Hity naszego dzieciństwa

Dworcika żelki sprzedajesz? Masz jakieś rabaty?  👀
Ja nie grałam w te gry, ja dopiero w GTA to takie pierwsze, jak mi brat pokazał, nie pamiętam kiedy to było
Heval, przez pół roku sprzedawałam 😉 Zamknięty rozdział 😁
Szkoda, miałam nadzieję, że mi jakieś rabaty dasz i będziesz mi przysyłać  😜
Akurat w miejscu, w którym pracowałam nawet z rabatami nijak by się nie kalkulowało, więc nie masz czego żałować 😉
Ale podpowiedź - zajrzyj na Allegro. Żelki, które kosztowały np. 1zł/szt (w sklepikach szkolnych ok. 30-40gr) można kupić w opakowaniu 150sztuk za ok. 33-35zł z przesylką 😉
A to gratka  💃
Poszukam, na prezent urodzinowy jak znalazł  😁
pamiętacie MILKY WAY MAGIC STARS... chciałam kupić na allego kilka paczek  🙂 ale są takie drogie, jak za tak małe opakowanie  🤔
HappyHorse, jasne. Mi regularnie siostra ze Szkocji je przywozi ;D.
Najlepsze jest to, że gwiazdki produkowane są w Polsce. A tu ich nie ma. Wrr. Jestem od nich uzależniona.
zazdroszczę x D
A kto kojarzy taką bajkę z Fox kids/Jetix o miasteczku pełnym Liliputów? I nie byli to ci od Guliwera. Pamiętam, że bardzo lubiłam ich oglądać, tak samo jak rodzinkę Pytalskich. 🙂
Ach pamiętam tego dzieciaka z Pytalskich.
W ogóle FoxKids był fajny, nie to, co teraz  🙂
Księżniczka Sissi, X-men, Przygody Kuby Guzika, rodzina Addamsów :>
A potem też były jakieś całkiem fajne bajki.
Jak byłam już w szkole, to lubiłam Króla Szamanów  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 sierpnia 2012 21:44
Obczaiłam dzisiaj 2 i 3 sezon Sailor Moona. Matko ile kwestii wycięli. Ale wcale im się nie dziwię, bo bajka dla dzieci już by nie była bajką dla dzieci jeśli by dali do wglądu teksty Haruki 😂 😂
Sailor Moon byla kultowa, w dodatku podbniez robia kolejny sezon zupelnie nowy i za rok ma sie objawic 😀
pokaze wam cos fajnego, kwintesencja 😀



http://komediowo.pl/gid,14841390,img,14841454,title,Dorastanie-w-latach-90-bylo-super,galeria.html
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 sierpnia 2012 12:58
A pamiętacie seriale np. Cudowne lata albo Roseanne? Na kanale Comedy Central Family odkryłam niedawno takie cuda  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 sierpnia 2012 19:35
A kojarzy ktoś jeszcze kremy do chleba Milky Way i Snickers? 👀 Można je jeszcze gdzieś dorwać?
HappyHorse, mój luby kiedyś zrobił mi niespodziankę i zamówił chyba 3 wielkie paczki z Anglii  😜 pychotka
CzarownicaSa, pamiętam  😍, kojarzę też, że były chyba kosmicznie drogie i trzeba było robić minkę kota ze Shreka z tekstem: "mamusiu, proszę"  😁

Krem Snickers chyba gdzieś ostatnio widziałam,ale głowy sobie nie dam uciąć.
Sailor Moon nigdy nie mogłam oglądać bo moja mama mówiła,że japońskie bajki szkodzą na mózg 🙁
DeJotka, wiele straciłaś  🙁
Moja siostra, 24-letnia koza, a nadal ogląda tę bajkę  😂
Jak sie nazywał serial o rodzince, gdzie ojciec był wynalazcą ? Pamiętam, ze wstawałam na niego w wakacje specjalnie przed 6 rano  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 sierpnia 2012 19:59
Sailor Moon byla kultowa, w dodatku podbniez robia kolejny sezon zupelnie nowy i za rok ma sie objawic 😀
pokaze wam cos fajnego, kwintesencja 😀


Masz jakąś stronę, która to potwierdza? 😉 Chociaż fajnie byłoby zobaczyć nową wersję po tylu latach. Ostatni sezon jest bodajże z 1993 roku.
Alabamka, "kochanie zmniejszyłem dzieciaki"? strzelam 😉
ja tam oglądałam z tatą "nash bridges", "renegat", "drużyna A" 😉 a sama animowaną wersję "księżniczki sissi" 🙂
Averis   Czarny charakter
14 sierpnia 2012 20:00
Alabamka, Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki?

A pamiętacie Świat Wiedzy? Legenda głosi, że ktoś to kiedyś przeczytał.

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRRyftqlEn9dI04cO1qcp-IOxOdZp02f62YsTwxBnNDtD2TE9Xkcfbo1Vqfw[/img]

Edit: I jeszcze seria kreskówek 'Bajkowe kino' na tvn. I jeszcze była bajka 'Papirus'- to był czad 😀
Averis oczywiście! Chyba nadal stoi u mojego brata na półce 🙂 Były przeglądane jak się czegoś potrzebowało  😁
Też mam tego całkiem sporo 😉
Moje dzieciństwo było pełne takich właśnie głupich zakazów, japońskie animacje były złe bo prały mózg,podobnie Power Rangers. Chipsy były niedozwolone bo przecież mogłam w nich znaleźć te straszne pokemony.
Pamięta ktoś serię czasopism "Przyjaciele z Zielonego Lasu"?
Przyjaciele byli the best. 😍 Miałam milion tych gazet i wstawałam zawsze rano specjalnie, żeby to oglądnąć.
Alabamka, chodzi o ten czeski serial? Niedawno (kilka lat temu ;P) leciał na 1... Mieli syna Zdenka...? I przeprowadzili się z miasta na wieś... Aaa i jeszcze była taka stara babcia - inwalidka, tak? O to chodzi ;D?

Pamiętam, że codziennie rano w przedszkolu oglądaliśmy Pokemony, a nauczycielki rozwiązywały krzyżówki zamiast nas pilnować ;O.

Przyjaciele byli the best. 😍 Miałam milion tych gazet i wstawałam zawsze rano specjalnie, żeby to oglądnąć.

Ja miałam(i dalej gdzieś mam) 105 bo tyle ich dokładnie było 😉
I swego czasu miałam 4 kasety VHS,odtwarzane setki razy 😀
O,  chodziło mi o "Kochanie zmniejszyłem dzieciaki" dziękuje 😀
Swiat Wiedzy nadal u mnie stoi na półce
Jeszcze była "Sara mała księżniczka"!!  💃






a pamiętacie Candy Candy??



i tu kilka piosenek z bajek





kapitan tsubasa!!  😍 😍
a "kuba guzik"? pamiętacie? 😉
calore do dziś pamiętam melodię piosenki z początku bajki  😁



😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się