 i JW, ktory jest w szkole ma 165.

Łata ze zdjęć ma 167  😉
Bajdar z dziś , mąż się zgodził na wyjazd do Bogusławic , co sądzicie nadczym jeszcze popracować żeby wyglądał super . Wszelkie uwagi mile widziane  :kwiatek:
monia
Bardzo ładnie wygląda. Trenuj koniecznie bieganie, żeby ładnie pokazał się w ruchu 😉
armara dzięki  :kwiatek:  będę szkolić konia i męża  😁  mąż będzie go pokazywał bo ja nie będę mogła  😉
armara dzięki  :kwiatek:  będę szkolić konia i męża  😁  mąż będzie go pokazywał bo ja nie będę mogła  😉

Życzę pwoodzenia w takim razie. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś forumowe małopolaki spotkam w Bogusławicach  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się