Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
14 października 2016 20:29
Wreszcie dałam radę nadrobić trochę zaległości 🙂





Więcej zdjęć w Produktach Anky 🙂
wątek zamknięty
Widział ktoś gdzieś dostępnego cottona taupe z nowej kolekcji? Nie było ich na razie, czy tak szybko się wyprzedały, bo ani na koniku, ani w equishopie nie ma, a chciałam sobie kupić od męża w prezencie  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 października 2016 19:42
Udało mi się obfocić dzisiaj dwie Niciakowe derki. Jak myślicie, zostawić, czy puścić w świat?







wątek zamknięty
Livia zdecydowanie  zostawić.  Obydwie piękne.
A swoją  drogą, oba kare konie piękne,  ten młodszy  ma chyba jaśniejsze  przy nosie? Chociaż  zimową  porą będę  je rozróżniać  😂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 października 2016 11:19
Widział ktoś gdzieś dostępnego cottona taupe z nowej kolekcji? Nie było ich na razie, czy tak szybko się wyprzedały, bo ani na koniku, ani w equishopie nie ma, a chciałam sobie kupić od męża w prezencie  😉


One chyba jeszcze po prostu nie weszły, dopiero co wczoraj dostałam informację od Equishopu, że powoli wchodzi nowa kolekcja...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 października 2016 07:06
Ratina, dziękuję bardzo 🙂 A moje konie łatwo rozróżnić po grzywie - młody ma piękną i długą, po starszym niestety widać alergię 🙂 No i młody ma małą gwiazdkę 🙂
wątek zamknięty
Przeciek Nici? Pasi-Konik na swoim FanPage twierdzi że kolory Niciaków będą to : "ładna pistacja, lilia, niebieski i cytryna"  👀 Że mają już zamówione i w połowie Listopada powinny być 😀

Jak był o tym post to przepraszam  🙇

Edit:
Wrzucę na szybko cykniete telefonem zdjęcie CS 2016 Sangria-Taupe-Iceblue
Słaba jakoś i zdjęcie w pochmurny deszczowy dzień ;c Ale poglądowo tylko 🙂
Przyznam że po Iceblue spodziewałam się coś jakiegoś wiekszego Wow! Ale jakoś mi się nie podoba...  😡
Za to Sangria i Taupe nie spodziewałam się będą tak cudowne! Hit! 😀
[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/14741093_1212137315528127_199453643_n.jpg?oh=04d532ff3453acce75a0fb01e2a6eba9&oe=58086209[/img]
wątek zamknięty
Uwielbiam Mustangowe czapraki,  serio 🙂

Kropki w wersji wyjściowej


I mięta w wersji nie wyjściowej  😁



Wreszcie futro mi się nie brudzi 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 października 2016 09:55
escada, super kropki! Masz jeszcze jakieś ich zdjęcia? 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny a ja wpadam z pytaniem, jak wypada porównanie jakości cotton'òw do czaprakòw big square ?
Te drugie z najnowszej kolekcji starsznie mi się podobają, ale właśnie nie wiem jak z ich jakością bo nigdy nie miałam.

Z góry dziękuję za odpowiedź 😉
wątek zamknięty
Pewnie będę w opozycji.... big square to chyba najgorszy czaprak z puli eskadrona... jest robiony dokładnie z tej samej tkaniny co cotton, ma sznurki... Uwielbia blaknąć w ekspresowym tempie i jeszcze się odkształca... Natomiast jak patrzę i rozmawiam z ludźmi, to pukają się w głowę kiedy mówię, że rancik się wywija  🤔wirek: no a z blaknięciem, nic nowego... jedne kolory się odbarwiają bardzo szybko, a inne nie...
wątek zamknięty
Ja posiadam jednego big squera (tegoroczny mango) i  najbardziej zawiódł mnie materiał, który przyciąga wszelkie brudy i bardzo ciężko go doprać. Niby pod siodłem układa się dobrze, ale jakoś takoś coś .... Zdecydowanie uwielbam rub protection i cottony. Ale przy okazji powiem, że najbardziej to rozczarował mnie Lovequestrian "Black Paisley" - tak cienki, że szkoda gadać ...co Eskadron to Eskadron  🙂
wątek zamknięty
Jako miłośniczka big squarów, muszę przyznać, że niestety ich jakość nie powala. Bardzo mi się podobają, ale na konia założę raczej okazjonalnie. Jeśli miałabym 3 czapraki na zmianę to niestety na big square bym się nie zdecydowała. Dobrze mi się układają pod siodłem, ale ta bawełna łatwo się przeciera. No i nigdy w życiu bym nie zaryzykowała prania w pralce.
wątek zamknięty
One są fatalne... Nie mam i nie kupuję (ogólnie od Eskadrona staram się trzymać z daleka), ale to, co widuję w siodlarni, to są naprawdę ostatnie szmaty - pomarszczone, poprzecierane, zdeformowane - ja bym tego za darmo nie założyła na konia 🙁
I to wcale nie są jakieś stuletnie kolekcje, tylko aktualne, po jednym praniu...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 października 2016 13:54
Mnie się BigSquare'y podobają wizualnie, ale w życiu żadnego nie kupię. Macałam je w sklepie i jakość jest bardzo średnia, widać, że szybko mogą się przetrzeć, wyblaknąć, zmechacić. Za tą cenę jest duuużo lepszych szmatek.
Szkoda, że Eskadron wycofał Impulsy te parę lat temu - one były naprawdę niezniszczalne, a chętnie bym przygarnęła takiego np. Mango 😉
wątek zamknięty
A dlaczego sklepach, które już wprowadziły do sprzedaży nowego Eskadrona, nie ma cottonów w kolorze traupe i insigniablue? 🙁
wątek zamknięty
Dziewczyny ocaliłyście mój portfel !
Widzę, że lepiej zostać przy cottonach które można upolować w fajnej cenie, niż pchać się w ładne, ale nie praktyczne szmatki.

wątek zamknięty
Chciałam się dowiedzieć, czy jestem jedyną na świecie osobą, której sznurek pod łydką przeszkadza? 🤔 W sensie - czuję go i mnie "żga"  🤔wirek:
wątek zamknięty
Kenna, ale jaki sznurek pod łydką? Bo serio nic mi do głowy nie przychodzi, czemu miałby się tak znajdować sznurek. : D I w siodle, poza siodłem, czy jak? : D
wątek zamknięty
Kenna, ale jaki sznurek pod łydką? Bo serio nic mi do głowy nie przychodzi, czemu miałby się tak znajdować sznurek. : D I w siodle, poza siodłem, czy jak? : D

wydaje mi się że chodzi o ten sznurek co jest czasami na lamówce, ten taki ozdobny, "biza" czy jakoś tak
wątek zamknięty
Aaah, ten sznurek. Kenna, każda taka rzecz ma prawo obcierać w zależności od tego, jakiej długości masz nogi, jaką długość strzemion, jak układasz nogę, a nawet od gabarytów konia. Mnie na przykład obcierają długie skarpetki. A przecież tyle osób z nich korzysta. Powiem więcej, obcierają mnie puśliska od siodła, które nie obcierają mojej współdzierżawczyni. Po prostu inaczej układamy nogi, a też ona ma dłuższe, więc w innym miejscu wypada jej klocek kolanowy. Więc wkurzanie się na sznurek mnie nie zdziwi. : P Szczególnie, że niektóre są rzeczywiście bardzo grube i/lub wypukłe. Mnie nie mierżą. : )
wątek zamknięty
A jak wypadają Brillanty? Bardzo chciałam zieleń z nowej heritage, ale cotton ma granatową lamówkę, która zepsuła mi całą koncepcję. Za to brillant z tej kolekcji wyjątkowo mi się podoba, warto tyle za niego dać?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 października 2016 10:21
Siwaa, kiedyś brillanty mocno się mechaciły i kulkowały przy popręgu. Jakość najlepsza nie była. Nie wiem natomiast, jak z tymi nowymi Dura - podobno są nieco bardziej wytrzymałe.
wątek zamknięty
Moim zdaniem warto, mam dwa brillanty dura. Używam je, dzień w dzień od ponad roku. Wrzucam do pralki raz w tyg i dalej tyram. Po wyjęciu z pralki wyglądają jak nówki sztuki nie śmigane.  😍

Pozostałe czapraki jakie mam odeszły w zapomnienie.
wątek zamknięty
Sivrite, tak, chodziło mi o sznur ozdobny na czapraku. Może chodzi o to, że zbyt mocno "cisnę" jedną łydką (zupełnie nieprawidłowo), ale bardzo go czuję pod łydką, bo ostatnio jeżdżę w miękkich skórzanych czapsach. Pewnie w oficerkach są niewyczuwalne, ale też wiele osób jeździ bez oficerek, a nie słyszałam dotąd problemu podobnego do mojego. Czy są w ogóle czapraki ze sznurem ozdobnym z jakąś przerwą na łydkę?
wątek zamknięty
Czy nowe brillanty są może trochę większe niż w poprzednich kolekcjach czy też wypadają tak samo?
wątek zamknięty
Dobra, póki co jestem na minusie pieniężnym, ale nic nie poradzę, że już myślę o czapraczkach na 'mojego' konia. 😁 Jestem pewna, że to rozumiecie, także chciałabym zapytać, czy widzicie w czymś tego pana:

Myślicie, że brązy będą mu pasować. Bo nie ukrywam, że chciałabym mieć w brązach wszystko. 😍
wątek zamknięty
No pewnie, jakaś ładna kawa z mlekiem zawsze pasuje 😀 Albo brązik z granatem.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 października 2016 18:23
flygirl, brązy tak, ale jasne - beże, kawa z mlekiem, piaskowy, złoty. Ciemniejsze zleją się z sierścią 🙂 Ja bym szła w klasykę, granat, czerń, grafit 🙂
wątek zamknięty
Nowa zieleń Eskadrona  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.