Końska Rewia Mody cz. X (2016)

faith ja mam aneczkę  😉
wątek zamknięty
Printów nie użytkowałam, ale wyglądają bardzo solidnie. Te brokatowe radzą sobie w praniu rewelacyjnie.

Odpaliłam blacka - jest cudowny, wreszcie czaprak, który jest naprawdę wściekle czarny i nie wygląda na spłowiałego:



wątek zamknięty
kitty a masz jakie real fotki?🙂 jak sie sprawuje?
wątek zamknięty
sprawują się dobrze, nie mam żadnych problemów  😉 fotki na koni gdzieś kiedyś miałam, ale raczej aktualnie nie odkopię... a jaki kolor byś chciała?

edit: mam takie
wątek zamknięty
Sand najlepiej 😉
wątek zamknięty
Lepszego zdjęcia kalkulatorem Ci nie zrobię... ale fajny czaprak, polecam  😉
wątek zamknięty
Ooo faktycznie bardzo ladny 🙂😉) dzieki!
wątek zamknięty
Wiem wiem, znam ten model i lubie, mialam baklazana na siwa kiedys i byl absolutnie szalowy 🙂


Nooo, jest przepiękny, Mam (właśnie z miodową lamówką)! No, prawie mam, bo mi córka zabrała ... I jeszcze musiałam dokupić czarne bryczesy, bo przecież nie będzie jeździć w zielonych jak ma fioletowy czaprak  😀iabeł:
wątek zamknięty
Quanta Black jest boski  💘
Kitty Wszytskie sa piekne ,ale ten Sand na prawde piękny 🙂
wątek zamknięty
Quanta ale to jest Black/black czy Black brokate? Bo moje stare oczy nie rozróżniają.... 😲
wątek zamknięty
Black brokat - z aktualnej kolekcji zima 2016, black ze standardów nie jest właśnie taki czarny, tylko wpada w granat. Ten jest super czarny, uwielbiam go. W ogóle te brokatowe są bardzo udane - świecą się na tyle, ze zainteresowany będzie wiedział o jakimś bonusie, ale na koniu wyglądają na skromne i schludne.
wątek zamknięty
Przypomnijcie mi proszę kiedy do sklepów wchodzą nowe kolekcje eskadrona? Chodzi mi konkretnie kiedy będzie mniej więcej dostępna kolekcja jesień/zima 2017 🙂



nowa kolekcja dostępna w sklepie konik.com.pl  😀
Ale zamawiając z nowej strony którą właśnie niedawno uruchomili, jest 10% rabatu na wszystko  😅
wątek zamknięty
podpowiecie co będzie wyglądać dobrze na karym? :emota2006092:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2016 14:35
Dralon z Heritage 😀
wątek zamknięty
Heritage bardzo mi się podoba. Wiecie może kiedy będzie dostępna?
wątek zamknięty
Livia jest boski  😍 muszę sobie zamówić

anai w Niemczech już jest w sprzedaży, a w PL chyba wcale nie będzie.
wątek zamknięty
Livia, nie kuś  😜
anai, w DE jest teraz w przedsprzedaży, na Reitsport Klawunde jest informacja, że wysyłka na początku listopada więc pewnie gdzieś tak się pojawi u nas  🙂
Nie zgodzę się z Sivens co do dostępności, bo Heritage jest na ten sezon zamiast Next Generation a Eskadron przyzwyczaił klientów do więcej niż jednej kolekcji... A kasa musi się zgadzać  🤣

Znając moje szczęście to te rzeczy z nowej kolekcji (derka polarowa w kratę  :kocham🙂 , na których mi zależy, pojawią się na koniku jak już nie będzie tego -10%...
wątek zamknięty
Ta kolekcja Heritage jest obłędna  😜
Wiadomo, czy będą takie klasyczne cottony?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 października 2016 14:25
Libella, na zdjęciach katalogowych widziałam, że były też normalne cottony 🙂

edit: proszę 😉
wątek zamknięty
Ciekawi mnie to bordo i zieleń, musze wybrać  się do sklepu sprawdzić.
wątek zamknięty
Mi się wszystkie podobają 😵 mam nadzieję, że uda mi się upolować zielony i czerwony  😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 października 2016 15:26
Macie jeszcze trochę 🙂

Mnie ten zielony w dralonie się średnio podoba, ale jednak to bordo... 😍
wątek zamknięty
Libella, na zdjęciach katalogowych widziałam, że były też normalne cottony 🙂

edit: proszę 😉


Zieleń musi być moja  😍 Ten brąz ze złotą lamówką też kusi...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ja się zastanawiam miedzy big square zielony, a ice  😵
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 października 2016 18:51
Zielony- bardzo kuszący! :P
wątek zamknięty
Nigdy nie miałam zielonego czapraka, ale ten z heritage wygląda ślicznie. Granat i czerwień też. 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 października 2016 22:31
Wyszło na to, że wyznaczamy trendy 🤣
wątek zamknięty
leleiria Mój błąd. Myślałam, że to limitka.
wątek zamknięty
quanta Ta czerń jest niesamowita, szkoda że Anky są coraz większe i coraz komiczniej wyglądają pod moim tyci siodełkiem  😤
Korzystając z promieni słońca strzeliłam jakieś fotki Muminkowi  😀

Anky Madeira




I derka świeżo upolowana w której jestem zakochana, jest taka elegancka  💘 Eskadron bicolor Navy/ Burgundy/ White (?)




wątek zamknięty
To heritage to spelnienie moich najskrytszych czaprakowych fantazji! Oszaleję!  😲
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.