Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Przecież on linieje... nic złego się nie dzieje  😎

U znajomego- znajomego takie coś wiosną to normalne ( a ma 3 wielbłądy) Co dzień takie "wiaderko" sierści  🙂
Ma dopiero 4 lata, może siwieje, a na razie słabo to widać.
ciemne zdjęcie, ale patrząc na głowę to chyba faktycznie siwek 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2013 15:00
Olaa, przecież widać że siwieje, na całym ciele (zwłaszcza grzbiet przy zadzie) zaczyna wyglądać jak w lekkiej siwiźnie a na głowie już ma sporo siwego, ma dopiero 4 lata i jeszcze dużo czasu na wysiwienie 😉 Nic zadziwiającego, raczej wrzucanie na siłę.
E tam, widać że fota zrobiona w trakcie zabiegu pielęgnacyjnego,  mającego na celu pozbycie się nadmiaru sierści - wielbłądy też mają prawo do wylinki  🤣
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 czerwca 2013 17:44
derby - no z GÓWNOM przecież nie GINESA  😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 czerwca 2013 17:51
a już myślałam, że ginesa i chciałam brać!
Gdyby nie to że nie mam fundyszy, miejsca dla konia, zbytnio czasu i nie znam się na nich (mimo że jeżdżę  😡 ) też bym tego konia z GÓWNOM księgom brała.
ooo! nie dość, że klacz z GÓWNEJ księgi to jeszcze chodzi w PARZĘ! biorę!  🏇
Bierz co chcesz, Gówną też! 😁
Dama - You made my day  👍
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
17 czerwca 2013 18:33
Ogłoszenie sprzedaży siodła Montreal Olimpic Saddler. Czy mi się wydaje, czy na zdjęciach jest Prestige Venezia?

http://allegro.pl/siodlo-montreal-olimpic-saddler-i3318306592.html
wydaje Ci się 🙂 
Constantia przecież na tybinkach jest nawet marka i model wypisane...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
17 czerwca 2013 21:41
Constantia przecież na tybinkach jest nawet marka i model wypisane...


Tą nakładkę na przystuły, to można z każdego siodła do każdego przełożyć. Patrzę na bardzo charakterystyczny tylny łęk i ogólny zarys siodła.
jesli tak, to nic tylko brac- cena bardzo atrakcyjna 🙂
Ale to wygląda, jakby cały tylny łęk miało jasny, a venezia ma tylko pasek wszyty.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/7093?
"idealnej budowy klaczka". co z tego, że jeszcze jej się 100 razy zmienią proporcje albo będzie źle żywiona i grom ją wie, jak będzie wyglądała za 3 lata...
źrebięta jak najbardziej podlegają ocenie budowy, więc jeśli jest poprawna, to jest, i nic do tego nie mają zmieniające się proporcje w fazie dorastania ani tym bardziej żywienie.
W tej chwili jest dobrze zbudowana, obiecująca i to się ocenia, więc przestańcie wrzucać tu normalne oferty na siłę  🙄 Nikt nie napisał, że zostanie czempionką trzylatek
darolga   L'amore è cieco
18 czerwca 2013 15:27
myślę, że ktoś sobie jaja zrobił z dziewczyny
🤔zczeka:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
Żadne ogłoszenie mi się nie pokazuje. Co tam było? Mnie dzisiaj rozbawił tekst: "Klacz (...) nie posiada kłusa (inochud)"
http://www.allekonie.pl/gielda-koni/ogloszenie/26645/western-klacz
Dama najnowszy model! Wszystkie konie na olimpiadzie tak chodziły, co ty - telewizji nie oglądasz?  💃
ta pianka to spoko patent, w THK mieliśmy kobyłę, która wiecznie ( dosłownie) wiecznie się obcierała od popręgu, obojętnie jaki by nie był, chodziła z podobną gąbką - nie obcierała się już  😉
Oj dzieci, dzieci  😉 dawno dawno temu ,gdy pod siodło kładło się koc lub filcowy czaprak,  wypasiasty naczółek był w "trójkąciki", a o dopasowanym siodle nawet nie śniono, takie zwykłe pianki tapicerskie doskonale sprawdzały się w miejscu otarć czy to od popręgu czy na kłębie. Koniec bajki  😜
Mnie dzisiaj rozbawił tekst: "Klacz (...) nie posiada kłusa (inochud)"



oprócz orta nie ma w tym nic zabawnego,
złota kobyła swoją drogą
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się