Cavaliada Poznań 10-13.12.2015

Tragi to porażka, promocje naprawdę mega. Veredusy można kupić za 700zł a na targach cena 900zł  🤔wirek:  Coś tam kupiłam ale plany były inne, wole przez neta zmówić .
Najgorzej wku..... mnie rezerwowanie miejsc, co to do cholery ma być ? Oczywiście niech sobie rezerwują ale niech ktoś pilnuje miejsca a nie walną sobie rzeczy i poszli w ciul. Później po połowie konkursu wracają sobie i mają w dupie .
A czemu nikt do nas z sigma nie podszedł?  Nikogo nie widzialysmy!


Jestem nikim 🙁
😉
Ty to juz jestes nasza!!

ja z moja mega slepota widze Cie z daleka i rozpoznaje to wiesz..... wysoki level 🙂

Zacznę się ciebie bać jak mnie tak z daleka namierzasz!
crazy, jest może gdzieś w necie twój przejazd? Chętnie zobaczę  :kwiatek:
Wracając do paraujeżdżenia na arenie B- poprzednio były podejścia do występów na dużo bardziej "wypasionej" arenie A, ale dla niektórych koni było to trudne doświadczenie i szczerze mówić nie wyglądało to bezpiecznie. Zeszłoroczne rozwiązanie było dobre: finał freestyle na arenie  B, ale nie o 8mej rano, tylko o ile pamiętam około 15- więc pełne trybuny.
Noszenie wody nie było aż tak upierdliwe, za to byłoby ciężko, gdyby nie dość łaskawa pogoda 😉
Targi liche wyjątkowo.
Ale i tak jestem przeszczęśliwa, że dzięki ritce mogłam się tam znaleźć, uwielbiam cavaliadę 🙂
paa zazdroszcze  🏇 szkoda, ze nie bylo grupy B
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się