Stajnie w Lublinie

karolciaequilano   marzenia się spełniają
29 stycznia 2013 13:44
Dostępne są już propozycje HZR przed Cavaliadą na stronie Związku 🙂
UWAGA DOSTAŁAM CYNK
Szanowni Państwo,

VIVE MARKET Sp.z o.o.  jest siecią wielkopowierzchniowych sklepów z markową odzieżą używaną. oferuje największy wybór bryczesów oraz toczków jeździeckich.
Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i staramy się co roku uzupełniać naszą ofertę nowymi asortymentami towarów, oczywiście dbając o ich najwyższą jakość.

Oferuje największy wybór bryczesów oraz toczków jeździeckich. Wszystkie modele można przymierzyć i naocznie sprawdzić.

Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufanie i pozostajemy w przekonaniu, że oferując najwyższej jakości usługi możemy się spodziewać wysokiej oceny ze strony klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


al. kraśnickie znaczy się 😉






a kiedy pstatnio rzucili jakieś bryczesy?? jest sens dziś zajrzeć?? i w ogóle do której jest tam czynne??
właśnie też się zastanawiam, chętnie bym pojechała, ale znowu mnie chorówbno bierze...
Jeśli chodzi o ten szmateks przy pętli (chyba końcowy 151), to tydzień temu było bardzo dużo bryczesów, dużo nowych, kupiłam 3 pary w tym jedne zimowe  😍 . Towar jest podobno wymieniany cały w soboty, więc nie wiem jak jest w tym tygodniu, ale chyba warto zajrzeć.  😉
Jeśli chodzi o ten szmateks przy pętli (chyba końcowy 151), to tydzień temu było bardzo dużo bryczesów, dużo nowych, kupiłam 3 pary w tym jedne zimowe  😍 . Towar jest podobno wymieniany cały w soboty, więc nie wiem jak jest w tym tygodniu, ale chyba warto zajrzeć.  😉


no to jade  🏇
A szkoda że do Lbn nie wybieram się w najblizszym czasie ;/ Jeśli komuś by się rzucił w oczy kask  tego typu za roz.55 za jakąś przyzwoitą cenę to prosze o kontakt : 514232928
Mam jeszcze pytanie. Gdzie znajdę jakieś informacje o tych otwartych treningach? Przegrzebałam całego facebooka Cavaliady i nie znalazłam.. Może akurat ma ktoś link pod ręką?  👀 :kwiatek:
Jest w Lbn i okolicach ktoś kto dobrze zna się na dopasowaniu siodła?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 18:24
Karino "tego typu" czyli konkretnie Tattini? Czy z wyglądu ma być podobny?

Gdzie dokładnie jest ten ciuchland przy pętli? Wybieram się do Lublina w przyszłym tygodniu, chętnie wpadnę  😉
Końcowy 151 na al. Kraśnickiej :-)
dojedziesz też 10. 
Przy samej pętli jest duży sklep-spożywczy i właśnie ten ciuchland :-) trudno przegapić. Mają naprawdę ogromne ilości ciuchów, markowych.
Najdrożej jest w sobote, niedziele i poniedzialek potem ceny spadaja, w piatek najtaniej, ale i najmniej rzeczy wartch uwagi ;-)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 18:34
Dzięki  :kwiatek: Przejadę się we wtorek lub środę, mam nadzieję, że nie wykupicie mi wszystkich bryczków do tego czasu  😁 oraz, że jest tam gdzie zaparkować  😉
byłam tam raz, przekopałam się przez stertę ciuchów i nie znalazłam nawet pół bryczesów 👿
jest nowa dostawa, ale mnóstwo z krótkim lejem euro-stara
Karino1998 w Chełmie też masz tej firmy ciucholand :P Nie wiem jaka to ulica ale jadąc od strony Lublina, na pierwszym rondzie prosto i zaraz po prawej nad biedronką - też ogromny wybór bryczesów 🙂
m2nika - wiem wiem , ale podobno już nie mają bryczesów  🤔 Dawno byłam , na dniach zobacze , ale kasków nie ma fajnych dlatego pytam tu 😀
smarcik z wyglądu , ale tattini nie pogardze  😀iabeł: Ja będę w Lublinie niestety dopiero na cavalliadzie...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 20:09
Karino ja mam taki i wydaje mi się, że jest podobny do tego wstawionego przez Ciebie: http://www.decathlon.pl/kask-c600-czarno-szary-54-60-id_8009018.html Bardzo go lubię 😉
Również swojego czasu często tam bywałam i nigdy na żadne bryczesy nie trafiłam ;/
Kiedyś tylko stare toczki widziałam ;/

smarcik Jest gdzie zaparkować 🙂

Dziewczyny, spokojnie. Bryczesy pojawiają się w różnych sklepach tej sieci, są przewożone ze sklepu do sklepu, tak by sprzedać jak najwięcej i zrobić miejsce na nową dostawę. Dlatego raz są w Kielcach, raz w Lublinie itd.
jeśli chodzi o bryczesy na kraśnickich warto co kupiłam ja i moja kumpela:
http://klselect.shptron.com/p/isabelle?pp=8

http://www.hastvarld.se/mondoni-gabon-p-374.html

serdecznie pozdrawiam i nagłaśniajcie wszędzie w światku jeździeckim, żeby takowa akcja trwała  😀
jeśli chodzi o bryczesy na kraśnickich warto co kupiłam ja i moja kumpela:
http://klselect.shptron.com/p/isabelle?pp=8

http://www.hastvarld.se/mondoni-gabon-p-374.html

serdecznie pozdrawiam i nagłaśniajcie wszędzie w światku jeździeckim, żeby takowa akcja trwała  😀


wow, faktycznie warto poszperać !
Ja się wczoraj spóźniłam i zamkneli mi sklep przed nosem  🤬
m2nika - wiem wiem , ale podobno już nie mają bryczesów  🤔


o nieeee! wybierałam się na zakupy w ferie! ;p


co z aktualizacją tabelki?  😉
m2nika - będę w piątek (chyba) to dma znać  🙂
Jak wrażenie po zawodach u nas w Wieży?  😉
Czy będzie ktoś kursował Świdnik - Hale targowe(cavalliada)  2 i 3 marca?
Ładnie w Panoramie się stajnia w Dominowie zareklamowała :-D
Wpadnę na jazde kiedyś, bo mnie zaciekawiliście :-)
zawody bardzo pozytywne!!! Wszystko na plus, jedyny minusik brak karetki, reszta tak jak relacja w barku w TV - na zimne dni jak dziś - pomysł pierwsza klasa 🙂 do zobaczenia w marcu
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
03 lutego 2013 16:49
zawody odbyły się bez obecności karetki? 🤔
ale nikomu nic się nie stało 🙂
Karmelek - sama wiesz z doświadczenia, że ceny sa kosmiczne!!!
Ja wiem, że to żaden argument, bo na zdrowiu oszczędzać nie wolno... Ale to pierwsze zawody - można wybaczyć.
a chociaż lekarz był??
a nie wiem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się