... ślub :) ...

Mi się też filmik od safie podoba. Szczególnie jak panna młoda wita się z (chyba) młodym w płaszczu... Aż poczułam ten zapach męskich perfum z zimowym chłodem na jego policzkach.  😍 Ach... Wspomnienia!  😍 edit: na pewno z młodym...  😁

Gienia Może i przerost formy nad treścią, ale zdecydowanie lepszy niż oglądanie przez 4 godziny biegających z balonami małolatów, podchmielonych wujków z kieliszkami, szalejącą na parkiecie starszyznę, czy bezzębną ciotkę wcinającą kotleta... 😉  Zdecydowanie też fajnie jest oglądać jak znajomi sobie układają życie! 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 września 2013 19:35
sandrita, no napewno lepszy byl od tego :

  😂

1:57 MISTRZOSTWO  😜 😁


nie mam nic przeciwko fajnym! filmom. tylko ta historia z tym "wypadnieciem" na plaze mnie rozwalila  😎

ja sama nie mam filmu, oprocz paru minut jak sama krecilam na imprezie 🙂 moj maz twierdzi, ze szkoda ze nie ma mszy nagranej. mi to wisi wlasciwie. mam ladne zdjecia a reszte w sercu.
O właśnie! Co w sercu to najważniejsze!  :kwiatek:

Ten filmik mi się podoba:


Dekoracje na tym ślubie moim zdaniem PRZEPIĘKNE. I pięknie ozdobiony kościół. Z klasą i zarazem bardzo prosto!

Edit: Ojej... Zobaczyłam tylko wspomniany moment.  😁
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 września 2013 19:49
ooo ten co wstawilas to swietny. faktycznie wszystko pasowalo tam, pieknie ustrojony kosciol (oprocz bialych krzesel...jestem na nie uczulona 😉 )
Gienka, musialas?? pojechalas po calosci.. az stracilam apetyt...  🤣
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 września 2013 19:52
dbam o twoja linie  🏇
taaa.. jak niedlugo znikne to bedzie na Ciebie  :emota2006092:

ps, gdzie jest zwykla emota z jezorem?? Pytam sie grzecznie..!!  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2013 20:06
Ten filmik od Sylwii i Marcina oglądałam już kilka razy i za każdym jestem tak samo zauroczona. Za to filmu kolegi nie umiem ścierpieć: sztuczne pozowanie, sztuczne rozbłyski ( na krawacie, na sukni, na aucie) i jako podkład "kochany bracie" i zakładanie podwiązki i tak dalej. Co prawda raczej mam marne perspektywy, ale gdyby coś to bardzo bym chciała takiego jak Sylwia
jesli ktos planuje fajną pamiątkę ze ślubu warto przeglądać portale
czasami naprawdę można się nieźle nadziać, i potem ma się żal że nie wyszło coś np takiego ;


ja tu się zastanawiam, któż to robi w Polsce takie filmy - a raczej z taką muzyką i nawiązaniem do tak niszowego klipu (oj, moje klimaty)... no i się doszukałam - myślałby kto, że Marek Piguła posiada i takie talenty. 👍 świat jest mały. 😉
Niedawno ślub brał znajomy motocyklista. Filmik wyszedł tak:
https://vimeo.com/74617643
Podoba mi się jak jadą motocyklami - fajny efekt.
Ja do dziś nie mogę darować mężowi że nie zwołał grupy znajomych na moto. Ale jakoś zrezygnowałam z koni i o motocyklach nie pomyślałam (dopiero po fakcie).  😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 września 2013 10:33
eee tam smrodza tylko i robia larmo tymi motorami  😎
To u nas w myślach straszny natłok. To klimaty historyczne, wszelkie inscenizacje, więc nie będzie zaskoczenia, jak nam gromada rycerzy potowarzyszy. Ja znowu bardzo bym chciała właśnie motocykle (T. zasadniczo łyka bakcyla, więc dałoby się ogarnąć). Konie to już chyba na deser 😁 Za dużo, za dużo... w całym moim pomyślę, który się Tomkowi podoba, pasują tylko konie. Miecze to tak... nie ta epoka by była. A motocykle, to już w ogóle byłyby jak kosmiczne maszyny tam. Ale cóż... mamy jeszcze kupę czasu 🙂

Inny kolega strzelił sobie takie zdjęcia ślubne 😉

Kilka dni spoznione, ale my z mezem tez juz trzy lata po... Fajna byla perspektywa roku, dwoch po slubie, ale trzy lata brzmia juz "grubo" 😍
Hej dziewczyny 🙂 Tańczyła któraś z was walca na pierwszy taniec? Ale nie do podkładu z nocy i dni tylko do jakiejś wolniejszej ładnej piosenki?
ja tanczylam - uwielbiam ta muzyke, a jak slucham slow to chce mi sie plakac 🙂 Piekny walc 🙂
sosi   szczypior szczypior...
20 września 2013 20:18
secretary zależy czy chcesz tańczyć walca angielskiego czy wiedeńskiego.

ten z nocy i dni to typowy wiedeński
ja z mężem tańczyliśmy walca angielskiego do My love - Sia (problem z przesłuchaniem jej na youtubie, bo cały czas usuwają tę ścieżkę dźwiękową... ale właśnie znalazłam tutaj
)
zastanawiałam się chwilę nad It is you - Dana Glover (
)
oraz nad Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing (
)
piękna niezaprzeczalnie jest również Mandy Moore - Only Hope (
)

Po naszym pierwszym tańcu (korzystając że wszyscy goście byli już na parkiecie) Dj zaprosił wszystkich do wspólnego walcowania i puścił walca z nocy i dni. My, będąc na środku, zaczęliśmy pierwsze dwa kroki po czym wszyscy sie do nas przyłączyli zapełniając parkiet. Super to wyszło 🙂
sandrita fajny! Ogólnie chłopaki z axo studio niezłe filmiki składają. To jest jeden dalszej znajomej:
ja czekam aż moja przyjaciółka od nich dostanie ze swojego wesela sprzed miesiąca. 🙂
Hej dziewczyny!!
Zobaczcie co dorwałam dzisiaj w inter marche  😁  dzisiaj wieczorem degustacja
My tańczyliśmy walca do tej piosenki i właśnie w tej wersji bo inne nie są takie ładne🙂 http://pauliss483.wrzuta.pl/audio/3EpO18sHoJD/hannalicious-valentine_moon_walc_angielski
Bo ja bym chciała zatańczyć tylko czy np wyszło b takie połączenie: piosenka
    taniec:
oczywiście układ przykłądowy bo trzebaby było go troche wydłużyć
Co sądzicie?
Moim zdaniem zupełnie się to nie komponuje razem i nie współgra.
Do walca wiedeńskiego pasują utwory o melodii szybszej, żwawszej i o rytmie "na trzy".
Chociaż ja specjalistą żadnym nie jestem, wiec może i się mylę 🙂

A propos walca wiedeńskiego, to my wybraliśmy do niego utwór Stinga "Until" (
). A może raczej ten taniec do utwory dobraliśmy 🙂
cervus, super piosenka!

secretary, jak dla mnie też nie pasuje... ta piosenka jest taka... no mocno w stronę disco polo, a walc to jednak walc, inna kategoria.

My tańczyliśmy rock and rolla do 8 days a week Beatlesów, polecam 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 września 2013 09:11
secretary, też mi nie leży jakoś jedno do drugiego. Ale ja nie lubię gotowych układów. Jak para nie tańczy bardzo dobrze to od razu widać to skupienie na twarzy i liczenie kroków. Dużo bardziej podoba mi się takie bujanie z patrzeniem w oczy  😍
Dzionka, można gdzieś zobaczyć wasz pierwszy taniec? 👀
O rajuśku, naoglądałam się tych "Waszych" ślubnych klipów i wyję jak bóbr  😡
Najbardziej mi się spodobał ten z Wake me up in July, no cudny po prostu  😍
Potem z korsarką Mary.
A tego od Gieni nie mogłam obejrzeć do końca, w końcu się przełamałam i obejrzałam z mamą, żeby dodawała mi otuchy  😁

Ja sobie siebie nie wyobrażam teraz na ślubie, wyłabym na cały kościół. Chociaż dwa lata temu byłam świadkową i drużką i nie uroniłam ani łezki. Chyba byłam za bardzo przejęta swoją rolą, żeby myśleć o wzruszeniach  😉 No i siedziałam na środku kościoła za młodymi, miałam białe, atłasowe krzesło i drugi dzień okresu....  👀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 września 2013 11:40
secretary, my tańczyliśmy, ale muzykę skomponował i nagrał mój Tato 🙂
w sobote ide oglądać suknie 🙂 nie moge się doczekać  🤣  (ale oczywiście mam tak super fajną rodzine, że najprawdopodobnie pójde sama albo z R - ale to nie ten wątek 😉 )
dodzilla, mamy całość nagraną kamerą, ale nie upublicznimy tego never 😀

Wrzucę wam, skoro cała Polska i tak już widziała na profilu Rannego Kakao 😉 moje życzenia i niespodziankę dla męęęża 😀 Proszę się nie śmiać, miałam napad śmiechawy i już sporo promili we krwi 😀



Usunę niebawem, więc jak kto chętny to oglądać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się